Yol bisikleti jant seti tavsiyesi

• Konuyu başlatan BF Okuru
  • Başlangıç Tarihi
Scudo

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.295
Bisiklet
Scott
@cagrig

Yeni Scirocco yu nereden aldınız? Yurt dışın da altta linkini eklediğim site haricin de bildik bir çok sitede göremedim. Aldığınız jantın stickerları linkte ki ile aynı mı?

(link)

hydrocon

Forum Bağımlısı
Tepki
1.174
Çağrı bana shimano uyumlu olanların ellerinde olmadığından bahsetmişti. Bencede yeni nesil Zonda tercih edilebilir. Şayet stok durumu müsait olsaydı bende o modeli almıştım.

Burak A.

Aktif Üye
Tepki
135
Bisiklet
Canyon
@hydroconBike discountta var gördüğüm kadarıyla. Şuan en uygun fiyat orda. TR de fiyatlar 2 bine yakın seviyede.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hydrocon

Forum Bağımlısı
Tepki
1.174
Kargo+vergi ve bu ikisini peşin ödeyeceğinizi hatırlatırım.

• Beğen
Tepkiler: Burak A.

Burak A.

Aktif Üye
Tepki
135
Bisiklet
Canyon
@hydroconYine de kurtarıyor. Yanına Conti Gp de ekleyecegim.

• Beğen
Tepkiler: hydrocon

saglam.serdar

Aktif Üye
Tepki
247
Bisiklet
Scott
Başlangıç seviyesinde bir yol bisikleti için (Bende Bianchi SLR 500 var) orta seviye bir jant takımına geçmek lüks mü olur sizce, ne düşünüyorsunuz? Yoksa ne olursa olsun jantları değiştirmek mi gerekir?

etkiliadam

Daimi Üye
Tepki
328
İsim
Oktay Yörük
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İyi günler, yakında rc 2000 alıcam. Üstünde zozo isimli 40mm profilli 3 kat alimünyum jant geliyormuş. İlk yol bisikletim olacak, çok profesyonel olmasına gerek yok ama genelde bu bisikleti alanın ilk değişikliği lastik ve jantlar oluyormuş. 200-300 lira dolaylarında akıcı bir jant seti önerebilir misiniz? Ya da ikinci el temiz bulabileceğim bu fiyatlarda birşey

hydrocon

Forum Bağımlısı
Tepki
1.174
@Burak A.

He tamam sonradan çarpılmayın diye hatırlatmak istedim sadece. Hayırlı günlerde kulllanın inşallah [emoji41][emoji106]

• Beğen
Tepkiler: Burak A.

Burak A.

Aktif Üye
Tepki
135
Bisiklet
Canyon
@hydroconYurtdışı alışverişi konusunda mecburen deneyimliyiz :) bir Canyon kullanıcısı olarak zaten peşinen böyle başladık :)

cagrig

Daimi Üye
Tepki
272
İsim
Çağrı Gençol
Bisiklet
Bianchi
@MuratHan
scirocco da bi low profile bir de mid vardı. low yaygın olarak satılan mid yani 35 lik gelştirilmiş seri olarak lanse edilince ben de 35 liği aldım. bu c17 yi değil yani.

• Beğen
Tepkiler: MuratHan

emrah sökmenberk

Daimi Üye
Tepki
167
İsim
emrah
Bisiklet
Mosso
bende vision team 35 taktıktım sürekli ödeme sayfasından geri dönüyorum yardımcı olun setin siyah olması ve 35 mm olması beni çekiyor malum fiyat oranıda iyi gibi geldi bana fikri olan kullanan bir arkadaşım artısıyla eksisiyle bana yardımcı olursa çok ama çok sevinirim :(

• Beğen
Tepkiler: Ali Eren

soulless

Daimi Üye
Tepki
830
İsim
Turgay KASARCI
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@emrah sökmenberk

Merhaba,

Ben de bu hafta içi vision team 35 alacağım gibi görünüyor. Forumda @muhiddin isimli arkadaşımız kullanmıştı ve kendisine ne hissettiğini sormuştum. Jantın ekstra bir özelliğinin olmadığını, sadece görüntüsünün çok hoş olduğunu düşündüğü için aldığını iletmişti. Ben de aynı düşüncede olduğum için alacağım. Kalitesi sorusuna teknik anlamda cevap verecek düzeyde değilim. Tek bildiğim, ki böyle bir takıntım olmamasına rağmen, bisikletimde olan jantlardan 300gr daha hafif oldukları, çok agresif göründükleri.

Siz nereden alıyorsunuz? Hangi siteden?

• Beğen
Tepkiler: SafaGürcan

emrah sökmenberk

Daimi Üye
Tepki
167
İsim
emrah
Bisiklet
Mosso
@soulless bike 24 ten almayı planlıyorum 184 euro orda bende bilgi sahibi olmadığım için görüntüsüne bakarak almak istiyorum şuan kullandığım set rs 11 ondan daha akıcı olacağını düşünüyorum açıkçası ağırlık olarakta çok fark yok

soulless

Daimi Üye
Tepki
830
İsim
Turgay KASARCI
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@emrah sökmenberk
Aynı sitede aynı jant 219 euro ve 189 euro olarak görünüyor? Arada bir fark mı var, teknik olarak bilgim pek yok.

soulless

Daimi Üye
Tepki
830
İsim
Turgay KASARCI
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@emrah sökmenberk

Bu sitede fsa vision team 35 olarak aratma yaptığımda birbirinden farklı 3 adet fiyat çıkıyor. Bunun sebebini öğrenmek istiyorum zira jantlar aynı olmalı değil mi?

emrah sökmenberk

Daimi Üye
Tepki
167
İsim
emrah
Bisiklet
Mosso
@soulless ben bisikleti aldığım da sepete ekledim bir daha da sitede arama falan yapmadım şimdi bakıcam tekrardan sanırım konuyuda baya dağıttık fırça yemeden bitirelim istersen özelden devam ederiz :)

OnurÖzdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
695
@soulless Ucuz olan 80gram civarı daha hafif, göbekleri farklı bir de sanırım. Bir de kullanıma amacı antrenman ve yarış yazıyor ki, pahalı olanda sadece antrenman yazıyor.