Yol Bisikleti Tavsiyesi - Yardımcı olursanız sevinirim :)

Hangisi

• Toplam katılım
    55
Scudo

C. Tiryaki

Daimi Üye
Tepki
501
Bisiklet
Scott
@Furkan TK

Kesinlikle ön yargı. İnkar edemem.

Alman'ın yaptığı VW Polo varken Audi A1 varken; Fransız'ın yaptığı full+full makam aracını da almam. İstediği ödülü alabilir. Bütün ödüller, güzel yorumlar onlara olsun.

4 yıllık ikinci el MAC varken; sıfır, i7 işlemcili, 4gb ekran kartı olan PC de almam. İstemez. Bütün ödüller, güzel yorumlar onlara olsun.

Örnekler çoğaltılabilir. Evet ön yargı kabul ediyorum. Ama ön yargılar tecrübelere dayalı ise genellikle faydalı olur.

Ha bu arada karbona karşı da ön yargılıyım.

Sadece insana karşı ön yargılı olmam.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Böyle bir upgrade mantıklı değil bence.052 kadrosundan sonra alacağınız kadro karbon olmayacaksa Caad12, Caad10 gibi ya da Allez'in DSW kadrosu olmalı bence ki upgrade yapmaya değsin.Seçenekleriniz arasında Karbon B'twin en mantıklı bence.

• Beğen
Tepkiler: Keşkeler

Fatih Anıl

Aktif Üye
Tepki
110
Bisiklet
Cannondale
@Uptown Cyclist upgrade yapma nedenim biraz kadro boyu sıkıntısı. Yoksa bisikletimden memnundum. caad10, caad12 tabi ki isterim. Lakin bütçede belli.
Btwin satan arkadaş istanbuldan kargo yapmama taraftarı. Bende iş nedeniyle istanbula gidemiyorum. Allez DSW aktif pedalda 4300 gibi bir fiyat var. Bütçemin üstünde gene.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Fatih Anıl Kadro boyu ise mesele o zaman diyecek bir şey zaten yok.Ben sadece normal şartlar'da karbon'a geçmiyorsanız ya da alü konusun'da namı olan modellere geçmiyorsanız başka bir alü'ye geçmek çok da mantıklı değildir diye düşünüyorum.Ancak elbette daha da kötü yapmış olmazsınız.Bu durumda mümkünse kesinlikle Caad8.