Birazcık delilik yapayım dedim :) Trabzon'dan Samsun'a 16 buçuk saat

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Helal olsun Samet arkadaşım. Tamer Hocam'ın söylediklerine katılıyorum. Bisikleti kullanmayan herkese göre deliyiz. Bize göre de onlar deli. Ama deli deliyi görünce çomağını saklar, merak etme. :)

Scudo

Aeoronsc

Daimi Üye
Tepki
75
Bisiklet
Colnago
gerçektende helal olsun kardeş büyük cesaret

samet.senel

Daimi Üye
Tepki
266
Bisiklet
Scott
@Erdem Ş.

:) katılıyorum :) arada bir deli olmakta da fayda var bazen çok büyük tecrübeler kazanıyorsun :)

orhan0911

Forum Demirbaşı
Tepki
144
Bisiklet
Mosso
tebrikler süper olmuş evet tek sarmıyor en az 2 kişi olacak bir birinizi çekeceksiniz dinlenseniz bile 2 kişi dama iyidir

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Bisiklet delilik değil, öncelikle bir gönül işidir, bisiklet sevmektir, bisiklet hepsinden öte doğayı sevmektir. Bisikletten bihaber olanlar için butürden seyahatler deliliktir, öyle görsünler boşver. Ayaklarına sağlık paylaşımın için teşekkürler.

Tepki
393
İsim
İlker Arslan
Bisiklet
Claud Butler
Samet tebrik ederim zor bir yolda harika bir tur olmuş. Tabelalara KTÜ Bisiklet Kulübü stickerlarını yapıştıramadım diye üzülme, en azından senin bu yazını okuyan bizler o yoldan her geçişimizde senin turunu mutlaka hatırlayacağız...

http://images.all-free-download.com/images/graphicmedium/tango_face_glasses_115991.jpg

Turgay AKSOY

Aktif Üye
Tepki
68
Bisiklet
Carraro
Tebrık edıyorum gecmıs olsun bu arada.. benım memleketım corum acaba bende corum-samsun-trabzon turumu yapsam :D

Yunus Emree

Forum Bağımlısı
Tepki
150
Bisiklet
Sedona
Bu 16 saatlik yolculuk tamamen uykusuz mu oldu ve kamyon arkası işi nasıl oluyor?
Rüzgarı direkt götürüyor mu seni ?

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ayaklarına sağlık kardeş. Terme deyince nefis pidesi ve dondurmalı limonata aklıma geliyo :D

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.702
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
Çok güzel ama bir o kadarda yorucu bir tur olmuş. Bende bisikletle ist'dan akçakocaya 12 saatte 250 km pedal çevirdim vardığımda herkes sen delisin dediler :) artık bunları umursamıyorum bile alıştım :)
Yolun açık olsun nice turlara:)

samet.senel

Daimi Üye
Tepki
266
Bisiklet
Scott
@tekkir

ben Bafralı'yım Bafra'nın dondurması ve pidesi daha güzel :) eğer o taraflara gidersen mutlaka denemelisin:cool:

• Beğen
Tepkiler: Abdülkadir Ergin

samet.senel

Daimi Üye
Tepki
266
Bisiklet
Scott
@Kadir AYINTAP

teşekkür ederim.. bisiklet benim hayatım bundan kurtulamam , kim ne derse desin vazgeçemem :cool:

samet.senel

Daimi Üye
Tepki
266
Bisiklet
Scott
@Turgay AKSOY

neden olmasın ? :) benim şimdi bir planım daha olacak..24 saat de en fazla nereye gidebilirim onu denemek istiyorum :) + dağ bisikleti turlarım olacak nasipse paylaşmak isterim :)

Tolga Can

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
Tebrik ederim kardeşim, cesaret edip km nin dibine vurmuşsun.
Gece sürüşü biraz tehlikeli olur. Biz motorla bile gece yola çıkmıyoruz. Genelde yolculuklarımız sabah ezanı olur.
Paylaşımların devamını bekliyorum. Tekerin düz bassın.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
tebrikler 355 km 16 saat ,
24 saatte burada başarılı olan salih dedeoğlu dostumuz 525 km yi 24 saatte tamamladı ,fakat buda egale edildi 565 km yi attilla bisiklet takımından 3 kişilik bir ekip eskortlar ile 24 saatte tamamladılar ......

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Çok güzel bir tura imza atmışsın :)
Görele samsun arası 256 km yada 259 muydu :) bende Görele - Sinop - samsun 'da olabilir böylesine bir tur yapma hayalim var.
Görele'den selamlar.
Daha nice turlara.