Zorla Bisikletlerimizi Boyatıyorlar!

Recep G

Aktif Üye
Tepki
65
Bisiklet
Santos
@Şevket Akça
Bu kadar kişinin gelmesini dezavantaj olarak görüyorlar :)
"Herkesin adalara gelmesinimi istiyorsunuz" gibi birşey söylediler.
Kaliteyi arttırın fiyatları yükseltin diyorlar.

Scudo

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
@Recep G

nasıl bir mantıkta belediye kaçar para harcayacak kişilerden ? hayırdır özerklik planı falan mı var adamın :D kartal belediyesi ise tam tersine katkıda bulunuyor adalar'a. yararlanıyor oradan. garip

• Beğen
Tepkiler: Recep G

Evliya

Daimi Üye
Tepki
72
İsim
Tarık
Size böyle diyorlar da acaba aynı olay kendi başlarına felan gelse '(sizde makam araçlarınızı bizim istedidiğimiz sarının rengine boyatın)' acaba nasıl düşünürler bu adamlar bunu hiçmi düşünmüyorlar hayatlarına direk belediyenin adamı olarak felan mı başlamışlar.Benim şahsi fikrim alt kademeden hakkıyla üst kademelere(makamlara) ulaşan birisi böyle düşünemez böyle karar veremez.

K. Aydın

Aktif Üye
Tepki
101
Bisiklet
Mosso
Tek kelime ile rezalet. Hangi partiden bilmiyorum yanlış anlaşılma olmasın önümüzdeki seçimde dikkat edersiniz artık...
Adaya gelenlerin yapacağı geri bildirimler çok önemli.şahsen ben adada bisiklet kiralayamayacak olsam gitmem. Ama bu kaç kişiyi etkiler sizden açılan boşluğu faytoncular mı kapar orasını bilemem. Rekabet kuruluna falan da şikayet imkanı varsa edilebilir aynı mantıkla faytonları da boyatsınlar. Atlara günlük çalışma saati limiti vs. Koysunlar yani :)

KuzuBoyz

Daimi Üye
Tepki
392
İsim
Bülent Kuzu
Bisiklet
Trek
Bunların hepsi yapılır, olması normaldir ama devlet de bir yerinden tutmalıdır. Avrupa standartlarına zort diye gelemeyiz, alışkanlıklarımız elvermez.

• Beğen

Primattan Geldim

Forum Demirbaşı
Tepki
388
İsim
Onur G.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Yapacak iş bulamamışlar size sarmışlar :D

• Beğen

Yoldakiseruven

༼ ºل͟º ༽🧌
Tepki
1.261
İsim
Lemi Dolunay
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Birdahaki seçimlerde oyunuzu vermeyeceksiniz buna olacak bitecek büyükadada limanda geçen yaz sırf şapkamı ters taktım diye kimlik sorup beni adaya almadılar engelli aracı kullaniyordum sirf bundan alinmadik

• Beğen

erkan_harman

Daimi Üye
Tepki
177
İsim
Erkan Harman
Bisiklet
Salcano
recep kardesim allah yardimcin olsun ne diyim peki bu adalar belediyesi bisikletler yerine faydonlara neden bir el atmiyor ? cebe cukka herkez kendi cikarinda abi

• Beğen

Recep G

Aktif Üye
Tepki
65
Bisiklet
Santos
@erkan_harman
Onlar arasında da toplantılar yapılıyor ama neler oluyo bitiyo bilmiyorum.
Benim faytoncu arkadaşlarımda var. Ata iyi davrananlar da var kötü davrananlar da. Büyükada'daki atlara daha çok hırpalanıyor.

Ahmet A. Atalay

Aktif Üye
Tepki
140
Bisiklet
b'Twin
İmza Toplayıp Karara İtiraz Edin Dava Açın... Firmalar Bisikletleri En Güzel Şekilde Boyayıp Gönderiyor Zaten.. Sen Bide Ana Boya Üstüne birde plaka gibi iğrençmi iğrenç birşey tasarlamış... Dava Açın İşlerinizi Baltalamaya Çalışıyorlar...

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İlla boyamak zorunda bırakılırsanız folyo pratik bir çözüm. Maşayla ve detay bölgelerle uğraşmazsınız, kadronun kaba yerlerini sarı folyo ile kapatsanız yeter sanırım. Dilediğiniz zaman da sökebilirsiniz, boyaya zarar vermez, kalıntı bırakmaz.