Yol bisikleti

kasaplanca

Üye
Tepki
26
İsim
Ramazan
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar Merhaba,

Acemide olsak abim ben ve yeğenim olarak uzun bir Tura Çıkıcaz. İstanbul-Antalya arası bir tur olacak bu. Kaç günde gideriz hiç fikrim yok.2 haftalık bir iznim var yetişemezsem ben ayrı olarak artık otobüse atlar dönerim :)

toplamda 3 adet bisiklet arıyoruz. bütçemiz çok yok.

saglam olsun yol bisikleti olsun havasında bir ürün arıyoruz. 2000 tl civarı 3 bisiklet için bütçemiz var.

konu hakkında ilgilenen varsa lütfen bana buradan yada mail olarak dönüş yapmanızı rica ediyorum.

Mail. : ramazan.akcam@sap.com

Scudo

Y. Burak

Üye
Tepki
43
İsim
Burak
Bisiklet
Diğer
Bir inceleyin isterseniz: (link)

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
3 kişi için 2000 TL bütçemiz var demişsiniz. O halde aşağıda satış linkini verdiğim bisikletim (kadro boyu uygun olursa) sizin için ekonomik olacaktır.

(link)

kasaplanca

Üye
Tepki
26
İsim
Ramazan
Bisiklet
Mosso
İlginiz için teşekkür ederim. ancak sök tak olan bisikletlere fazla bakmıyorum. uzun yol gidileceğinden sıkıntı yaşamak istemiyorum.

kasaplanca

Üye
Tepki
26
İsim
Ramazan
Bisiklet
Mosso
çok uygun bisiklet bulamadım açıkcası. hepsi pahalı.

kasaplanca

Üye
Tepki
26
İsim
Ramazan
Bisiklet
Mosso
sanırım ilk bisikleti buldum. :) oldukça içime sindi. bu akşam almaya gidiyorum inşallah. ilan numarası ile bir bakarmısınız arkadaşlar. sizce nasıl.

(link)

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Bu yol bisikleti değil ki. Şehir bisikleti. Siz yol bisikleti aramıyorsunuz o halde.
Bir yöneticiden rica edip başlığı şehir/tur bisikleti aranıyor şeklinde değiştirmesini isterseniz yanlış tekliflerin önüne geçmiş olursunuz.
Keza ben ve @Y. Burak başlığa aldanıp yol bisikleti aradığınızı düşünerek size yanlış bisikletler teklif etmişiz.

kasaplanca

Üye
Tepki
26
İsim
Ramazan
Bisiklet
Mosso
hayır yol bisikleti arıyorum. Sanırım ben bu bisikleti yol bisikleti olarak gördüm. bir anlık beğeniyle. uzun yolda bu bisikletle gidemezmiyim?

Burak arkdaşın söylediği bisiklet fiyatı zaten oldukça yüksek. bana uygun değil.

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Bulduğunuz ilandaki bisiklet bu.
(link)

Yalnız o fiyatlara yol bisikleti bulmak çok zor.
1 hafta önce bir Triban 3 satıldı 500 Lira'ya. Ama onu da sökülüp takıldığı için beğenmeyecektiniz sanırım.
Ben yine bu noktada yanlış düşündüğünüzü düşünüyorum. Çok fazla sök-tak yüzünden bisikletler gevşeyip sorun çıkarmaz. Forumda bununla ilgili konu/anket açsanız büyük çoğunluk size bunun doğru olmadığını söyleyecektir.

kasaplanca

Üye
Tepki
26
İsim
Ramazan
Bisiklet
Mosso
Evet fark ettim. gezi bisikleti ancak uzun yolsa sıkıntı olurmu onda emin olamadım.

Tepki
5
İsim
METİN KÜÇÜK
Bisiklet
Salcano
en az 20 vitesli bisikletlere bakın o 500tl lık bisikletle işiniz neredeyse imkansız

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
İstanbul'dan Antalya arası sürüş pozisyonuna da alışık değilseniz asıl yol bisikleti sizi yoracaktır.
Linkini verdiğiniz bisikleti daha dik pozisyonda süreceğinizden daha rahat edeceksinizdir.

Bu arada vites sayısı değil kombinasyonu önemli. City Fun 70'te 48/38/28 aynakol ve 14-28 ruble var. Aynakol tamam da rublenin büyük dişlisi 34 olsa rampalarda çok daha rahat ederdiniz. Fakat antemanlı iseniz 28 dişli de yeter.

kasaplanca

Üye
Tepki
26
İsim
Ramazan
Bisiklet
Mosso
Bütçemiz bu kadar elimizdeki ile idare edicez maalesef. kondisyonumuza güveniyoruz. sıkıntı olacagını sanmıyorum.

(link)

birde bunu buldum.

ARkadaşlar son attığım linkteki bisikletin on aktarıcı tırnagı kırıkmıs. yanı yok dedı bana. ben pek anlamam. son yazdıgı maılde soyle.

"Bu bisiklet 8 vites. Önde yani aynakolda aktarıcı yok. Tek dişli var. Kırık olan o ve kırılan sadece tırnağı 1 cm lik uç kısmı. Kolda ve frende sorun yok. Kolda 50-60 falan aynı model micrishift marka da. "

sizce sorun teskil edermi. bir bilgisi olan kişiler dönüş yaparsa memnun kalırım.

kasaplanca

Üye
Tepki
26
İsim
Ramazan
Bisiklet
Mosso
Selam Arkadaşlar,

ilk bisikletimizi aldık. yol bisikletinden vazgeçtik. uzun bir tur olacagından tur bisikletinde karar kıldık.

(link)

C. Yavuz

Üye
Tepki
19
Merhaba, satın almak yerine kiralamayı düşündünüz mü? Daha az masraf ile daha konforlu(ve kaliteli) bisikletlerle turunuzu tamamlayabilirsiniz diye düşünüyorum. Yok, turdan sonra da bisiklet kullanmaya devam edeceğiz diyorsanız orası ayrı tabii.

kasaplanca

Üye
Tepki
26
İsim
Ramazan
Bisiklet
Mosso
Kiralamak ayrı bir olay. sonuçta aynı butceye gelır dıye dusunuyoruz. kıralıgında rıskı var. kendı malımız olsun ıcımız rahat olsun :)