Halil Barış Çaldıran tarafından yazılan mesajlar

 1. Garmin Fenix3

  Garmin Fenix3

  Garmin fenix 3 - Garmin Akıllı Saat Modelleri sahibinden.com'da - 418663458 Değerinde katlanır bisiklet veya 28jant tur & şehir bisikleti (50 kadro) ile takas düşünülebilir.. Garmin Fenix 3 çift gps uyduya bağlanabilen, ant+ ve bluetooth4 destekli veri toplayan aynı zamanda telefonunuzdaki...
 2. Halil Barış Çaldıran

  Bisiklete motorsuz taşıtlar vergisi geliyor...

  Yok artık bunu da yapamazlar diyememiş olmak çok hırpaladı beni.. Evet 1 nisan olduğunun farkındaydık başından beri ama "acaba??" dedikten sonra "hadi canım sen de" diyememek çok acı geldi... Şaka harikulade kurgulanmıştı tebrik ediyorum.. Şakadan sonrası çok mühim, bu kadar kişinin bisikletten...
 3. Halil Barış Çaldıran

  Bisiklet Kazası - Ağaca Vurdum (videolu)

  Büyük hatalar, trafikte iseniz, araç kullanıyorsanız kurallara dikkat etmelisiniz. Sizin canınız çok kıymetli risk almayın.. caddede taşıt kullanmaya devam edecekseniz güvenli sürüş eğitimlerine göz atmanızda fayda var..
 4. Halil Barış Çaldıran

  Zwift

  @Ahmetkhrmn Muhtemelen ana problem Tacx Bluemotion'ın giriş seviyesi bir trainer olması bahanesiyle hak ettiği ilgiyi görmemesi.. Güç & hız eğrisi grafiği düzgün hesaplanırsa daha güvenilir veri elde etmemek için neden yok.. Sorun Zwiftsel :) 950 watt pek de az sayılmaz...
 5. Halil Barış Çaldıran

  Zwift

  @Tolga Uşaklı @Ahmetkhrmn Tacx BlueMotion için dipnot: ilk kurulumdan önce lastiğiniz için sabit hava basıncı belirledikten sonra kurulumu yaparsanız daha kararlı veriler elde edersiniz. Yine de Tacx Bluemotion ile okuduğunuz değerler her zaman gerçeğin epey üzerinde çıkacaktır..
 6. Wahoo Kickr Power Trainer

  'Halil Barış Çaldıran' tarafından 'Wahoo Kickr Power Trainer' isimli ilana yapılan değerlendirme

  Wahoo Fitness KICKR Trainer In-Depth Review yukarıdaki linkte dc-rainmaker üstadımız güzelce anlatmış 2 aylık wahoo kickr macerasını..
 7. Halil Barış Çaldıran

  Trainer tavsiyeleri

  @Drfatiharabacı o trainer çok doğru seçim hekim arkadaşım :) profesyonel çalışmalar için tek eksiğiniz nabız bandı ve powermetre şu an.. tabi hali hazırda yoksa.
 8. Halil Barış Çaldıran

  Ve yine yol bisikleti kadro boyu

  Genç arkadaşım Competitive Cyclist: Fit Calculator sayfasında vücut ölçülerini girdikten sonra sana sürüş tarzına göre 3 ayrı seçenek sunacak ordaki tablolara bakarak bir fikir sahibi olman mümkün.. sadece boy verisi ile kadro seçimi hatalı sonuçlar verebilir.
 9. Halil Barış Çaldıran

  Fırsat Reyonu

  @Mehmet Vidinli şu an kullandığım bir saat, hem bisiklet üzerinde powermetre (hatta sağ sol dengesi) dahil di2 uyumuyla nerdeyse eksiksiz (strava live segment yok sadece) suffer score bile live okuyan çok amaçlı outdoor spor saati..
 10. Halil Barış Çaldıran

  Fırsat Reyonu

  Garmin Fenix 3 Grey Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al sonuçta site hepsiburada ben de şaşkınım fiyat konusunda ama fırsat mı fırsat... Garmin fenix 3 diyorlar sitenin yalancısıyım...
 11. Halil Barış Çaldıran

  Gelişmek için Tavsiye Kaynak

  Training Plans ingilizceniz varsa çok güzel bir kaynak sunuyor britishcycling işin güzel tarafı hemen her seviyede bisikletçi için uygun olabilecek programlar var..
 12. Halil Barış Çaldıran

  Zwift

  @mutlu07 zwift roller ile kullanım için powermetre istiyor..
 13. Halil Barış Çaldıran

  Strava için hangi telefonu kulkanıyorsunuz?

  garmin fenix 3... hem saat hem bisiklet için yol bilgisayarı hatta yüzme, koşu ve birkaç branşta daha kullanım alanı var.. bütçeniz varsa düşünün derim amiral gemisi telefonların yarı fiyatına geliyor, taksit imkanı da var birçok mağazada..
Yukarı Alt