Yol bisikleti kararsızlığı

Sadettin Z.

Forum Bağımlısı
Tepki
11.769
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Cyclocross
@Uptown Cyclist

Şimdi kadro geometrilerine detaylı baktım. Söylediğiniz gibi hem Sensium hem de Pulsium endurance sınıfında. Racing sınıfında olan modeller ise Xelius serisinde.

Çoğu büyük üretici dahi endurance sınıfında tek modele sahipken Lapierre'in çift model sunuyor olması övgüye değer.

Scudo
Tepki
222
İsim
Mehmet Nejat Karahan
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Tern
Bisiklet türü
Katlanır
Tern katlanır aldım, kesmedi. Semt çevresinde kısa mesafelerde kullanırım, iyi oluyor. Bugün Sarıyer yapıp geldim, yaklaşık 35 km. Uzun yolda eziyet oluyor.

Biraz daha hız ve performans sergileyebileceğim bir şey almak istiyorum yanına. Ancak drop bar bana çok itici geliyor. Dik oturuş seviyorum. Şimdi şehir bisikleti ya da fitness denilenlerden alırım, o da kesmezse ev bisiklet çöplüğüne döner.

Acaba orta halli flat bar yol bisiklet bulabilir miyim ya da doğrusu fitness bisiklet midir benim için? Bilemedim ki.

Bu arada şampiyon olduk :)

historiyst

Pedalşör ;)
Tepki
1.014
İsim
Murat Hoca
Bisiklet
Giant
Bende Giant Escape Air var uzun bir süredir gayet memnun kullanıyorum.Son birkaç aydır kafa esti yol alayım diye niyetlendim o mu bu mu derken bi öğretmen arkadaşın carraro cr022 siyle 2 günde yaklaşık 300 km yaptım ama ne bel kaldı ne boyun ne toto ne de kol omuz boyun haşat oldum resmen.Tamam süratli gitmek hoştu ama şöyle iki yanımı göremedim yola odaklanmaktan ve nihayetinde bisikleti teslim ettim ve halen kendi makinamı kullanmaktayım ... :harika: