Aydın

Scudo

ali karagönlü

Forum Bağımlısı
Tepki
630
Arkadaşlar bu yaz hangi ay daha karar vermedim, Denizli-İzmir hattında gitme gibi bir planım var. Bu yaz sizlerle tanışmak isterim. Hem de Aydın-İzmir arası pedal basmak isteyenler olabilir. Bu vesile ile sizlerle tanışmak isterim. Denizli'den selamlar...

• Beğen
Tepkiler: Yunus Emre POLAT

speed_time_onur

Aktif Üye
Tepki
2
abi ben aydın nazilliden onur 17 yaşındayım clup e katılmak istiyorum sizi nerden bulabilirim birde lisans çıkartacaktım.... yardım ederseniz sevinirim ...

minolta35

Aktif Üye
Tepki
48
@Engin SUSAM

Valla ben fotoğraflara bakıp yolları düşününce dizlerime bir ağrıdır girdi:)
Ama dönüşü çok zevklidir o yolun.

• Beğen

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Merhaba arkadaşlar...

Askerlik dönüşü tekrar Didim'deyim. Hafta sonları Aydın'a gidiyorum genelde vaktim olmuyor bisikletle gezinmek için. Şimdilik sadece şehir içi ulaşım için kullanıyorum bisikletimi. Bakım yaptırabilirsem günü birlik geziler de düşünüyorum tekrar ama şimdilik bakım da zor görünüyor... (Napolyonu hiç sevmedim sevmiyorum da :D )

En azından bu bölgedeki arkadaşlarla tanışmak isterim. İki hafta içerisinde Didim ana okulu çevresinde bir genç bir de orta yaşlı kasklı birine rastladım ama tanımıyorum tabi ki.

Bu bölgede hayalim olan bisiklet gezileri var aslında ama fırsatım olur mu bilmiyorum.

Didim şehir içi ve 25-50 km etrafı da hevesimi alacak kadar imkan sunuyor en azından :)

Tanışalım buyrun arkadaşlar...

Beni forumun bir kısmı özellikle eskileri iyi tanır. Epey gezi, etkinlik ve paylaşımımız oldu forumda. Hayatımın en güzel etkinliklerini bu forumdaki arkadaşlarla ve bisikletimle yaptım diyebilirim.

Eskişehirliyim, Didim'de öğretmen olarak görev yapıyorum. Trek 4300 mavi bisikletim var.

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
Bizler Aydın Bisiklet Topluluğu olarak etkinliklerimize devam ediyoruz. Hafta sonu Aydın'a geldiğinizde 0554 8807694 numaralı telefondan bana ulaşırsanız tanışmak isterim. Görüşmek dileğiyle.

• Beğen
Tepkiler: eYa

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@Yunus Emre POLAT

Bu hafta Didim'de kaldım... Haftaya Aydın'dayım. Bir gün tanışmak dileğiyle ;)

• Beğen

Ada Deniz

Üye
Tepki
0
Selamlar, Nazilli' de ikamet ediyorum, forumun yeni üyesiyim. Bu işin inceliklerini öğrenmek için buradayım, bakım gerektiren iki bisikletim var, biri Bianchi mountain bike, diğer Colnago yol- yarış bisikleti, buradan bilgi alarak bisikletlerimi boyamayı da düşünüyorum. Umarım bilgi paylaşımı istenilen düzeydedir. Tekrar merhaba

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
Merhaba Ada. Elimizden gelen yardımı yapmaya hazırız. Ben Aydın da oturuyorum. Bana şu numaradan ulaşabilirsin. 0554 8807694 Görüşmek dileğiyle.

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Oğuz (Matrixod) kardeşim de Didim'e arada sırada uğrayanlar arasında. Onun da adını bu başlık altında geçsin tabi :)

Bu arada geçen gün Didim, Altın Ekmek'in orada gri bir Corratec'li gördüm, kimdir bilmem...

Cuma günü uzun bir aradan sonra ilk defa kısa bir şehir turu yaptım. Yapımı devam eden yeni liman yolunun bir kısmını inceledim, İmbat sitesi tarafına Efeler Mah. Tarafından gidiş yollarını keşfe çıktım :) Gezi ile ilgili konu linki burada...
(link)

• Beğen
Tepkiler: matrixod

HAKAN ATMACA

Forum Bağımlısı
Tepki
246
Selamlar,
Denizli Bisikletliler Derneği olarak bu hafta sonu : Denizl-Aydın-Didim turu yapmayı planlıyoruz..Sizlerle tanışmak umuduyla sağlıcakla kalın.

• Beğen

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@HAKAN ATMACA

Bu hafta Cuma-Pazartesi günleri dahil Aydın'da olacağım, işlerim var. :( Yine kaçırıyorum etkinliği. Umarım yakın zamanda görüşürüz tekrar ;)

Şimdiden gezi anlatımı ve Fotoğraflarını bekliyorum :)

HAKAN ATMACA

Forum Bağımlısı
Tepki
246
tur güzergahımızda değişiklik olmuştur.
Denizli-Aydın-Kuşadası..(Kuşadasında 1 gece konaklama)

(link)

Güzergahımız üzerideki bisikletçi arkadaşlarla tanışmak isateriz :in:

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Havalar iyileşince İzmir'den 2-3 arkadaş çıkıp Didim planımız var inşalla sana denk gelebiliriz dostum selamlar :)

• Beğen

Korhan Nas

Aktif Üye
Tepki
167
haber verirseniz tariherde uyarsa neden olmasın çok daha iyi olur yalnız gitmekten

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Bugün de kendimi şöyle kısa bir tur için attım bisiklet üzerine. Eski Fener tarafına bir keşif turu yaptım. Fotoğrafları ilk fırsatta yayınlayacağım.

Oğuz kardeş keşke buralarda olsaydın...

• Beğen
Tepkiler: matrixod

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@Korhan Nas

Ben eski fener dedim ama orasının eski fener olup olmadığından da emin değilim. Su arıtma tesisinin bulunduğu Tekağaç burnundaki fenerden bahsediyorum.