superb tarafından yazılan mesajlar

 1. S

  GPS cihaz hediyeli soru yarışması. Hediyemiz teslim edildi!

  kaybolma korkusu olmadan keşif
 2. S

  yurtdışından alışveriş

  kask eldiven ve hydration pack alacam baktım kargo eklenince bile daha ucuz oluyo.
 3. S

  yurtdışından alışveriş

  acaba içimizde birisi www.beyondbikes.com dan alışveriş yaptı mı?
 4. S

  U.S.A'dan sipariş

  özelden mesaj attım acaba siteleri yollar mısınız?
 5. S

  U.S.A'dan sipariş

  evet e bay de shipping lere bakılacak olursa 40-50 dolara geliyor bir kask.
 6. S

  U.S.A'dan sipariş

  benim siparişim kask olacak gümrükte takılılacağını sanmıyorum.Ama beni düşündüren acaba bir kask parası daha kargoya verip vermeyeceğimdir.yani kask 50 dolar ulaşım ücreti 50 olacaksa hiç bir anlamının olmayacağını düşünüyorum.ulaşım ücreti hakkında bi bilginiz var mı?
 7. S

  U.S.A'dan sipariş

  arkadaşlar aranızda amerika dan sipariş veren var mı hiç?şu an %70 lere varan indirimler var fakat kargo parası ne olur hiç bir fikrim yok !!! daha önce yapmış veya bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim. (örnek kutu 0.5 kg 20x20x20 cm)
 8. S

  Evde amatörce bisiklet bakımı

  sevgili ender abi bisikletinde şu an herhangi bir modifikasyon var mı?fren pabuçları ile kol ayna markaları nedir? teşekkürler
 9. S

  GT Aggressor vs. KRON xc 1000

  arkadaşlar 2-3 hafta içinde bi bisiklet alacağım.düne kadar tercihim xc1000 di fakat yeşil bisiklette gt modelini gördüm.ikiside giriş seviyesi fakat gt markası ülkemizde pek yaygın değil galiba? bu karşılaştırma için fikirlerinizi yazarsanız sevinirim.
 10. S

  Kron internet sitesi ve bayilikleri

  merhabalar ; kayseride oturuyorum ve kısa zaman içinde kron xc 1000 almayı düşünüyorum.Nerden almalıyım?ankarada ki erdoğanlar bisiklet xc 1000 satmıyormuş ve internet te www.bisikletonline.com adlı bir site buldum daha önce buradan alış-veriş yapan var mı?
 11. S

  Kron XC 500 hakkında

  arkadaşlar ben de bi tane xc 1000 24 vites almayı düşünüyorum.fakat nerden alacağımı tam bilemiyorum bir de 2007 de kron xc 1000 üretilmemiş sebeb nedir acaba???
Yukarı Alt