Aydın

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Sevcan A

türkiye de parça problemi var bana da parça gerekli ama bilgin yoksa zor olur

Scudo

Sevcan A

Üye
Tepki
6
@Niyazi ALTUN

Slm Niyazi,

Sana ozel mesaj yoluyamiyorum cunku 50 den vazla puganim olmasi gerek. bu yuzden burdan cevap veriyorum sana s'hertogenbosch bana uzak burdan 2 saat var aramizda. Siz o kisiye soyleseniz bisiklet shoplarda bulabilir galiba aradiginiz parcayi.

• Beğen
Tepkiler: Niyazi ALTUN

Niyazi ALTUN

Forum Bağımlısı
Tepki
435
Bisiklet
Trek
@Sevcan A

Merhaba Sevcan hanım;
işte ben s'hertogenbosch da bike shopların nerde olduğunu bilmiyorum.Tanıdık olan kişide sanırım bulamaz.Bisikletle ilgili merakı olmadığı için işte sordum.Siz hangi city de oturuyorsunuz.Sizin city de var mı bike shoplar sıfır ürünler birde ikinci el ürünler satılıyor mu o bike shoplarda öğrenmek istiyorum.
Örneğin orada ikinci el bisiklet ve parça piyasası ne durumdadır merak ediyorum.
E-bay dan ürün bulsak ikinci el orada birileri ile irtibat kurup türk bisikletçi arkadaş ödeme yollarını bulup ürün temin etmek istiyorum açıkcası ama tanıdık birisi orada iken gelirken ürün aldırmak istiyorum.
O zaman hollandada ünlü bisiklet shopları varsa ismini bildiğiniz muhakkak s'hertogenbosch da da bayisi ortak shop u vardır diye düşünüyorum.
teşekkür ederim.
Saygılarımla.

• Beğen
Tepkiler: Sevcan A

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Sevcan A

Resmi büyütmek için tıklayınız.

Shimano Ultegra Ayna Kol FC 6600
Marka : Shimano

öncelikle ilgin için teşkler benim aradığım parça bu

Sevcan A

Üye
Tepki
6
@Niyazi ALTUN

Merhaba,

Sana 3 tani adres buldum s'-hertogenbosch da ve cevrelerinde. Insallah o kisi senin aradigini bu adreslerden bulabilir. zaten bir bisiklet shopcuya parcayi soylese yoksa bile hemen baska shoplardan siparisverirler.

Adresler:
Pierre Kemps
Hintham 42
5246 AH Rosmalen
Telefoon 073-6411194

Rijwielspeciaalzaak De Concurrent
Heuvel 6
5737 BX Lieshout
T 0499 421231

Cyclestation
Nieuwstraat 26
5371 AJ Ravenstein
Tel: 0486 - 425 777

• Beğen
Tepkiler: Niyazi ALTUN

Sevcan A

Üye
Tepki
6
@captain_2

slm,

Sizin istedigini Shimano Ultegra Ayna Kol FC 6600 Turkiyede alsaniz daha iyi olur bence. Cunku burda daha pahali 200 euro uzeri basliyorlar en ucuzu 210 euro buldum linki bakin. (link)

buda Turkiyenin (link)

veya (link) da bulabilirsiniz. 303 TL

• Beğen
Tepkiler: Yunus Emre POLAT

Niyazi ALTUN

Forum Bağımlısı
Tepki
435
Bisiklet
Trek
@Sevcan A

Teşekkür Ederim Sevcan Hanım ; peki bu adreslerin web siteleri var mı acaba?
ben netten mi bulayım yoksa bu adresleri google copy paste yapıp web siteleri varsa ürünlere göz atmam lazım ilk önce..

• Beğen
Tepkiler: Sevcan A

Sevcan A

Üye
Tepki
6
@Niyazi ALTUN

Weblerde urunler gorunmuyor sadece tamirat yeri ama o tanidiginiz kisi oraya gidip istediginizi sorsa adres verirler veya parcayi siparis ederler. s'-hertogenboschu tanimadigim icin yerlerini bilmiyorum. sadece bu adresleri buldum.:(

(link)

• Beğen

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
Bisiklet kazasında yaşamını yitiren Çağatay Avşar arkadaşımıza Allah'tan rahmet, ailesine de sabır diliyoruz. Başımız sağolsun. :(

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
Merhaba Arkadaşlar.

Ben Yunus Emre POLAT. BF Aydın Temsilcisi oldum.
1977 Balıkesir doğumluyum. Dağ bisikleti sürücüsü olarak 3 yıldır yollardayım. Aydın'daki arkadaşlar arasında adım piknikçi olarak bilinir. Aydın ve çevresindeki antik şehirleri, ören yerlerini, turistik değere sahip bölgeleri gezerek hem sporumu, hem de pikniğimi yapıyorum. Grup gezilerini çok sevdiğimi söylememe gerek yok sanırım. :)

Her türlü spor branşının, yeni arkadaşlar ve dostluklar kurduğuna inanan birisiyim ve bisikletim ile bunu uyguluyorum.

Tüm bisiklet severlerin yolu açık olsun.......

İletişim Bilgilerim:
0507 9437434
yemrep@windowslive.com

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
slm emre ile aynı gruptayız 1963 aydın doğumluyum 2.5 yıldır mtb 2 aydır yol ve mtb kullanmaktayım uzun turlar daha cazip gelmekte 2010 marmaris ve ısparta yol yarışlarına katıldım amaç spor yapmak sporun asıl amacının insanların şehirlerin ülkelerin dostluklarını artırmak olduğunu unutmamak gerek herkese saygılar sevgiler

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
dostum hayırlı olsun biz de aday olduk bu tür etkinliklerin sürdürülebilmesi ve kalitenin korunması anlamında BİSİKLET FORUM diyorum. Yeni görev sorumluluğunuzda sizlere başarılar diliyorum.

• Beğen