Aydın

umittosun

Daimi Üye
Tepki
303
emre abi aydın denizli ortak bir piknik turu düzenleyelim nedersiniz mesela nazilli de denizli ve aydının ortasında güzel bi tur ve piknik organizasyonu gerçekleştirebiliriz nedersiniz ..?

Scudo

Niyazi ALTUN

Forum Bağımlısı
Tepki
435
Bisiklet
Trek
@eYa

çok gzeül yerler oraları gerçekten gezilmeye değer .. ladies beach taraflarını gezmişsin sanırım. Güvercin adasınada çıkmanı tavsiye ederim..

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
15 Mayıs Cumartesi günü II.Beydağ Bisiklet Şenliği'ne destek vermek amacıyla 2 arkadaşımız Beydağ'adaydı. Etkinliği düzenleyen tüm arkadaşların eline sağlık. Bir dahaki şenlikte görüşünceye kadar yolunuz açık olsun. :)

19 Mayıs günü yapılan Acarlar Bisiklet Şenliği'ne destek vermek amacıyla , Acarlar Beldesindeydik. Katılan arkadaşlara teşekkür ederiz.

19 Mayıs akşamı yapılan fener alayına bisikletlerimizle katılarak destek verdik. Katılan arkadaşlara teşekkür ederiz.

Fikret Öztürk

Daimi Üye
Tepki
541
İsim
Fikret
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
1995-2005 yılları arasında Aydın'da bulundum.Şu anda memuriyet nedeniyle Ankara'dayım ama Aydın'ı hala unutamadım.Onun için tekrar Aydın'a gidebilmek için tayin çıkarmaya çalışıyorum. Eğer olursa Aydın'lı bisiklet severlerle tanışmak isterim...Aydın'da son iki yılım İl Dernekler Müdürlüğünde geçti.Oradaki arkadaşlar beni tanırlar. Dernekle ilgili problemlerinizde de yardımcı olabilirim...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Fikret Öztürk

fikret merhaba ben 100.yıl bjk dernek başkanı uğur köse nasılsın bisikletle alakan olduğunu bilmiyordum

Fikret Öztürk

Daimi Üye
Tepki
541
İsim
Fikret
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@captain_2

18-20li yaşlarımda çok istememe rağmen bir türlü nasip olmamıştı.Yaş her geçen gün ilerliyor. Hazır el ayak tutarken bu arzumu da gerçekleştireyim dedim. Sanki Dünyaya bir daha mı geleceğiz. Nasip bu zamanmış.

• Beğen
Tepkiler: Yunus Emre POLAT

Sevcan A

Üye
Tepki
6
Selam,

Ben Sevcan Hollanda'dan, Aydinliyim. Turkiye'de tur yapmak cok isterim. Burda Marathonlari katiliyorum. Bana biraz anlatirmisiniz turlarininz nasil oluyor? mesela kac kilometre yapiyorsunuz hangi hizla gidiyorsunuz guruplar nasil (yas aralari).

• Beğen
Tepkiler: Yunus Emre POLAT

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
@Sevcan A

Turlarımızı üç grup halinde yapıyoruz. Birinci grup performansı yüksek olan ve yarışlara katılan ve hazırlanan arkadaşlardan oluşuyor. Genelde antreman yaptıkları için yüksek hızla uzun yol yapıyorlar. En az 100 en fazla 200 km yol yapıyorlar.
İkinci grup ise; beni de dahil olduğum, performansı iyi ama piknikçi dediğimiz, tarihi ve ören yerlerini gezen gezi grubunu oluşturan arkadaşlar. Genelde 100 km'nin üstüne çıkmayan ve ortalama 20 km hızla gidiyoruz.
Üçüncü grup ise; Perşembe akşamları bisikletiçileri dediğimiz grubu oluşturan arkadaşlar yapıyor. Birinci ve ikinci gruba katılan tüm arkadaşların yanı sıra, bize yeni katılan arkadaşların grubumuza adapte olması için yapılan, şehir içi ulaşımda bizim de olduğumuzu göstermek amaçlı yapılan, bilgilendiri gezilerden oluşuyor. Genelde ortalama 10 km hız ile ve 10 km yol yapıyoruz.
Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Görüşünceye kadar yolunuz açık olsun.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Sevcan A

aramıza hoşgeldiniz emre turlarımızdan bahsetmiş sizin yaptığınız turlar hakkında da bilgi alabilirmiyiz türkiye ye geldiğinizde bekleriz turlarımıza ben uğur köse

Sevcan A

Üye
Tepki
6
@captain_2
Slm Ugur,

Emrenin anlatigi gibi burda da turlar oluyor ama malesef piknik yok burda, pedallama var. Burda Marathonlari katiliyorum; nisanda marathona katildim 6 saat sabit bisikletin uzerinde pedaladim bu marathon kanser hastalikli insanlar icindi bu insanlar icin para topladik. Hemen hemen 5000 euro birikti 80 kisi marathon yapti. kimisi 1 saat 2 saat kimisi 3 saat.

Insallah bir gun bende sizinle tur yaparim, Turkiyde tur yapmak cooook isterim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Sevcan A

çok güzel etkinlik yapmışsınız tebrikler siz 6 ssati tamamlayabildinizmi en uzun kaç km tur yaptınız geldiğinizde turlar yaparız tabii neden olmasın

Sevcan A

Üye
Tepki
6
@captain_2

Tabiki 6 saati tamamladim:D en uzun benim yaptigim tur simdiye kadar 100 km gidisli gelisli hizim 30 ve 35 arasi. Burasi dayma yagmurlu oldugu icin uzun tur yapamiyorum:(

senin en uzun yaptigin tur nekadar ve hangi hizla gidiyorsun?:D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Sevcan A

2hafta önce performans turu yaptık 2 arkadaş 170 km bol rampalı parkurda gerçekleşti kullandığın bisikletin nedir bende mtb de var yol da var iyi akşamlar

Sevcan A

Üye
Tepki
6
@captain_2

Benim simdilik MTB var marka cube, cycle-cross almayi dusunuyorum yani senin fotodakinden turkce isimini bilmiyorum. 8ci ay'da 3 hafta izinim var 1. hafta New York'a tatile gidiyorum:D ordan geldikten sonra insallah Aydina gelicem ozaman tur yapariz, tabiki turlar var ise o ay. :in:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Sevcan A

eylül ayında 25-26 sında burada olursan bizim güzelçamlı milli parkta büyük bir organazisyonumuz var katılmanı isterim ayrıca biz her pazar tur yapıyoruz katılırsın geldiğinde.orada bisiklet yedek yedek parça hakkında bilgin varmı ?

Sevcan A

Üye
Tepki
6
@captain_2

Gelmeye calisicam. bisiklet tamiri yapmasini bilirim ama parcalardan vazla bilgim yok. neden sordunuz?