Birazcık delilik yapayım dedim :) Trabzon'dan Samsun'a 16 buçuk saat

samet.senel

Daimi Üye
Tepki
266
Bisiklet
Scott
@İbrahim Yurtseven

Teşekkür ederim İbrahim abi :) o tüneli de yorumlar arasında bihayli karıştırdım halbuki her zaman geçtiğim yer :) neyse ki resimle de göstermiş oldun.. o tünelden geçmek zaten çok başka birşey :)

• Beğen
Tepkiler: İbrahim Yurtseven
Scudo

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
Bu ne yahu millet coşmuş sıradışı bisiklet kullanıyor herkes bizim gezilerimiz sokakta bisiklet sürmek gibi oldu. Tebrik ederim. xxxL bir gezi beni aşar. Tekrar tebrikler. Saygılar

Göksun Özkirişçi

Forum Bağımlısı
Tepki
1.035
Bisiklet
Scott
helal olsun gerçektende sağlam performans gerektiren bir tur yapmışsınız.vaktiniz olsaydıda bu turu biraz daha zamana yaysaydınız emin olun aldığınız keyfin en az üç misli daha fazla keyif alırdınız.
yüreğinize pedalınıza sağlık...

samet.senel

Daimi Üye
Tepki
266
Bisiklet
Scott
kesinlikle katılıyorum hocam... tur dediğin zaten güne bölünerek yapılmalı o manzaraları tek tek görmeli ... fakat benim hedefimde tek başıma Samsun'a kaç saatde gidebilirm hedefi vardı ve o hedefimi de gerçekleştirdim :)

Hasan 16

Forum Bağımlısı
Tepki
236
Bisiklet
Cannondale
Güzel olmuş be kardeşim ,helal olsun.

Tepki
18
Bisiklet
Sedona
çok büyük cesaret örneği göstermişssin hocam.. tebrik ederim güzel bir tur olmuş.

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
Sürekli mola vererek nabızı kontrol altında tutmuşsun bu çok önemli bir durumdu. yağmurun yağması bu işin cilvesi diyelim, tek yola çıkmak gerçekten sıkıcı, mp3 çalar olsaydı en azından 3-4 saat idare ederdi. yedek eşya alman çok yerinde bir karar olmuş, uzun tur için yol bisikleti çok doğru bir karar. boyun ağrısı için hareket halindeyken kollar ile esneme hareketleri yapmak gerekiyor bu hareketler çok iyi geliyor. gıda seçimlerinde oldukça iyi bir tercih. kazasız tamamlamakta ayrıca gurur verici, daha nice turlara diliyorum. yolun hep açık olsun. ayaklarına sağlık

samet.senel

Daimi Üye
Tepki
266
Bisiklet
Scott
@Çağrı Tuğrul

evet kardeşim kesinlikle gösterdiğimi düşünüyorum ve şunu da gösterdiğime inanıyorum. insan kafasına koyduğu zaman yapamayacağı şey yoktur

@recep24ank

Çok doğru tespitler hocam. molalar dediğiniz gibi çok önemliydi. mp3 çalarım vardı ama inanın 10 şarkı belki dinlemişimdir :) o anda sadece tura odaklanmıştım her şeyin planını yaparak ilerliyordum :) müzik dinlemeye pek fırsatım olmadı açıkcası.. :) boynum agırdığı zaman molalarda boynum için ufak tefek egzersizlerle az agırdığındaysa hareket halindeyken dediğiniz gibi yaptım. gıda seçimi de fena değildi. her zaman yapılamayacak bir turdu, ve bu tur benim için çok ama çok önemliydi. teşekkürler

Emrah GÜLEZ

Forum Demirbaşı
Tepki
190
Bisiklet
Merida
Iyi bir yolculuk olmuş kısmetse bende günü birlik Çanakkale turları yapmayı planlıyorum Mayıs ayından itibaren

@mertalicanakcay

Şarköye giderken bilgi verirsen eşlik edebilirim beraber gidebiliriz