Yalova

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Yalova'dan tüm bisikletforum ailesine selamlar...
Yaklaşık 2 aydır forumu ziyaretçi olarak takip ediyorum. Üye olmak şimdiye nasipmiş. :)

Scudo

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
ve aleykümselam, foruma hoş geldiniz. kocaeli :)

Tepki
1
Bisiklet
Kron
Değerli arkadaşlar ben de geldim ve yeni bir Mountainbike aldım . Yalovada bana eşlik edecek gezi-tur arkadaşların tekliflerini bekliyorum. Yazın.

tolga_kar

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Sedona
Merhabalar

bugÜn yenİ bİsİkletİmİ aldim ve foruma bende katilmiŞ oldum. AldiĞim bİsİklet sedona 820 İyİmİ ettm bİlmİyorum ama İyİ ettİm sanirim. :)

tolga_kar

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Sedona
teşekkürler . yalnız kadrosunu küçük aldığım için geri verdim sedona 910 aldım. nasıl iyi mi?

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Cemal Bey,ben temmuzun 25' inden sonra 10 gün kadar Yalova'da olacağım. En azından bi kere bile olsa 100 km günübirlik bi tur yapmak istiyorum. İznik-göl-samanlıdan aşıp karamürsel-yalova. Gelmek isterseniz arayabilirsiniz. ( tel no özelden gönderdim)

BF Okuru

Üye
Tepki
0
hafta sonu yalovada veya çevresinde etkinlik yapacaksanız, gelebilirim. Çınarcık'ta oturuyorduk ama Yalova'da büyümüştük. Atlar gelirim.

emirozturk

Aktif Üye
Tepki
90
İsim
Emir
Bisiklet
Merida
Yalova da gerek performans gerek gezinti yapacak arkadaş ,abi abla var mı ? Mümkünse yol bisikleti kullanan olursa

madman1

Üye
Tepki
4
İsim
Muhammet Fuat
Bisiklet
Kron
Merhaba arkadaşlar ismim Fuat yaşım 23 foruma bir kaç gündür üyeyim ve bu günde kron xc 250 bisiklet satın aldım varsa Yakınlarda arkadaşlar tanışmak isterim tekrar Merhaba :)

Serdar Alp

Üye
Tepki
15
İsim
Serdar
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Yalovadan Merhaba!
Forumda yeniyim. Konuyu hortlattım sanırım :)

RoninRider

Daimi Üye
Tepki
465
İsim
Metehan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Herkese merhabalar,

Yalova'da yaşıyorum. Bisiklet sever arkadaşlarla tanışmak ve turlarınıza katılmak isterim.

Saygılar, selamlar.

Tepki
0
İsim
Doguhan kadir
Bisiklet
Salcano
Arkadasimla yeni bisiklet aldik cok idmanli degiliz ama bizim gibi tiplemeler varsa bir araya gelelim 2 kisi kalmayalim dedik. Arkadaslar yeni bisiklet aldim fakat vitesi degisirken problem oluyor mesela 1 de problem yok 2 ye attiginizda 1 de kaliyor ama zincir surtme sesi geliyor 3 e attigimda 2 ye atiyor ve 3 den yukari basili tuttugumda 3 de oluyor bunu nasil duzeltebilirim

Dosyalar

@AKTÜRK ALİ@

Daimi Üye
Tepki
170
İsim
ALİ
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
DUYURU!!

Arkadaşlar Karamürselde oturuyorum.Bu hafta İznik turu yapıcam.Katılmak isterim diyen olursa buradan ulaşabilir.Tur kamplı olucak.

Haliliy

Üye
Tepki
1
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Bianchi
merhaba arkadaşlar, Yalova'da yaşıyorum. yol bisikletim var neredeyse her akşam kısa turlar yapıyorum ancak tek başıma sıkıcı olmaya başladı bir yerden sonra :)
eğer varsa eşlik edebilecek arkadaşlar,buradan haberleşebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: RoninRider