Zoom denen dandik maşanın amortisör bacaklarindan sallanıp ileri geri boşluk yapması

Tepki
17
@MAERKEKHocam bir de böyle bakın

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.010
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
Şimdi anladım mevzuyu garantisi varsa direkt değiştirtmeyi deneyin. Çıkma ihtimali var gibi duruyor. @Mustafa Zeybek demişti kısa yapım ucuyla tutuyor diye . Kendiniz vursanız boşluğu açmaya çalışsanız bir tarafından patlayıp çıkabilir boru . Aman dikkatli kullanın. Kısaca üretim hatası var gibi geldi bana . İlk aldığınızda var mıydı ?

• Beğen
Tepkiler: haktanguitar
Tepki
17
@MAERKEKHocam rotor değiştim kaliper değiştirdim adamlar görünce bunu diyecekler garanti dışı ki servisi de uzak ilk aldigimda fark etmedim yoktu sanırım ben bunu hep yolda kullanıyordum sonra kendi kendime dedim ki bu mtb oğlum niye yolda kullaniyorsun araziye soktum hızlı inişler yaptım birkaç kere de merdivenden falan indim ve sonra bunu fark ettim bugün de bi sprey gress yağı alıp yağladim hemen ardından denemeye çıktım çok güzel çalıştı ama onun ileri geri hareket etmesi beni tedirgin ediyor bir gün atlarim bir yerden maşa kopar bişey olur kolu bacağı kırarız Allah korusun

• Beğen
Tepkiler: Yalnız Pedal

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.986
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Bisan Haktan
Bu tarz maşalarla, bisikletlerle ne dağa çıkın, ne merdiven inin. Bu tarz bisikletler düz yolda sürmek içindir, sarsmaya gelmez.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Tepki
17
@Mustafa ZeybekGönül ister hocam kaliteli makinemiz olsun ama imkanlar bunlar şimdi bi tur varmış ilk kez katılacağım tura da bu maşayla gitsem pert olur kaldım ortada

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.010
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
Bunların sıfırı 40 - 50 lira diye hatırlıyorum , kısa vade de iş görebilir . Bu haldeyken temkinli bir şekilde ön kaldırıp yere vurup , çukura girip bir deneyin sonucu buraya yazmayı unutmayın

• Beğen

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.986
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Bisan Haktan
Yapacak bir şey yok. Ben de bugün aldığım gidonla bisiklete 2080 lira harcamışım. Bunun 1060' ı bisikletin kendisi sadece. Pedala yüklenince aynakolun esnediğini hissediyorum örneğin. Daha 500 lira masrafı var nereden baksan. Baştan iyisini alınca böyle olmaz. Parça parça almak daha masraflı iş maalesef :(

Tepki
17
@MAERKEKTamam hocam yapacağım dediklerinizi

Tepki
17
@Mustafa ZeybekÖyle tabi [emoji57]

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.010
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
@Mustafa Zeybek aynen katılıyorum abi yoldaki hafif çukurlar için yapılmışlar benim maşada o işlev bile yok düz maşa gibi vuruyor . Maşa boruları sağlam iyi ki kırılmadı . Durumum olsa hiç beklemeden suntour XCT mlo sf 13 vb maşa alırım .

Tepki
17
@MAERKEKSprey gress yağı ile baya yumuşuyor öyle dene nalburda 22 lira normal gress yağı ile de olur

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Tepki
5
Bisiklet
Ümit
zoom 381 kullanıyorum 4 kere sol bacaktan kırdım kaynak yaptıra yaptıra kullanıyorum bakalım ne zaman hastanelik edicek beni her seferinde yokus asagı inerken elimle kontrol ediyorum :)

• Beğen
Tepki
17
@yucel458999Aman dikkat edin kurtulun o maşadan [emoji23]

Tepki
5
Bisiklet
Ümit
2 yıldır kullanıyorum bu yıl kırdım maşayı atlayıp zıplamalarda bütcem olsa v fren uyumlu guzel bi maşa bulsam buna guzel bi eziyet yapıcam çekiçle vura vura

• Beğen
Tepki
17
@yucel458999Gerçekten hocam benimde çok sinirimi bozdu bugün.. bisiklete binesim gelmiyor çıktığım is yerinden zorla aldığım parami kışlık giyime harcamıştim bunlar başıma geldikçe binesim gelmiyor pişman oluyorum aldıklarıma [emoji57]

Murathann

Üye
Tepki
85
İsim
Murathan Gürpınar
Bisiklet
Salcano
Ucuz etin yahnisi bu kadar oluyor ne yazıkki benim de maşa zoom neler hissettiğini anlayabiliyorum.:krnz:

• Beğen

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@aziz otkur

şimdi yapacagın ılk iş evden çıkıp bısıkletı dogru oto sanayıye goturup oradan ıyı kotu bı usta bulup rot-balans ayarı yaptırman gerek..yoksa başka turlu çözülmez bu iş

• Beğen

aziz otkur

Forum Demirbaşı
Tepki
177
Bisiklet
Bianchi
@muhiddin nasıl yani anlamadım :D

bu arada bende bianchi speed 9000 kullanıyorum maşam xct :) bilmiyorum suan tekeri degiştirdim titreme gitti ama bendede o boşluk var :) yaza kadar beni idare eder diye düşünüyorum artık bakalım saglam bir lastikde almam gerekiyor :(((

• Beğen