Yalova

Kani

Üye
Tepki
12
Selam ben Yalovadan katılıyorum yalovalıları ve yalovaya gelmek isteyenlerle tanışmayı cok isterim.

saygılarımla
kani

Scudo

onur226

Üye
Tepki
0
izmitliyim ama yalovaya yazın hafta sonları geliyorum. haberleşirsek yazın göüşebiliriz.

Kani

Üye
Tepki
12
yok mu hiç yalovalı yada bu tarafa gelmek isteyen arkadaşlar??

Kani

Üye
Tepki
12
Gelmek isteyen varsa grup olması önemli değil msn den bana yazması yeter.Ben burada karşılarım beraber gideriz.Yalova şubeniz olarak her zaman emrinisteyim efenim:D

defnesenoz

Üye
Tepki
0
izmit ve yalova nın ortasındayım:) Şu an bisikletim yok ancak almak istiyorum. Ne ve nasıl alacağımı bilmiyorum. Aldıktan sonra tek başıma dolaşmak istemiyorum.

Haftaiçi 6 dan sonra, haftasonları her saat müsaitim.

Görüşmek üzere...

Ha unutmadan; aranıza hoşgeldim

defnesenoz

Üye
Tepki
0
@baymineral

Teşekkür ederim ancak dediğim gibi önce bisikletim yok: ( Bu konu hakkında hiç bi bilgim yok: )

Ama istek ve yeni arkadaşlarım var : )

Ali Güven

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Amoeba
karamürsel liyim. şu sıra sağlık problemlerim nedeniyle nadastayım ancak nasipse, kısa bir süre sonra sağlam ve yeni bir bisikletle aranızda olacağım

• Beğen
Tepkiler: samurusov

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
vaybe ne çok bisikletçi varmış...iyi ki bu konuyu açmışım sizleride aramızda görmek isteriz arkadaşlar...

endurocu

Üye
Tepki
10
Yalovada hangi parkurları öneriyorsun? Nerelere gidebiliriz, birde hangi günler müsait oluyorsun ? Yalovadan başka katılan oluyormu gezilere ?

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Biz yalova'ya bir tur düzenlemeyi düşünüyoruz fakat tur şöyle. Yenikapı-Yalova deniz otobüsü ile sonra Yalova'dan Termala pedallayıp, termalde kaplıcalardan biraz faydalanıp (havuz, kaplıca banyosu, sauna, vs.) güzel bir piknik yapıp aynı güzergahtan geri dönmeyi planlıyoruz.

Tepki
26
ben orhangazıdenım ama son olarak yalovalı lardan bı kazık yedım o yuzden gelmesem daha ıyı olur cunku tatsızlık cıkabılır

Lavinya__

Üye
Tepki
5
Merhaba arkadaslar. Bisiklete Hobi maksatlı biniyorum. Marmariste ikamet ediyodum ve işim gereği Gölcük'e geldim ama maalesef yinede Aralık başına kadar orada olamayacağım. Aralık gibi uyarsa ve o tarihte hala ''Baymineral'' arkadasamızın eylül ayında başlayacağını söylediği turlar devam ederse katılmayı isterim. Görüşelim derim...hoşçakalın...

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
arkadaşlar tüm kocaeli'deki bisikletçilerle buluşup tanışmak için ilerdeki zamanlarda projelerim var site kurma düşüncesi içindeyim kocaeli bisiklet sevenler sitesi gibi...yakın zamanda imş gerçeklerşçek bu site birbirimizi tanımamız açısından faydalı olcak diye düşünüyorum iyi günler diliyorum...

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
@Lavinya__

Murat Bey bende geçtiğimiz ay sonu geçirdiğim ameliyat nedeniyle bisiklete ara verdim. Bayram civarından itibaren İzmit içinde ve yakın yörelere doğru düz yol şeklinde hafif turlara başlayarak bisiklete döneceğim kısmetse. Siz yeterki gelin. Ben o zamana kadar hazırlanmış olurum. Size uygun turlara başlarız.

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
ne demek efendim berk bey siz ne zaman isterseniz bineriz sizinle sürmek ayrıcalık...:D :D berk bey bu arada geçmiş olsun acil şifalar mühim birşey değildir umarım...:D :D :D

Lavinya__

Üye
Tepki
5
Memnun oldum.iyide olucak insallah ve acil şifalar diliyorum..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
38.570
@baymineral
bende ancak düz yollarda binebiliyorum geçirdiğim kaza sonucu sağ omzum sakat kaldı ne yapalım idare edicez