Çağatay Avşar İçin Ortak Etkinlik !

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Çağatay abi yarın toprağa gömülecek. Cenazesine gidemeyecek olanlar için Türkiye genelinde Cumartesi günü 18:00 da ortak etkinlik yapmalarını rica ediyorum.

Bu etkinlik trafik alanlarında olmalı ve dikkat çekmeli biz Denizli Bisiklet Grubu olarak belirtilen saatlerde bir etkinlik ayarladık. Sizde duyarlılık gösterek buna uyunuz.

Başımız sağolsun...

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
valla istanbulda böyle bir etkinlik bende düşünüyorum ama nasıl olabilir

:( :( :( :(

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
arkadaşlar çoğunluk istanbulda olduğu için ortak etkinlik yapıp,kendimizi belli etmemiz lazım trafikte.sesimizi çıkartmadıkça daha çok canlar yanıcak.kasklı adamın kafasına şişe atarlar,park halinde bisikletin vites tellerini kopartırlar...arabayla üzerinden geçip sonra kaçarlar :( bu nasıl vicdan ? en kısa zamanda bulunmalı katil yada katiller.bunlar suçlu değil katil.mühebbet lazım o adama...

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
Arkadaşlar önemli olan çok insanı bir arada tutup bisiklet binmek. Cumartesi ve 18:00 saatlerini sıcaklık,taşıt çokluğu,insan çokluğu ve haftasonu olmasından dolayı seçtim. Türkiyede eş zamanlı olarak grup halinde görselliğe ve düzene önem vererek taşıtların dikkatini çekebilmek. Eğer tüm Türkiye de yaparsak belki birkaç kişinin aklı başına gelir ve belki bir kaç kişi daha bu sebepten dolayı ölmez.

• Beğen
Tepkiler: -Paşa-

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bende caddebostanda milleti toplamak için topik açtım bisiklet yolunda
18.00 de eş zamanlarda pedallara basacağız dostum

:in: :in:

Volkan ULUÇ

Aktif Üye
Tepki
91
Bursa'lı dostlarım Çağatay arkadaşımız için buluşalım. Ben cumartesi Bursa'dan gemliğe, gemlikten umurbeye ve bayrak tepeye geçeceğim. Eğer başka bir etkinlik planlandıysa lütfen bilgi verelim.
Tel: 532 687 77 52 / 554 854 89 06
Bana ekteki telefonlardan ulaşabilirsiniz.
Haydi Bursa Çağatay'a saygı için buluşalım.

• Beğen
Tepkiler: Piskiletci

OrionForEver

Forum Bağımlısı
Tepki
857
Bence Istanbul'da yasayan ve farklı noktlarda ikamet eden tüm bisikletliler olarak: "Umraniye, Kadıkoy, taksim ve Bakırkoy" olmak üzere tum o bolgelerde bisiklet kullanan arkadaslar ile kordineli cok noktalı pankartlı eylem yapalım. Yollu kısa sureligine kapatalım.

• Beğen

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
Tepkimizi sessiz bi şekilde gösterelim. Örneğin ben Denizli belediyesine mail attım bisiklet yolu için bu olayıda anlattım, umarım anlarlar. Ayrıca yazı gibi şeyler hazırlanabilir.

Yol kapatırsak daha da tepki çekeriz. Çünkü araçların içinde yaşlılar, çocuklar, önemli biryere yetişmek isteyen olabilir.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ali Menemen

yol kesilmesi bencede iyi olmaz sessiz bir şekilde protesto sürüşü artı pankartlar yapılabilinir

Alp Aslan

Forum Bağımlısı
Tepki
4.150
Bisiklet
Cannondale
Allah Rahmet eylesin, kendisi için böyle bir organizasyona katkıda bulunan herkese teşekkürler

• Beğen

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
(link)

BU ŞEKİLDEDE BİR ETKİNLİK PLANLANMIS. YILDIZLI OLURSA YILDIZLAR YERİNE FACEBOOK YAZIN

• Beğen

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
@Serkan Demir
Onun saatleri geç ve cumartesi günü. Ben erken olsun ve trafiğin çok olması nedeni ile cumartesi 18:00 ı seçtim.

• Beğen
Tepkiler: Serap Erdogan

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
Ali sen gibi arkadaşım olduğu için çok mutluyum çok iyi düşünmüşsün ama bizim ülkemızdekı ınsanlar keşke böyle yollardan akıllanabilse.

• Beğen

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
@Emre Yıldız
Bize düşen sessiz kalmamak, tepkimizi göstermek. Etkinliklerini açan herkese teşekkürler.