zehir2009

Scudo

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
hayırlı olsun yakında 781 toplucam bende acera macera ayarlıcaz artık :D

• Beğen
Tepkiler: hakan güler

Ekrem Özarslan

Daimi Üye
Tepki
126
Gerçekten çok güzel bir bisiklet özellikle kadroya hayran kaldım birde şu 761 yazısını çok güzel yerleştirmişler birde fiyat öğrene bilirmiyim bende martta böyle birşey almayı planlıyorumda.

• Beğen

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
yeni bisikletin hayırlı olsun.iyi günlerde kullanman dileği ile.bunu çaldırma haa

• Beğen
Tepki
131
@Ekrem Özarslan

Çok sağol harika bir bisiklet ben yerde gezen jet diyorum gören herkez imrenerek bakıyor arada durdurup soranlarda hayli fazla anlıyacağın kullanım olarak olsun görüntü olarak olsun şahane fiyat yazmak doğru olurmu bilmiyorum daha önce fiyat yazan biri dikkatimi çekmedi ama sormuşsun yazayım birkaç değişiklikle beraber(tekerlek,gidon) binyüz lira on taksit.Allah gönlüne göre versin

Tepki
131
@Onur Kahraman

sağol onur kardeş maşada boşluk derken neyi kastettin anlamadım ama gözüme çarpan herhangi bi boşluk tıkırtı vs. yok kitleme olayını soruyorsan nerde kitlersen orda duruyor(yani üzerine yük uygulayınca amartisör aşağı iniyorya orada kilitliyorum yukarı falan kalkmıyor sabit duruyor) gayet kullanışlı bir maşa

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
Çok güzel bir bisiklet. Toplama mı yoksa hazır mı aldınız? Sedona'nın 761 modeli bildiğim kadarıyla disk frenli satılıyor.
Kazasız belasız kullanmanız dileği ile.. Hayırlı olsun.

semihh

Forum Bağımlısı
Tepki
189
İyi bir seçim olmuş güle güle pedallayın... :)