Aydın

Scudo

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
@atbabacan

Teşekkürler. Bizden de Denizli'ye selamlar. Zaten gelip gidiyoruz Denizli'ye. En kısa sürede görüşmek dileğiyle yolunuz açık olsun. :)

• Beğen
Tepkiler: HAKAN ATMACA

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Yunus Emre POLAT

Yunus Emre arkadaşıma ve Aydınlı bisikletçi arkadaşlarıma hayırlı olması dileğimle. ;)

Zaten Yunus Emre'nin yaptığı gezileri zevk ile izliyorduk. Şimdi daha koordineli olarak yapacağınız gezileri de zevk ve neşe içinde izleyeceğiz. :)

Sevgi ve selamlarımla.

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
Yalova da düzenlenecek olan bisiklet yarışlarına Aydın ilinden katılan arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Güzel haberlerinizi bekliyoruz. Sağ salim geri dönün. Yolunuz açık olsun. :)

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
Yalovada yarışan arkadaşlarımız takım halinde üçüncülüğü alarak, bizleri sevindiren bir başarı almışlar. Buradan kendilerini tek tek kutluyorum. :))

08.08.2010 Pazar günü Umurlu yakınlarındaki Eski Değirmen mevkiine kahvaltıya gideceğiz. Katılmak isteyen arkadaşlar bize ulaşırsa seviniriz. Bol pedallı günler. :)

Erhan 67

Daimi Üye
Tepki
268
Bisiklet
Giant
herkese slm ben zonguldaklıyım görevim gereği vanda bulunuyorum fakat aydından evliyim bu durumda sanırım aydınlı oluyorum :) allah nasip ederse yıllık iznimi aydında geçireceğim ağustosun 17'si gibi aydıdayım bisiklet turu organizsyonu varsa ptt kargoyla bisikletimide getirmeyi düşünüyorum sizlerden haber bekliyorum biliyorum ki gelişim tam oruç ayına denk geliyor ufak bir rahatsızlık geçirmiştim o yüzden oruç tutamayabilirim bu durum pazartesi günü kontrollerde belli olacak bisiklet kullanmasak bile tanışmak dahi yeterlidir sporun amacıda budur zaten herkese sayılar :)

• Beğen
Tepkiler: Yunus Emre POLAT

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
@Erhan Tetik

Ramazan dolayısı ile, büyük bir ihtimal gece sürüşleri olur. Siz yine de geldiğinizde bize ulaşın, tanışalım. Beraber pedallamak dileğiyle, yolunuz açık olsun. :)

Tepki
18
Merhaba;
Biz İzmir'den "Karşı Bisiklet" grubu olarak, HES'lere ve NÜKLEER SANTRAL'e karşı pedallamak için, Karabük üstünden Kastamonu'ya uğrayaraktan Sinop'a geçeceğiz, etkinlik Sinop'ta bitecek, katılmak isterseniz belki. 13 Eylül'de Ankara'dan başlayacağız, etkinlik gününe kadar belki tanışırız? Aydın'a gelip belki incir toplayabiliriz, eğer sizlerinde bir etkinliği olursa bir iki kişide olsa gelip tanışabiliriz?
görüşmeküzere,
rüzgar değsin yüzümüze, haykıralım bu bozuk düzene, iki pedal iki teker.

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
@kayhan ugur

Davetiniz için teşekkürler. Bu konuyu arkadaşlar ile paylaşayım. Ben işim nedeniyle katılamam ama turunuzu her platformda desteklerim. Görüşmek dileğiyle, yolunuz açık olsun. :)

Erhan 67

Daimi Üye
Tepki
268
Bisiklet
Giant
@Yunus Emre POLAT

size nasıl ulaşacağım bir adres veya telefon verebilirseniz sizlerle tanışmayı bende isterim :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Erhan Tetik
aydın merkez beşiktaşlılar cafe-bar ben uğur geldiğinde uğrarsan grubumuzla tanışırsınız 0 532 3451540

Erhan 67

Daimi Üye
Tepki
268
Bisiklet
Giant
@captain_2

çok teşekkür ederim uğur allah nasip ederse geldiğimde sizlerin yanına uğrayacağım. numaranı ve adresini aldım :)

• Beğen
Tepkiler: Yunus Emre POLAT

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
II.Güzelçamlı Bisiklet Festivali hazırlıklarımız devam ediyor. Emeği geçen herkese teşekkürler. :)

Güzelçamlı için son 4 gün. :)

• Beğen
Tepkiler: HAKAN ATMACA
Tepki
7
Kuşadasında bisiklete binen tüm dostları facebook grubumuzada bekliyoruz...
Hadi Kuşadalı arkadaşlar tanışalım.
Ben Güvenç ÇİÇEK Belediyede çalışıyorum. Akşam mesayiden sonra ve haftasonları fırsat buldukca ufak turlar yapıyorum (pamucak, selçuk, davutlar, güzelçamlı vs.)
Birlikte tur yapmak isteyen arkadaşlarla facebook grubumuzdan organize olarak turlar yapmaya çalışmaktayız.:)

MehmetÇulha

Aktif Üye
Tepki
14
aydın da aslında tam bisiklet sürülcek yer ve ben kendim 4 yaşında sahip oldum ilk bisikletime aşa yukarı 1 ay kadar sürede çift teker sürüyordum :) ve germencikte oturyordum o sıralar doya doya biniyordum fakat aydına 12 yaşlarında geldiğim bisiklet o kadarda aktif değildi açıkcası sonra bir süre binmedim ben (arada sırada tabiki formdan düşmüşüm ama denge halen muhteşem ) sonra bu yıl boyun düzleşmesi sebebiyle gittiğim fizik tedavide adamın biri (o abi sağolsun gerçekten) işte aydında var bi bisiklet topluluğu dedi buldum ve en kısa zaman katılcam aralarına umarım bir sonraki tura onlarla cıkıcam aydınlılar halen ne için ulaşım aracı olarak bisiklet kullanmyor anlamadım :)