Yol bisikleti görünümlü Tur bisikleti...

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
kesinlikle alınır. hatta bu tür trekking bisikletler, her türlü kullanıma açık yapısı ile türkiye yolları için daha uygun.

Scudo

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
Arkadaşlar,
Türkiye'de alınabilecek en iyi bisikletlerden biri, bugün gidip görüp inceledim, 3400 lira fiyat verdiler.
Üzerindeki detayları harika, hiç bir eksiği yok. dişli sayısı, vites grubunun apex olması, tüm boruların içeriden geçmesi falan... naçizane görüşüm bunu alın, hem yol bisikletçilerine kafa tutun, hem araziye girin, hem de türkiyeyi turlayın, her nabza şerbet veren bi bisiklet, üstelik bu fiyata kaçırılmaz;

(link)

• Beğen
Tepkiler: Onder.Eren

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
@bhdr_dmn

sadece size özel mi geliyor, adetli geliyor ise bir çok kişi alacaktır. tam bir f/p makinası olmuş bu model.

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
bu başlığı okuyunca,aklıma ''Doğan görünümlü Şahin'' geldi :)

olgun şenel

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Bisiklet
Specialized
@bhdr_dmn

Sipariş ile ilgili bilgilendirme yapabilir misiniz?

olgun şenel

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Bisiklet
Specialized
@Çağlayan

Aslında bu başlığı bisikletleri tanımadan öncesinde yukarıda ki arkadaşın siparişinde ki tarz bisikletleri de görerek adını bilmediğimden tarif etmek maksatlı yazmıştım -ki ne istediğimi aslında ilk baştan biliyormuşum. Fakat bu bisikletler Türkiye'de yokmuş ayrı mesele. Hasılı ilk yol bisikleti sonra tur bisikleti diyebileceğimiz bi bisiklet aldım zaten. Benim için milat bir konu idi :)

Aeoronsc

Daimi Üye
Tepki
75
Bisiklet
Colnago
@olgun şenel

abi bisikleti alabildinmi :D konuyu 2 yıl önce açmışsın hayla daha bisiklet arıyorsan çok sabırlı bir insansın demektir :D

olgun şenel

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Bisiklet
Specialized
@mehmet ertuğrul duyan

Alıntı yaptığın yazımın içinde cevabı yazmışım. Konunun tekrar etkinleşmiş olması size bu sonucu mu çıkartıyor?