Yol bisikleti pompa

ahmtayd

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Ahmet
Bisiklet
Carraro
@Yusuf G.
Çok teşekkür ederim yardımız için hocam. Deneyeceğim en kısa zamanda

• Beğen
Tepkiler: Yusuf G.
Scudo

Cengo

Daimi Üye
Tepki
358
Bisiklet
Carraro
Kaliteli ayak pompaları bisikletcilerde 80-100 TL den aşağı yok, bu mini kompresorler 20-30 TL civari ise bence de daha mantıklı.

sapienza

Aktif Üye
Tepki
48
İsim
Burak ESEN
Bisiklet
Carraro
@emrejon Demekkı senın aldıgın zamanda 30 lıraya o pompa varmıs sımdı 100 psı ya kadar cıkabılen pompa 69 lıra cıvarında

@ahmtayd Denedıgınde sonucları bızede ulastırabılırmısın 10 lıralık bululalım bızde:)

emrejon

Aktif Üye
Tepki
156
İsim
emre özciftci
Bisiklet
Fuji
Ben genelde kışın alış veriş yapiyorum herşey daha uygun oluyo sizlerede tavsiye ederim

0geday

Aktif Üye
Tepki
132
İsim
Ögeday Bener
Bisiklet
b'Twin
(link) bu pompayı kullanıyorum 6 7 bar tabikide basmıyordur fakat benim görüşüm lastik havasını aparat ile 7 8 bar a ayarladığımda lastiğimin daha sık patladığını gözlemledim 5 bar civarı basıyor bu pompa ist yollarında biraz konforlu ve bence patlama konusunda biraz daha iyi gibi benim görüşüm

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
@rata bey
Arkasında yüksek hava yada yüksek basınç seçenekleri var ordan yüksek basıncı seçiyorum, sibobu kırmamak içinde pompanın kafasını birşeye dayayarak istediğim kadar basıyorum sorun olmuyor..

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.718
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
sedona mini pompa tavsiye ediyorum 20 tl gibi bir fiyatı vardı kullanıyorum ben boyutuda küçük
(link)

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.718
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
internet bağlantısı kopmuştu art arda göndermiş kusura bakmayın

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.718
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
90 psi kadar basınç verdiği belirtiliyor

Canince

Daimi Üye
Tepki
450
Bisiklet
Kron
(link)
İş görürmü sizce,18 bar doğru mu ? :D

Migel

Daimi Üye
Tepki
431
İsim
Migel
Bisiklet
KTM
(link)

Bağlantıdaki ürünü kullanıyorum.Sanıyorum ki 50 tl gibi bir fiyata gelmekte.300 psi a kadar basabildiği söyleniyor.Lakin o kadar büyük basıncı deneme şansım tabiki olmadı.120 psi lastiklere hava basabiliyorum sıkıntısız.Üstündeki basınç göstergesi inanılmaz düzgün çalışıyor.Lastiği şişirdikten sonra basıncını farklı yerlerde de ölçtüm doğru sonuç verdi.1 ay beklersiniz fakat tahminimce bu fiyata alabileceğiniz en iyi ürün budur.Kesinlikle öneririm.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yeni konu açmamak için buraya yazayım dedim.Hala pompa alamadım ve önümüzdeki hafta almayı düşünüyorum.90 TL gibi bir fiyata SKS marka göstergeli ve 160 psi el pompası ya da 56 TL'ye Giyo ayak pompası var.O da 160 psi herhalde.Bunların yanında 37 TL'ye de Cube el pompası var o da 120 psi.Şimdi karar veremediğim kısım sizce hangisi önce alınmalı? Ayak pompası mı el pompası mı? Cube alırsam göstergeye gerek yok ne de olsa bisiklet zaten 120 istiyor.Ancak asıl soru; 120 psi basmak zor olur mu çok ya da 100? Bu pompa meselesinden gına geldi resmen, cevaplarınız çok makbule geçer onun için.Teşekkürler şimdiden. :srnsml:

Edit:Yol bisikleti için lazım pompa bu arada.

Yağız Gökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.854
İsim
Yağız GÖKMEN
Bisiklet
Focus
@Uptown Cyclist

iki pompa ile çok çok daha rahat edeceksiniz ayak pompası için bende tavsiyelerden yararlanırım :) ama el pompası dendiği zaman tek geçeceğim parasının hakkını fazlası ile veren tek bir pompa var topeak race rocket hp

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Yağız Gökmen İki pompa alacağım o kesin zaten ancak ilk önce birini almalıyım.Onu alınca diğer pompayı daha sonra alacağım.Malum öğrencilik. :acpsnr: İlk önce o zaman hepsini unutup topeak race rocket hp mi alayım? Daha sonra mı ayak pompası alayım?

minimalist

Aktif Üye
Tepki
94
İsim
Fırat AKYOL
Bisiklet
Sedona
@Uptown Cyclist
(link)
Şu konuyu ben açmıştım geçenlerde. Bayağı tartıştık bu mevzuyu.
Orada önerilen Topeak marka el pompasını almayı düşünüyordum.
100PSI üzerine çıkmak için böyle yerden destek alan bir el pompası gerekiyor.
Ona rağmen yolda el pompasıyla lastik şişirmek (200 kere pompalamak) çok yorucu.
Zefal CO2 tercihi yaptım. İlk kullanımdan sonra tercihimden memnunum.
O şekilde bile lastik değiştirmek bu havalarda oldukça can sıkıcı.

• Beğen
Tepkiler: The UGUR

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@minimalist Konuyu okudum kafam iyice karıştı :D co2 tüpü aklıma bile gelmemişti hiç.Decathlon olan Sks'de güzelmiş.Mesela ilk onu alabilirim.Alırsam el pompasını daha sonra alacağım.İlk atışımı 12'den yapmak istiyorum onun için.

Yağız Gökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.854
İsim
Yağız GÖKMEN
Bisiklet
Focus
@Uptown Cyclist

pompanız yok ise evet mutlaka topeak şuan benimde ayak pompam yok çokta güzel idare ediyorum topeak ile ,daha rahat yapmak için ayaklı şart tabi birde boyut olarak küçük olması ekstra bir artı tabi :)

12305805_10206720328780479_544320152_n.jpg

levye kadar bir şey , 3ü1 arada kombinim :)

• Beğen

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Yağız Gökmen İnternetten baktım şu an oldukça iyi yorumları var gerçekten.100 liranın hakkını veriyor diyorsunuz gerçekten bunu alayım.Diğer Cube 37 lira gerçi ama bu beni idare eder herhalde.Pekiyi 100 psi bastığınızı nasıl anlıyorsunuz? Gösterge yok sonuçta ya 140 psi falan basıp da lastiği patlatırsam? Biraz absürd olabilir sorular ancak pişman olmak istemiyorum alınca da.Son sorum 100 psi rahat basılabilir mi sizce?

• Beğen
Tepkiler: Yağız Gökmen

Yağız Gökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.854
İsim
Yağız GÖKMEN
Bisiklet
Focus
@Uptown Cyclist

160psi falan diyorlar da inanmıyorum yapamaz yani o kadar :) gösterge yok açıkçası hiç ölçmedim desem yeridir lastik yerde sekicek,parmak ile sıktığınız da lastiğin içine girmeyecek kadar şişirebiliyorum farklı yorum yapacak arkadaşlar da olacaktır onların da tavsiyeleri ile bulursunuz doğru pompayı forumda rocket kulanan çok kişi var üzmez bundan sonrası sizde artık :)

• Beğen