Yurtdışı ücretsiz/ucuz kargolu ürün paylaşımı

Neil deGrasse Tyson

Daimi Üye
Tepki
383
İsim
Mehmet Ç.
Bisiklet
Canyon
Arkadaşlar merhaba, sitede kısa bir araştırma yaptım ama yurtdışı ücretsiz/ucuz kargolu ürün paylaşımı gibi bir konu göremedim.Bu konuda başlıkta da belirttiğim gibi yurtdışı sitelerinden aldığımız veya denk geldiğimiz ücretsiz/ucuz kargolu ürünler hakkında yorum ve link paylaşımı yapabiliriz.Eğer böyle bir konu açılmış ve gözümden kaçtıysa kusuruma bakmayın, bu durumda adminler konuyu kapatabilir.

Öncelikle başlangıcı ben yapayım, sizin mesajlarınızda benim yazdığım formatta gelirse derli toplu-kolay anlaşılır bir bilgi paylaşımı sağlayabiliriz.

Kargoda gelmeyi bekleyen ürünlerim de var onlar gelince yorum olarak paylaşıma devam edeceğim.

Silikon fener-pompa vs. aksesuar tutucu.Çok işlevsel sayılmaz, birkaç kere kullanıp attım bir kenara.
(link)

Plastik kadro koruyucu, eski bisikletimde kullanıyordum.Renkli olması kadro rengi uyumu bakımından güzel.
(link)

Giant marka eldiven (büyük ihtimal sahtedir ama kaliteli)yaklaşık 8 aydır kullanıyorum, birçok kez elimin üstüne düştüm avuç içim yerde sürüklendi ama eldiven korudu, fiyatına göre güzel ürün(ben 4 dolar civarına almıştım)
(link)

çift yönlü hava veren pompa, 4 dolar civarına almıştım.Uygun fiyatlı ürün arayanlar için tercih edilebilir(yanında top şişirme iğneside geliyor)
(link)

Hollowtech göbek anahtarı, Türkiyedeki satış fiyatlarının 50-60 tl civarı olmasını göz önünde bulundurduğumuzda çok uygun bir ürün(yanında üzerine sabit ruble sökmek için rubleyi tutmayı sağlayan zincir parçasıda geliyor)
(link)

EKLEME:
Bisiklete ilk başladığım zamanlarda bunu almıştım(yaklaşık 1 yıl önce) hala kullanırım ürünü, fiyatına ve işlevine göre çok uygun fiyatı,kaliteli malzemeden yapılma allen anahtarların dişleri sıyırma yapmıyor.
(link)

Aliexpress'te 2-3 dolar arasına bulabileceğiniz bir ürün, ama tavsiye etmem bir süre sonra km sayacı ve gideona tutturma aparatı arasında boşluk oluşup ara sıra bağlantı kopmaları yaşanıyor, ikisinin arasına bant yapıştırıp boşluğu gidermek vs. gerekiyor.Hiç uğraşmaya gerek yok tavsiye etmem:D
(link)

Fazla yoruma gerek yok kesinlikle almayın :DBunun yerine Aliexpress'ten 40-50 tl civarına powerbank ile çalışan bisiklet farı alın rahat edin.
(link)

Scudo

sherlock

Üye
Tepki
63
İsim
İbrahim Kalkan
Bisiklet
Giant
Güzel bir paylaşım olmuş. Herkesin katkı vermesi dileğiyle...

Henüz elime geçeli 15 gün oldu ama çok net bir ışığı var. Fiyatına göre fazlasıyla kaliteli bir ürün | (link)

• Beğen
Tepkiler: okuyanadam

Gixxer

Forum Demirbaşı
Tepki
400
İsim
Yiğit Tabas
Bisiklet
Focus
Ben de bunu almayı planlıyorum: (link)
daha önce bu satıcıdan alışveriş yapan oldu mu?

• Beğen

el_Aksa_1903

الأقصى
Tepki
1.255
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar aslında konu açıp da yazacaktım bu konu daha uygun olur diye gerek duymadım:) aliexpress den alışveriş yapan arkadaşlar aldıkları ürünün yorumunu siteye yazarlarsa gerçekten çoğu kişinin karar vermesi daha kolay olacak. yoruma bforum diye notta düşsek fena olmaz;)

Ayrıca güzel konu her daim güncel tutalım:harika:

okuyanadam

Üye
Tepki
80
İsim
Zekeriya
Bisiklet
Salcano
Çanta;
(link)
Işık;
(link)
Kronometre-km sayacı
(link)

Bekliyorum bakalım :) şimdilik siparişlerim bunlar.

• Beğen
Tepkiler: Üye Adı

crytek

Üye
Tepki
15
İsim
İlkay Aşut
Bisiklet
Kron
@zekeriya42 çanta ve ışığın aynısından almıştım ikiside gayet kullanışlı ışığın aydınlatması filan gayet güzel sadece mtb de kullanırken atlayıp zıplamalarda ışık mod değiştiriyor kendisi :D km sayacınında farklı bir modelini almıştım kablosuz olanını o da doğru verilerle çalışıyor şimdiden hayırlı olsun

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
tr.aliexpress.com/item/Universal-Mini-Wireless-Bluetooth-Headphone-S530-1pcs-In-Ear-V4-0-Stealth-Earphone-Phone-Headset-Handfree/32598881693.html?spm=2114.13010608.0.51.E23XOw
Şu ürünü kuzende görüp sipariş ettim, bekliyorum. Günlük ve bisiklete binerken kullanılabilir. 3 dolar, takip nosu vs var, kargo ücretsiz.

okuyanadam

Üye
Tepki
80
İsim
Zekeriya
Bisiklet
Salcano
@crytek teşekkür ederim :) doğru ürünler almışım demek sevindim, mtb kullanmadığım için sanırım ışık sorun olmaz,bende ki ışık ledli çok yetersiz şu an, ürün bilgileri için de teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: crytek

Neil deGrasse Tyson

Daimi Üye
Tepki
383
İsim
Mehmet Ç.
Bisiklet
Canyon
ilk mesaja eklemeyi unutmuşum:
Bisiklet sırt çantası bel ve göğüs kısmında kilitleme yeri var, yanlarda 2 adet file ve en alt cebinin içinde sabit, kask takmak için file var, özellikle MTB kullanıcıları için tavsiye ederim, hoplama-zıplama gibi hareketli durumlarda sallanıp rahatsız etmiyor, vücudunuzun bir parçası gibi sabit duruyor.yaklaşık 17.5 dolara almıştım fiyatına göre kaliteli,özellikle TR'deki bisiklet çantası fiyatlarını düşününce...

(link)

deadlistcach

Daimi Üye
Tepki
443
Bisiklet
Felt
Sitede varmi ama DH hesabi sicak firsatlar topigi olusturulabilir :)

Neil deGrasse Tyson

Daimi Üye
Tepki
383
İsim
Mehmet Ç.
Bisiklet
Canyon
@deadlistcach bildiğim kadarı ile DH'deki gibi bir sıcak fırsatlar bölümü yok konu olarak vardı, yurtdışı sıcak fırsatlarını bu konudan paylaşabiliriz.TR de satılan ürünleri de diğer konudan devam edilebilir

deadlistcach

Daimi Üye
Tepki
443
Bisiklet
Felt
@ommemo
Nick ney sincap:D

Şaka bir yana DH deki tarz bir alt forum açılabilir, olmuyprsa da bu konudan devam etsin ama bazen konu içerisnde fırsatlar kaybolabiliyor.

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
Meşhur lazerli 2 dolarlık kırmızı ışıklatdan alan varmı?

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@Hüseyin bilgiç
Pil takınca biraz ağırlaşıyormuş ve sele bağlantı yerinden kırıyormuş bilgin olsun gelince bi inceleme yaparsın

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi