YouTube'e Girmekmi İstiyosun? O zaman Tıkla:)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bir süredir YouTube.com un engellendiğini haberlerde duyuyoruzdur. Bağzı kendini bimez saygısız insanlar bizim Değer gösterdiğimiz İnsanlara küfür ediyolarlar diye YouTube.com u kapattılar. Bunun sonucuda sağdece küfür eden insanları değil tüm Türkiye'nin ceza almasını sağladılar... Neyse bunlar bir kenarı YouTube.com a tekrar girmek (Engellenmemiş bir şekilde) için İstiyorsanız (link) :) Teşekkürler...

Scudo

güray

Daimi Üye
Tepki
84
harikasınız.çok teşekkürler.

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
paylaşım için teşekkürler betmo

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
çok teşekkürler paylaşım için.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@cannonfire

benimki böle ayarlı 4.2.2.1-4.2.2.6 ama yinede giremiyorum...

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
@betmo

Bemto bence burda yanlış düşünüyorsun dediğin gibi bizim DEĞER verdiğimiz SAYGI gösterdiğimiz insanlara küfür ediliyor T.C. devleti bi karar alıyor ve bizde hiçbirşey olmamış gibi aynı siteye girmeye devam edeceğiz. Bumu yani SAYGI hiç yoktan kınamak için dahi olsa bence YouTube.com sitesine girilmemeli...

Tabi bu benim düşüncem...

• Beğen
Tepkiler: Bertann

Cemowski

Daimi Üye
Tepki
105
Youtube.com u çok seviyordum engellendiğini duyduğumda çok üzülmüştüm. Ama bu paylaşımın sayesinde artık çok mutluyum:) Taşekkürler Betmo

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Güzel bir okulda okuyorsunuz. Sınıfınızda terbiyesiz bir çocuk yada çocuklar var diye babanız sizi o okuldan alıyor, okumanıza engel oluyor. Durum bundan ibaret.

scuba1

Üye
Tepki
35
bende giremiyorum,sayfa görüntülenemiyor uyarısı geliyor.onudamı engellediler acaba?

Mustafa_Temizel

Daimi Üye
Tepki
70
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar Atatürk'e hakaret nedeniyle site bir kaç günlüğüne kapatıldı.Ama şimdi yine açılmış.Vatana millete hayırlı olun.