Yalova

Taxonera

Forum Bağımlısı
Tepki
823
İsim
Gökhan
Bisiklet
Mosso
Boşver kimseyi ses bombası al yanı tıngır mıngır sür en güzeli

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Yalova'da işinin ehli, akort, vites, fren ayarlarını güzelce yapabilen bildiğiniz bir usta var mı? Yalova'da bugüne kadar tecrübe ettiklerim genelde ufak motorlara hizmet veren, elinden ancak kaba iş gelen ustalardı.

Çiftlikköy'de bir dayı var, ancak o da fren pabucu değiştirmek, bir de patlak lastik onarmaktan başka bir iş yapamıyor.

Bilgi verirseniz sevinirim. Selamlar

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
7.027
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
Yalova'yı bilen bisikletçi arkadaşlar Gizem Bisiklet'i tavsiye etmişlerdi. Kendilerinden çok memnun kalmıştım.
Hem baba-oğul yaşlı başlı işini bilen olgun kaliteli insanlar, hem yanlarında çalışan genç arkadaş çok becerikli ve temiz iş çıkarıyor.

• Beğen
Tepkiler: Road_Runner

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Aradım, hafta sonu yoğunlardı, hafta içi gidip izlenimlerimi aktaracağım. İnternet'te hiçbir bilgi bulamadım. Muhtemelen bu konu aramalarda başta çıkar. Yolu Yalova'dan geçen turculara ve Yalovalılara faydası olur. Bilgi için teşekkürler.

mersault

Daimi Üye
Tepki
285
İsim
İlhan G.
Bisiklet
Carraro
Gizem bisikletin Sahibi Engin abi hem eski esnaf hemde çok iyi bir teknikerdir. Tavsiye ederim.

RoninRider

Daimi Üye
Tepki
465
İsim
Metehan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Haliliy

Merhaba,

Ben de orta düzey yol bisikletçileri arıyordum Yalovada. Müsait olursan görüşebiliriz. Plan program yapabiliriz.

Başka yalovada yol bisikletçileri var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Serdar Alp

Üye
Tepki
15
İsim
Serdar
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Gizem Bisikletin büyük Engin ve küçük Engin abileri :) ikisi de iyi insanlar. Aynı zamanda orada ara sıra duran yaşlı bir amca var büyük Engin abinin babası. Çok güzel yürekli bir adam. Benim ve babamın gittiğimiz bisikletçidir ve tavsiye ederim kesinlikle. temiz iş yaparlar...
İzlenimlerimi yazacağım gittikten sonra demişsiniz, gidebildiniz mi?

hknkvkl

Üye
Tepki
1
İsim
Hakan
Bisiklet
Kron
merhaba arkadaşlar bursa ve yalova çevresinde etkin bisiklet toplukluğu arıyorum bildiğiniz grup isim ismlerini ve ulaşım adresi atarsanız sevinirim

• Beğen
Tepkiler: sadi imren
Tepki
1
İsim
Zg
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Selam,
Yalova'dayım. Sürekli olmasa da bisiklet sürüyorum. Havalar ısındıkça da biraz daha işleri ilerletme planım var :) bisiklet değiştireceğim. Araştırma sürecindeyim. Bu kadar.
:hhhhhh:

• Beğen
Tepkiler: sadi imren

sadi imren

Bursa Tur Komitesi | B.T.K
Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hknkvkl
Bursa'da sürüş tarzınıza, kondisyonunuza ve kullandığınız bisiklet türüne göre yaz kış bisiklet süren aktif birçok gurup var.

onway

Üye
Tepki
0
İsim
yasin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhabalar Yalova'dayım. Bu hobiye gönül vermiş arkadaşlarla tanışmayı ve yapılacak turlara katılmayı isterim.

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
7.027
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
@onway bisikletçilerin en sık toplanıp buluştukları yerler bisikletçi dükkanları. Hepsiyle tanışıp az da olsa alışveriş edin.
Çok iyi çevre edinmenize yardımcı olacaktır :harika:

• Beğen
Tepkiler: onway

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Yalova'yı bilen bisikletçi arkadaşlar Gizem Bisiklet'i tavsiye etmişlerdi. Kendilerinden çok memnun kalmıştım.
Hem baba-oğul yaşlı başlı işini bilen olgun kaliteli insanlar, hem yanlarında çalışan genç arkadaş çok becerikli ve temiz iş çıkarıyor.
Ben 2013 yılında tesadüfen tanıştım Engin abi ile. Bir bisiklet aldım. Sonrası çok hızlı geldi. İstanbul'da kendini esnaf sanan zübbelerden sonra Engin abi bulunmaz nimetti benim için.

Engin abi ustadır, esnaftır, babadır. 7 yıldır her türlü teknik ve ekipman ihtiyacımı oradan hallederim. Tek bir kez üzmedik birbirimizi. Çok eski ustadır ancak tüm yeni teknolojiyi takip eder. Teknik anlamda hiç soru işareti olmasın gidecek olanın. Dükkanda ki diğer Engin, mevsimlik takılır. Çok çok iyi ustadır. Ekim Kasım ayları gibi gemiye çıkar Haziran ayında döner. Yazın 4-5 ay anca takılır. Oğlu Ergin boş vakitlerinde dükkanda bulunur. Kendinisi mühendis çıkacak.

Yalova'nın çevre illerindeki tüm arkadaşlara tavsiye ederim. Gidin, Engin abi ile tanışın. İşiniz olmasa da çayını için.

alper2508

Daimi Üye
Tepki
675
İsim
Alper
Bisiklet
Mosso
korona günlerinden sonra (ben İstanbul'dan feribotla gelerek) sudüşen şelalesine tırmanmayı planlıyorum. katılmak isteyen olursa haberleşelim

aktassa

Üye
Tepki
3
Merhaba arkadaşlar.
Bende Altinovadan aranıza yeni katılıyorum.
Halihazırda bende kendime uygun bir şehir tur bisikleti araştırması içerisindeyim.
Yalova'da birkaç yerde bisiklet ve ekipmanları bulabileceğimi fordum. Gizem ve merkez bunlardan sanırım.
Sizlerin benim için başlangıç tur bisikleti önerilerinizi bekliyorum.
Kısa sure içerisinde de bizzat tanışmak ümidi ile saygılarımı sunuyorum.

Oklüzal Builder

bisiklet
Tepki
1.859
İsim
İsa
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba arkadaşlar.
Bende Altinovadan aranıza yeni katılıyorum.
Halihazırda bende kendime uygun bir şehir tur bisikleti araştırması içerisindeyim.
Yalova'da birkaç yerde bisiklet ve ekipmanları bulabileceğimi fordum. Gizem ve merkez bunlardan sanırım.
Sizlerin benim için başlangıç tur bisikleti önerilerinizi bekliyorum.
Kısa sure içerisinde de bizzat tanışmak ümidi ile saygılarımı sunuyorum.
Gizem bisiklet Engin abi iyidir ilgilenir ama bazen fiyatları anlamadığım şekilde farklı olabiliyor ama çok usta oldukları için olabilir. Merkez oyuncak da iyi kron bisan mosso falan satıyor yakında ordan ben de parça alıcam ikisi de güvenilir.

• Beğen
Tepkiler: aktassa

aktassa

Üye
Tepki
3
Gizem bisiklet Engin abi iyidir ilgilenir ama bazen fiyatları anlamadığım şekilde farklı olabiliyor ama çok usta oldukları için olabilir. Merkez oyuncak da iyi kron bisan mosso falan satıyor yakında ordan ben de parça alıcam ikisi de güvenilir.
Bugün dediğiniz gibi çok enteresan bir fiyatla karşılaştım.
Önce merkez bisiklete gittim. Fiyat aralığı 1600₺-2350₺ aralığındaydi. 2350₺ olan kron tx1000 modeli. Hoşuma da gitti.
Arkadaş çok da açıklayıcı ve yardımcı oldu. Hatta Şubat gibi çok daha yeni modelinin geleceğinden bahsetti. O zaman seçenek de çok olur dedi. Fiyatlarda ciddi bir artış beklemiyoruz dedi. Aklıma yattı. Oradan da hemen gizeme geçtim. Sağolsun oradaki arkadaş da çok yardımcı olmaya çalıştı ama 1500₺-2000₺ fiyat aralığında çok çok zor bir şekilde bisiklet bulabileceğimi söyledi. En yakın fiyat li model olarak da bana Bisan 8100 modelini önerdi başlangıç için.
Fakat elinde olmadığını, sipariş verirsem Mart ayında gelebileceğini söyledi. Elinde mevcut modeller de bana göre çok pahalıydı.
Sanırım bisiklet sahibi olmaknicin bira daha beklemem gerekiyor.

Oklüzal Builder

bisiklet
Tepki
1.859
İsim
İsa
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bugün dediğiniz gibi çok enteresan bir fiyatla karşılaştım.
Önce merkez bisiklete gittim. Fiyat aralığı 1600₺-2350₺ aralığındaydi. 2350₺ olan kron tx1000 modeli. Hoşuma da gitti.
Arkadaş çok da açıklayıcı ve yardımcı oldu. Hatta Şubat gibi çok daha yeni modelinin geleceğinden bahsetti. O zaman seçenek de çok olur dedi. Fiyatlarda ciddi bir artış beklemiyoruz dedi. Aklıma yattı. Oradan da hemen gizeme geçtim. Sağolsun oradaki arkadaş da çok yardımcı olmaya çalıştı ama 1500₺-2000₺ fiyat aralığında çok çok zor bir şekilde bisiklet bulabileceğimi söyledi. En yakın fiyat li model olarak da bana Bisan 8100 modelini önerdi başlangıç için.
Fakat elinde olmadığını, sipariş verirsem Mart ayında gelebileceğini söyledi. Elinde mevcut modeller de bana göre çok pahalıydı.
Sanırım bisiklet sahibi olmaknicin bira daha beklemem gerekiyor.
Abi tx100 hoşuna gittiyse yeni zamlar gelmeden önce almanı öneririm çünkü yüzde 40 lık bir zam bekleniyor yeni gelen modelinde pek bir şey değişeceğini düşünmüyorum satıcıyla konuşursunuz numarası var bende isterseniz yardımcı olurum.

aktassa

Üye
Tepki
3
Abi tx100 hoşuna gittiyse yeni zamlar gelmeden önce almanı öneririm çünkü yüzde 40 lık bir zam bekleniyor yeni gelen modelinde pek bir şey değişeceğini düşünmüyorum satıcıyla konuşursunuz numarası var bende isterseniz yardımcı olurum.
O zaman fazla bekletmeye gelmez bu hayırlı işleri.
Kısa sürede oluruna bakarız, zaten benim için de başlangıç olmuş olacak.

• Beğen
Tepkiler: Oklüzal Builder