Yol Bİsİkletİ Antrenman Takimi Kuralim

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494
Forumda Genel Olarak DaĞ Bİsİkletİnden Bahsedİlİyor, Gezİlerde DaĞ Bİsİkletİ Bellİ Nedenlerden Tercİh Edİlİyor,
Bİr De Yol Bİsİkletİ Antrenman Ekİbİ Kurabİlsek
Ortalama 80-100 Km Yol Yapilsa, Ortalama 35-40km Arasinda Tuturulsa (daha İyİ Yaparim Dİyenler Önden Gİtse), Pazar Sabahlari BÖyle Bİr AliŞkanlik Edİnsek
Kendİsİne GÜvenen, Formda BİsİletÇİler Araniyor, İlgİlenenlerden Katkilarini Beklİyorum..

• Beğen
Tepkiler: Tolga Gürgün
Scudo

shealien

Aktif Üye
Tepki
39
selam
istanbulda bu soyledigini yapmak zor sanırım biraz ama eger izmirde yol bisikleti olup antrenman yapmak isteyen arkadaslar varsa birkac takım var devamlı binen
ben herhafta cumar pazr sabahları yapıyorum
genelde takımla bazende yanlız basıma

gugus

Daimi Üye
Tepki
146

Merhaba,

Az once okudum yazini! Antrenman yapilacak cokca guzergah var. Eylul ayindan itibaren boyle bir projede aktif olarak bulunabilirim. (simdiden bilgin olsun diye yazdim:eek: )

Sevgiler

Hakan Kayisligil

Aktif Üye
Tepki
183

Selamlar ,
Ben her Cumartesi, kimi zamanda Pazar sabahları yalnız, Bostancı --Tuzla -- Bostancı yapıyorum.
Toplamda 70km falan yapıyor.
Yol ve trafik şartlarına bağlı olarak ,fazla zorlanmadan 30km gibi bir ortalamam var .
40 ortalama:eek: falan derseniz ,gerilerden takip ederim .

Hakan KAYIŞLIGİL

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
ya ben haftaya izmir antalya turuna cıkacam da bu aralar antrenman yapnak amcıyla turlar katılmak istiyorum bi organizasyon olursa katılmak isterim sagılar