Birazcık delilik yapayım dedim :) Trabzon'dan Samsun'a 16 buçuk saat

Aeoronsc

Daimi Üye
Tepki
75
Bisiklet
Colnago
@mustafa genç

adam illa fiyatını öğrenecek aga öğrenmezse olmaz :D :D:D:D:D:D:D:D

• Beğen
Tepkiler: samet.senel
Scudo

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
güzel bir tur olmuş yalnış anlamazsan beni gülümseten kısmı sanki evden bisikletle kaçmışsında amcanda seni eve geri götürüyor gibi olmuş komiğime gitti teşekkürler beni gülümsettiğn için :)

samet.senel

Daimi Üye
Tepki
266
Bisiklet
Scott
@murataslan

samsunda oturuyorum :) ama orda okuduğum için artık benim 2. evim de orası. napalım deliyi zapdetmek zor dedi aldı beni yuvaya götürdü emicem :)

• Beğen
Tepkiler: murat aslan

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
Samet whistle ile gitseydin keşke :)

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
Bisikletin arkasındaki bagajı nereden ne kadara aldın acaba bilgi verebilir misin ? Ya da bize de önerir misin ? Muadil olarak tavsiye verebileceklerin var mı ? Ağırlık olarak kendini çok hissettiriyor mu ? Şiddetli ağrı yapıyor mu ? Seni kutlarım :)

samet.senel

Daimi Üye
Tepki
266
Bisiklet
Scott
@Berksan

onunla 16 buçuk saatte gidemezdim kardeşim ya yol bisikletin de farkı bu işte :)

samet.senel

Daimi Üye
Tepki
266
Bisiklet
Scott
@Aşkın Şentürk

teşekkür ederim dostum :) bagaj bana ait değil bir arkadaşımdan aldım; o da 20 tl ye başka bir arkadaşımdan aldı :D anlicagın nerden alındığı bilinmiyor ama muadil olarak 8 kg taşıyabilecek kapasitede bir bagaj kullanabilirsin çok agır olmuyorlar.ama tabi üzerine yük gelince, ki yol bisikletinde kullanınca çok farkediyor. agırlık olarak ön taraf çok hafif kalıyor böylece dengen zorlaşıyor. ben tek başıma olmasaydım bagaj falan takmicaktım. ayrıca uzun soluklu bir tur olduğu için sırtıma yük bindirmek istemedim.sırtımda taşımış olsaydım katlanılmaz bir acı olurdu, eminim. çok gerekmedikçe yol bisikletlerinde bagajı tavsiye etmem :)

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
@ktusamet

Bende 721 km lik yol gitmeyi dusunuyorum . Bu yuzden sormak istedim.3-5 kilo olur en fazla tahminimce .

samet.senel

Daimi Üye
Tepki
266
Bisiklet
Scott
uzuuuun soluklu bir tur olcak sanırım bagajsız tabi ki de gitmeyin :) bisikletiniz için gerekli tamir aleti eğer varsa küçük tamir setlerinden çok işinize yarayacaktır. iç lastikler, yanınıza bulunduracagınız kıyafetler ve yiyecek zaten bir çanta yapıyo. 3 - 5 kilodan da birşey olmaz :)

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
@mehmet ertuğrul duyan
Ben bu soruyu 26 haziran da sordum, cevap 8 eylül de geldi, çokmu zor sordum acaba anlamakta bu kadar zorlandın nerdeyse 2.5 ay olmuş ancak anlayabildin demek soruyu okuya okuya veya cevap vermek yenimi aklına geldi vermezsen verme hem sana ne oluyor sorumu sordum adam işine gelmediği için cevap vermedi zaten . Ben bu konuyu unutalı çooook oluyor tekerleğimin altindan çok yollar aktı, hatta o ara uludağ'a çıktım indim bisilletimle siz hâlâ nerden geliyorsunuz. cevap versen ne olur bu saatten sonra anlık bi metaktı sadece mesajı yazana kadar oda o an bitti gitti . Bende diyorum bir konuya mesaj yazmadım Son zamanlarda kim alıntı yapsın ki :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p

Aeoronsc

Daimi Üye
Tepki
75
Bisiklet
Colnago
@mustafa genç

en baştan sıraylan okudum ve senin cevabını gördüm adam zaten cevap vermiş bu konu ilk yazıldığında zaten okumuştum senin cevabınıda görünce böyle dedim 26 hazirandan beri düşünmüyorum senin mesajını düşünülecek bir cevap değil zaten adam cevap vermiş sen daha neyin kafasını yaşıyorsun 1500-1600 tl diye cevap yazmış
http://www.estanbul.com/attachments/29122d1338471512-depressive-ile-sor-ki-ogrenesin-8577incig75605.jpg

• Beğen
Tepkiler: Santibag

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
@mehmet ertuğrul duyan
Neyin kafası olduğunu açık açık söylerdim de siteden atılılırım neme lazım lazım oluyor arada bisiklet konusunda hem elinde tuttuğuna göre biliyorsundur zaten biraz okşa anlarsın yada. neyse uzatmim

Tepki
14
Bisiklet
Sedona
Gerçekten müthiş bir cesaret isteyen harika bir tur ben de sizin gibi hayatımda hiç şehirlerarası tur yapmamış biri olarak Istanbul'dan Balıkesir'e tek başıma turlamayı planlıyorum. Yaşım 16 ama ben geze geze yapıcam turumu bir acelem yok aileme de söylemedim o sıkıntı biraz iki üç haftaya tura çıkıcam yanıma size bu enerjiyi veren yiyecek içeceklerden alıcam nereden geliyor bu enerji? :) Yanınıza neler aldığınızı yazar mısınız?

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
@ktusamet

3-5 kiloyu sirt cantasinda mi yoksa bagajla mi tasimayi tavsiye edersin ?

samet.senel

Daimi Üye
Tepki
266
Bisiklet
Scott
@mustafa genç

eğer bana diyorsanız ben sizin sorunuza sordugunuz gün cevap verdim mustafa bey siz cevap vermediniz. :rolleyes:

samet.senel

Daimi Üye
Tepki
266
Bisiklet
Scott
@Gezgin Berduş

İnşallah yapacagın tur güzel ve sorunsuz geçer kardeşim. ama şunu söylim çok dikkat etmelisin yaşın biraz küçük aileye de söylemediğin için tehlikeli. yine de sen bilirsin. önlemini kesinlikle al. bana gelen bu enerji sanırsam azmim :) birşeyi yapıcam diyorsam onu mutlaka yapmalıyım kafaya koyduğum zaman o iş biter. yapamasam da çabalarım. gezerek gidiceksen yanında çok fazla yiyecek taşıma. protein kaynaklı besinler tüket et,tavuk,balık vs. enerji içecegini kullanmana gerek yok su yeterli olacaktır :) fındık fıstık ceviz kuru üzüm karışımı bir yiyecek var adı tadımca. o çok faydalı büfelerde marketlerde bulabilirsin. muz çok işine yarayacaktır. bunun gibi şeyler tüket tur esnasında yorulduğunu hissettiğin an kuru üzüm ye :) formanda her zaman bir kuru üzümün olsun ben çok faydalı buluyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Gezgin Berduş

samet.senel

Daimi Üye
Tepki
266
Bisiklet
Scott
@Aşkın Şentürk

bagajla taşımanı tavsiye ederim.

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
@ktusamet

Hayır size söylemedim başkası alıntı yapıp cevap verdide üzerine vazife olmadığı halde sizinle ilgili bir konu değil zaten eski kapanması gereken bir mesele bu iyi günler

İbrahim Yurtseven

Forum Demirbaşı
Tepki
1.370
İsim
İbrahim YURTSEVEN
Bisiklet
Specialized
@Furkan Çınar
Karadenizli gençlerimiz o önemli bir tünel.:) Uzunluğu aşağıdadır. Dört ( 4 )km.'den 180 m. eksik.
(link)

İbrahim Yurtseven

Forum Demirbaşı
Tepki
1.370
İsim
İbrahim YURTSEVEN
Bisiklet
Specialized
Samet tebrik ederim. İyi mesafe. Ben senin iyi bir antrenmanla çıktığını sanmıyorum. Karadeniz oto yolunda ( Hopa - Sinop arası ) çok daha fazlasını yapacağına emin ol. Sağlıkla kal.