Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol Bisikleti

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.148
Her türlü yol (road bike), triatlon vb. bisikletlerin 2. el satışı..

Scudo
--------------------------------------------------------------------------------

Trek 1500 T Yol bisikleti. Çok temiz. (toplam 250-300 km binildi.)
56 cm SLR (Super Light Race) kadro. Bisiklet 8 kg !!
Tam takım Ultegra
Karbon Çatal
Az telli Bontrager jant seti.
Cat-Ey e Km. saati.
300 EU harcandı ve bisiklet "triple" (3'lü) krank setli yapıldı.. (Yani çok dik yokuşları çıkabilirsiniz.)
1200.- EU. (yenisi 1690.-EU)

www.yesilbisiklet.com 'da

Sevgili Gürsel,
Bu bisiklet duruyor mu , satıldı mı? Satılmadıysa nerede görebilirim?Bir de neden satıyor sahibi acaba? Gönlüm bu bisiklette idi benim.Ancak 54 cm.düşünüyordum. Selamlar.Cihan Aksoy
cihanaksoy@hotmail.com
cihanaksoy@yahoo.com
0532 315 26 26

Selam Cihan..
56 cm sana büyük malesef.. 54 ünde sana olacağına emin değilim aslında.. 56 kadroyu ben denedim bana oluyor mesela. (Boyum 1,85) Tamam bu olay bacak boyuna da bağlı..
Bu bisiklet bir süre dükkanda durdu. Sonra sahibi geri aldı. Satabilir tabi..
Selamlar..
Gürsel

Selam Grup .
Dükkana yeni bir Trek 1500 double yol bisikleti geldi.
Çizik yok.. (56 cm SLR (Super Light Race) kadro. Bisiklet 8 kg !!
Tam takım Ultegra
Karbon Çatal
Az telli Bontrager jant seti.
150.- EU değerinde Look R 5.1 pedalıyla birlikte.

1150.- EU. (yenisi 1690.-EU)
(Yukarıdaki bisiklet değil)

merhabalar trek yol kadrosu arıyorum 2300 ler falan tercihimdir.eger elinize gecerse haber verirseniz sevinirim.05358539099

gürsel abi hatırladınmı ben ökkeş antalyadan abi ben yol bisikleti sporcusuyum eskilerden eyer resimli bir şekilde koyabilirsen bir bakmak isterim malum sen istanbuldan ben antalyadan gelip bakamıyorum aslında elinde olan yol bisikletlerinin resimlerini görmek istiyorum ve 2ci el olması lazım sıfır için çok para veremem abicim teşekürler ve saygılar ayrıca boyum 173cm teşekürler umarım resimler gelir

Selam gürsel abi
Bende Bianchi marka Tornado model bisiklet var bana sende bu bisikletle takasa girebileceğim yol bisikleti varsa yardımcı olurmusun. Teşekkür ederim

Harun AKTUNÇ
0535 585 46 79

İşleri sebebi ile biraz geç cevap alabilirsiniz,

Gürsel bey'e her zaman ulaşabilirsiniz 0216 363 58 36 her türlü konuda size yardımcı olucaktır..

önder teşekürler inşallah resim yolar gürsel abi bir iki tanede talip olabilirim bakarsın nasip diyelim bekleyelim

gürsel abi elinde olan yol bisikletlerinin resimlerini buraya katarabilirmisin lütfen 2 el olanları ben kendime arıyorum fakat antalyada olduğum için ancak bu forum aracılığı ile bisiklet alabilirim vermiş olduğun ilanları inceliyorum fakat resim olsun detay olsun göremiyorum lütfen resim ve 2 el yol bisikletlerinin ilanlarını görmek istiyorum teşekürler

arkadaslar gecen gun yesıldeydık.içerıde tek bır tane bıle yol bısıkletı yok su anda tabıı bunu olumsuz manada soylemıyorum o an olmamıs olabılır ve 2 el kalıtelı yol bısıkletlerını de ha deyınce bulmak olanaksız o yuzden ilanları kacırmamak lazım alıcak arkadslar taki p devamlı takip

tamamda kedisi olduğunu söylüyor var ise buraya bir iki resim koyulsa bakılır ilgilenilir ortaya çıkıp şu var deyip kaybolmak olmuyor sonuçta takip ediyoruz haftalar olmuş konu açılalı ama hala bir ses yok umarım en kısa zamanda konu beli olur teşekür

Back