Kas geliştirmek isteyenler

stheaven

Aktif Üye
Tepki
356
@Süleyman Uzunköprü

Ne bekliyordunuz ki..? adam kaç yaşına gelmiş..?

Omuz, trapez gayet iyi.

• Beğen
Tepkiler: çirkin
Scudo

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Eğer o kadar yapay ilaçlar kullanmasaydı bu hale gelmezdi. Bu adamın yaşında tanıdığım insanlar var, vücutları hiç de böyle pörsümemiş.
Ben bu sporu seviyorum ve zamanında yaptım. Ama doğallıktan yanayım, yok o ilaçmış, bu tozmuş, groft hormonuymuş bunlara karşıyım. Çoğu prof. vücutların kemiklerini dahi büyüten ilaç kullanmalarından dolayı çene kemikleri v.b. bölgelerden ameliyat olmak zorunda kaldıklarını biliyorum.

• Beğen

ilkerikier

Daimi Üye
Tepki
251
@Süleyman Uzunköprü

adam 62 yaşında ve spordan elini ayağını çekip siyasete giren bir adam. geçmişinde spor ve o alt yapı olmasa emin ol ki çok daha vahim durumda olurdu. bu arada Arnold Schwarzenegger in hiç hormon ya da steroid gibi maddeler almadan şampiyon olduğuna hatta bu yüzden kendisinin efsane olduğunu söylerler. çünkü küçük yaştan itibaren bu spora yönelmiştir....

• Beğen
Tepkiler: çirkin ve Nuri O.

ozan ulutaş

Aktif Üye
Tepki
27
Dave Draper 63 yasinda.
http://www.higher-faster-sports.com/images/Draper.jpg

Bill grant 60 yasinda
http://www.leroycolbert.com/images/Friends50.jpg

Serge Nubret 65 yasinda
http://i182.photobucket.com/albums/x231/tiraxxxx/1071552113.jpg

Ed Corney 60-65 yaslarinda
http://i.b5z.net/i/u/230085/i/Ed_Corney_Old_School_1.jpg

Frank Zane 64 yasinda
http://www.frankzane.com/FrontCover.jpg

YUKARIDAKİ BİLGİLER ALINTIDIR!!!

Çoğu pro. vücut geliştirmeci gibi Arnold'da streoid kullanmıştır.
Ayrıca ilkerikier e katılıyorum. Suçu vücut geliştirme sporuna atmadan önce biraz düşünün. İnsanlar v.g. sporunu veya herhangi bir sporu bıraktıktan sonra elbetteki vücutları eskisi gibi olmaz.

@Güney Tuncer

Nuri O.

Forum Demirbaşı
Tepki
81
Bisiklet
Trek
@onur1985

Bisiklet sporu ile hipertrofi sağlayamazsınız , sadece şekillendirebilirsiniz , bu da zorlu antrenmanlar neticesinde mümkün olur ;)

• Beğen

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
@onur1985

Bisiklette sürüş tekniğinizle büyüme sağlayamazsınız. SQUAT denilen bir hareket ve başka hareketlerle -internetten bulabilirsiniz- büyüme sağlayabilirsiniz.
Steoroid ve vücuttaki sarkmalar konusunda aşağıdaki linke bakbilirsiniz.

(link)

• Beğen
Tepkiler: stheaven
Tepki
5
@ozan ulutaş

Arkadaşlar başlığı okurken bu ve benzeri yorumlara şahit oldum,bunların hepsi tamamen yanlış bilgilerdir.Amacım Bodybuilding hakkında bilinen bu klasik yanlışlar üzerine tartışma yaratmak değil ancak ben bir bodybuilding sever olarak müdehale etmek durumundayım.

Bodyforumtr.com yada benzeri siterede bu işin ne olup olmadığı konusunda bilgilere ulaşabilirsiniz eğer bilginiz yoksa lütfen yanlış yorumlarda bulunup yeni başlayacak olanları düşünün.
Bisiklet ne kadar ciddi bir spor ise ve Abi bu bisiklet kaç yapar vs. geyik muhabbetler komik ise . Yok bırakınca sarkar mı? böbrekte sorun olur vs. şimdi sayamadığım daha bir sürü acemi muhabbetler benzeridir.

Lütfen kimse yanlış anlamasın ama gerçekten bu muhabbeteten bay geldiği için yazma ihtiyacı hissettim.

Bilmeyenler kısaca şunu bilsinki, bu konuda bildiğiniz şeylerin %90 ı yanlıştır. Tıpkı bisiklet olayına yabancı birinin bisiklet konusunda yanlış bildikleri gibi.

Tepki
5
@by tasiyici

Hele bu, nerden duyduysanız kısırlık yaptığı :)))))))

İnsanlarımız bilmeden konuşmayı ne çok seviyor.

ozan ulutaş

Aktif Üye
Tepki
27
@sevketsengul

Ben de bodyforumtr.com sitesini takip ediyorum hatta resimleri bile oradan aldım. Yanlış bilgimi söyleyip düzeltirsen sevinirim, hepimiz doğrusunu öğrenelim.

nükleer kedi

Forum Bağımlısı
Tepki
453
Bir diğeri lor peyniri. Lor peyniri iyi bir protein kaynağı değildir. Eti, yumurtayı kesip protein kaynağı olarak sadece lor ile 1 ay beslenin ve ne hale geleceğinizi bir görün bakalım.
Protein kaynağı değilse ne peki? Besin değerlerini söylerseniz biz de öğrenmiş oluruz.

Tepki
5
Ozan Ulutaş kardeşim sen üstüne alınma,zaten bodybuildingle ilgili olduğun yapıştırdığın verilerden belli, ben başlığın ilk mesajlarındaki kısırlık,bırakınca sarkıyor vs. yorumlara tepki yaptım.Bıktık çünkü biliyor musun bu yorumlardan gıykkk geldi yani

Cengiz Parlakgül

Forum Bağımlısı
Tepki
748
İsim
cengiz parlakgül
@by tasiyici

sadece kısırlık olsa iyi gene
protein tozlarından bahsediorsuuz sanırım ama o tozlar karaciğeri acaip yoran ve gereinden fazla büyümesine neden olan ilaç ve tozlardır. karaciğer büyümesi sonucunda yüksek tansyon ve diğer kalp hastalıkları ortaya çıkmaktadır.

• Beğen
Tepkiler: suzunkopru

ozan ulutaş

Aktif Üye
Tepki
27
@sevketsengul

Yok alındığım için yazmadım yanlış bir bildiğim varsa doğrusunu öğrenmek için yazdım onu. Okulda banada o muhabbetlerden fenalık gelmişti. Hatta gayliğe kadar gitti muhabbet:boese157: Bende kendi hallerine bıraktım madem laftan anlamıyorlar.

Tepki
16
ArkadaŞlar Proteİn Amİno Asİt Kİlo Aldiricilar Bunlar Farkli Malzemelerdİr Ama Kullanmak İstemeyenler DoĞal Besİn KaynaĞi Yumarta Beyazi ÇİĞ SÜr Yarim YaĞli Bal Muz KariŞtir Ve AkŞam Kafaya Çek SÜper Bİr Proteİn Amİno Asİt Yanİ Balik Tavuk Bunlar Lİflİ Yİyecekler BaŞka Bİr Önerİsİ Olan Varsa Yardimci Olurum GÜnlÜk ÇİĞ Yumaurta İÇtİĞİm İÇİn ErÇek Bİr Faydasi Var Evet Saygilar