Zifiri Karanlık Turu 2 -Kocaeli 22.04.2013 (Yuvacık Barajı)

Cemre Can Süral

Daimi Üye
Tepki
241
Bisiklet
Corratec
10 Gün Önce ilkini sekakampa gerçekleştirdiğimiz zifiri karanlık turunun 2.sinide Yucacık barajına giderek tamamladık.Tam anlamıyla karanlıkta doğanın içinde süzüldük.Sağolsun barajdaki güvenlik abilerimiz bize çay ikram ettiler içimiz ısındı.2 lastik patlağıylada turu tamamlamış olduk. :)
Video : Samet ÜNAL

İyi Seyirler....

Scudo

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Sunum ve tur çok güzel olmuş..
Bu arada koreografiyi çok beğendim :)

• Beğen
Tepkiler: Cemre Can Süral
Tepki
25
Bisiklet
Cube
1965 senesinde Başiskele- Seymen köyünden İzmit Sanat Enstütüsü'ne ağabeyin ast Sb.arkadaşından ödünç aldığı bisiklet ile okula giderdim.Çoğu kez kış günleri karanlığa kalırdım.İzmit halkına Kağıt Spor taraftarlarına FREİBURG'dan sevgi dolu selamlar.Şayet Seymen Sahiline uğrama imkanınız olursa"ATİLLA KOTAN'ın misafiri olup,benden sevgi dolu selamlar iletiniz.Arkadaş dost olmak neymiş şahit olunuz.

yuzuakyener

Aktif Üye
Tepki
78
Bisiklet
Salcano
Ben çekim yaptığınız kamerayı çok merak ediyorum. Fiyatını ve varsa resimlerini paylaşabilir misiniz?

• Beğen

sametunal

Üye
Tepki
2
Kamera sony as15 hocam.. fiyatı bulgaristandan aldım 680 tl.. biraz daha düştü fiyatı. türkiyeye henüz girmedi ama getirip satanlar oluyor uygun fiyata. tavsiye ederim.
(link)

Zodiac.

Bisiklet Ve Özgürlük
Tepki
13
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
Çok güzel görüntüler .Bisikletle gece turu ayrı bir güzel. İlerde katılmak isterim. Saat kaç gibi yapılan bir gezi bu ?

• Beğen

Cemre Can Süral

Daimi Üye
Tepki
241
Bisiklet
Corratec
20:00 'dan sonra cuma geceleri genelde.Facebooktan eklerseniz sizi haberdar ederiz.