Yurt Dışından Bisiklet Getirtiyorum. 23''inc Yardım Edermisiniz.

Ogün

Üye
Tepki
17
İsim
Ogün Demir
Bisiklet
Trek
Merhaba arkadaşlar,

Boy sıkıntısı nedeni ile bisiklet getirtiyorum. Boyum 2.06 biraz uzunum basketboll oynadığımdan dolayı :) ve kullanabileceğim kadro 23 inç. XL 21-22 inç kadrolu bisikletleri denedim fakat altımda ufak kaldı baya ve bir tane bisiklet getirtiyorum marka konusunda kararsızım daha önce deneyimim olmadığında dolayı buraya yazmak istedim. 3 marka var Trek, Scott ve Merida arasında kararsızılık bilmiyorum. İşin Ehli sizlersiniz saygı duyuyorum.

İstediğim bisiklet MTB 29 jant 23''inç kadro 30 vites olabilir Fiyat ise 2000 - 2700 arası olabılır. Tek atış olucak ve 12'den vurmak istiyorum bu bisikleti çok uzun süre kullanıcam. Her dakika bisiklet getirtemem.

Hadı bana bisiklet alalım hep birlikte :) yorumlarınız için şimdiden tşkler.

Scudo

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
494
Bisiklet
Cube
peki mtb den eminmisiniz?
hangi ülkeden hangi yol ile nasıl getirticeksiniz? uzak doğumu Avrupa mı ? kargo şekli ?
2000-2700 para birimi nedir dolar mı? Euro mu? tl mı?
sorularınız için yardımcı olabilirm.

Ogün

Üye
Tepki
17
İsim
Ogün Demir
Bisiklet
Trek
Özür dilerim haklısın 2000-2700 TL olucak. Yurt Dışındaki fırmalar ile görüştüm tanıdık araçı ıle getirticem kargo parası vermicem.

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
494
Bisiklet
Cube
(link)

(link)

(link)

(link)

şu makinelere bir bak :)

• Beğen
Tepkiler: hakan64

Ogün

Üye
Tepki
17
İsim
Ogün Demir
Bisiklet
Trek
bütçe olarak malesef galiba bu iki model olurda neden Cube ?

(link)
(link)

Hakan Gencer

Aktif Üye
Tepki
47
Bisiklet
Scott
Trek ve Scott American menşeeli ve neden Cube sorusunu sorduğunuza göre en fazla isim yapmış firmalar :)

Merida ise Alman.

Almanya'dan getirtecekseniz Almanya'dan alınması daha mantıklı, Cube'da Merida gibi saygın bir Alman markası tek farkı boyaları daha iyi tasarlanmış biraz çekici. Alman malı Cube, Merida, Canyon ve Focus akla yatkın markalar ama direk üreticisi ve bayii sistemi olmadığı için Canyon lar kesinlikle fiyat olarak daha uygun olacaktır. Hatta Canyon'dan daha uygun fiyatlı bisiklet bulamazsınız. Ciddi bir bisiklet üreticisidir. Hatta Le Tour'da Katusha ve Movistar, Canyon Aeroad ile sponsorudur.

(link)

• Beğen
Tepkiler: ozansefer

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
494
Bisiklet
Cube
christmas indirimlerini kaçırmayın

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
@Hakan Gencer

Affınıza sığınarak ufacık bir düzeltme yapayım; Trek > Amerika, Scott > İsviçre (Eskiden Amerika'ydı), Merida > Tayvan, Cube > Almanya :).

Ogün

Üye
Tepki
17
İsim
Ogün Demir
Bisiklet
Trek
Arkadaşlar açıkçası indirim kovalamıyorum bütçem belli 2000-2700 civarı bir alet :)

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
Neden MTB secıyorsunuz bılmıyorum ama bu ıkı model aklınızda bulunsun (link) (link) Yerınızde olsam Istanbulda kullanmak ıcın bu tarz bır bısıklet alırım (link)

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
494
Bisiklet
Cube
@Edip Dinçer

Bende bir düzenleme yapayım Merida mühendislik desteği tüm hesap testler alman ar-ge merkezinde yapılmakta, tüm genetik özellikleri Alman..

• Beğen
Tepkiler: Berke ve Edip D.

Ogün

Üye
Tepki
17
İsim
Ogün Demir
Bisiklet
Trek
Ebubekir bey MTB isteme amaçım ben genelde arazide kullandığım için tercih ediyorum arabanın çatısına taşıma kiti ile takıp kız arkadaşımla ormanda sürüşe çıkıyorum.

Arkadaşlar getirebileceğim markalar sadece Trek, Scott ve Merida bir ihtimal Cube

Ogün

Üye
Tepki
17
İsim
Ogün Demir
Bisiklet
Trek
Arkadaşlar biraz araştırdım markalar arası fiyata göre beğendiklerim ve alabildiklerim bunlar;

MERİDA BIG NINE 300
(link)

CUBE ATTENTION SL 29
(link)
CUBE ATTENTION 29
(link)

TREK Superfly 7
(link)

Scott 2014 Scale 970 29
(link)

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
494
Bisiklet
Cube
tr fiyatlarından ziyade yurtdışı fiyatlarına bakın, ucuz ve güzel olanı alın.. verdiğim siteyi inceleyin
tr fiyatları dengeli değil.

• Beğen
Tepkiler: Ogün

Ogün

Üye
Tepki
17
İsim
Ogün Demir
Bisiklet
Trek
Abi valla konuyu artık uzatmak istemiyorum, güzel bi seçim yapalım siparişimi verelim gelsin :mlk: donanım bilgim marka bilgim fazla olmadığından yardımınıza sığınıyorum

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Marka konusunda hiçbiri sizi üzecek markalar değil, o konuda içiniz rahat olsun.
Benim fikrim, tipini beğendiğiniz modeli almanız ;).

• Beğen
Tepkiler: Murat B. ve Ogün

Hakan Gencer

Aktif Üye
Tepki
47
Bisiklet
Scott
@ogun

MERİDA BIG NINE 300 ve Scott 2014 Scale 970 29 anında eledim :) havalı maşa değil bunlar :) arka aktarıcılarda çok iyi değil... diğerleri ile aynı sınıfta değerlendirilemez... yerli fiyatlarla olunca aynı kefeye girmişler :) Scott Scale güzel bi kadro zaten pahalı olmasının sebebide o, Acere arka aktarıcı ile gereksiz bi yatırım. Ama merida da sanırım SLX arka aktarıcıdan girdi bu fiyat aralığına :) fena değil ama üretimi durdu bildiğim kadarıyla SLX serisinin... Dahada yazarımda fazla detaya boğmakta istemiyorum...

Ogün

Üye
Tepki
17
İsim
Ogün Demir
Bisiklet
Trek
Günaydın arkadaşlar bugun siparişimi verip bu bisikleti getirtiyorum tşkler herkese.

TREK X-Caliber 8
(link)

https://i.hizliresim.com/n5PP7B.jpg