Yol bisiklet yarışlarına forumdan kimler girdi?

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
@Şeffaf
Ne kadar az trafik, canın o kadar güvende. Ne kadar çok trafik, o kadar çok tehlike, tehdit. Emniyet şeridi canavarları E5'te kol geziyor.

• Beğen
Tepkiler: Şeffaf
Scudo

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.014
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Şeffaf
Ben yurtdışındayım yeterince bisiklet yolu var, ayrıca yola çıktığımızda arabalardan önceliğimiz var gereken özenide sürücüler gösteriyor ama ben yinede çok mecbur kalmadığım sürece bisiklet yolu dışına çıkmamaya özen gösteriyorum.

• Beğen
Tepkiler: slckats ve Şeffaf

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Şeffaf

konu diktatörü olmadığım için burak sana hemen cevab vereyim ,anadolu yakada e 5 yolu esasında tehlike arz ediyor artık ,eskiden izmite bu yoldan giderdim ama artık değil gebze yönüne doğru yol sıkıntılı oldu artık ayrıca jandarma çevirme yaptı ,bi arkadaşı uyardı bu konuda ,,
avrupa yakada isen otoban yollardan uzak dur zati buralar yasak ,,

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Tepki
2.470
İsim
Burak
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
Olabildiğince alternatif güzergahları kullanacağız yani.

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Tepki
2.470
İsim
Burak
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
@Kudret Kurtcebe
Sayın ağabeyim, ben Tuzla'da Aydınlı mahallesinde oturuyorum. Bugün 50mkm yol yaptım, Gebze ye ana caddeden gittim geldim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Şeffaf

tamam şimdi ,gebze yolunu biliyorsun e5 sakat ora ,e5 den tuzla 10 km aynen fecaat oralara girilmez ,sahil yollarına başvuracaksın ,birde yukarı ballı kayalara gidebilirsin ayrıca yukarı orhanlı yolu oralar fena değil benim etaplarım oralar göçbeyli ovacık köyü mudarlı köyü darlık buralar benim mekanlarım

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Tepki
2.470
İsim
Burak
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
@Kudret Kurtcebe
Evet abi biliyorum oralar senin antrenman güzergahın. Bir gün karşılaşmayı istiyorum aslında. Birlikte sürebileceğimizi pek sanmıyorum. Ancak sen oradan geçerken denk gelirsek iki kelam ederiz ellerinden öperim. sonra sen ikinci turu bindirince gene karşılaşırız :)
Selamlar, sevgiler...

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gran fondolara katılım azaldı mı?
Forumda granfondo konularını okuyan da pek yok,konulara katılım da düştü.Eskiden daha şenlikli geçerdi.

EnesKlf07

Daimi Üye
Tepki
532
İsim
Enes Kalfa
Bisiklet
Scott
Bu sene çeşme rekor seviyeye ulaştı. Geçen sene 800 civarında toplam kayıt olan vardı bu sene 1050 yi geçti. Baya keyifli geçecek.

• Beğen
Tepkiler: Veto8

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
Edirne yarışının start videosunu izledim dün akşam. Grubun arkası görünemeyecek kadar gerideydi, 1000-1500 bisikletli vardı rahatlıkla.
O kadar kalabalık olunca, kaza bela da çok oluyor. Nitekim 6 tane kaza gördüm diyen var.

Şahsen mahşeri bir kalabalıkta risk ve stres içinde bisiklet sürmeye, üstelik dünyanın masrafını ederek gitmeye hiç içim razı olmuyor.

makaram

Forum Bağımlısı
Tepki
4.398
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
benim pek ilgimi çekmiyor açıkçası. bir ara heveslendim ama ne hazırlık için ne de katılım için vaktim pek yok. vakti ayırsam bile işin maddi boyutunu katılmaya değer görmüyorum. (yol, konaklama, vs.) bence kafa dengi 3-5 arkadaş toplanıp daha keyifli sürüşler yapılabilir gibime geliyor. olur da birgün katılırsam sırf trafiğe kapalı bir yolda performans odaklı bir sürüş deneyimi yaşamak için olur.

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu sene çeşme rekor seviyeye ulaştı. Geçen sene 800 civarında toplam kayıt olan vardı bu sene 1050 yi geçti. Baya keyifli geçecek.
Geçen sene kısa 850 ; uzun 500 toplamda 1350 civarındaydı

Edirne yarışının start videosunu izledim dün akşam. Grubun arkası görünemeyecek kadar gerideydi, 1000-1500 bisikletli vardı rahatlıkla.
O kadar kalabalık olunca, kaza bela da çok oluyor. Nitekim 6 tane kaza gördüm diyen var.

Şahsen mahşeri bir kalabalıkta risk ve stres içinde bisiklet sürmeye, üstelik dünyanın masrafını ederek gitmeye hiç içim razı olmuyor.
Sanki forumdaki ilgi azalmış gibi.Forumda muhabbeti fazla dönmüyor.Kudret Ağabey olmayınca mı bana öyle geliyor, onu da allayamadım.

• Beğen
Tepkiler: Özcan

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.371
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hamlet2006 Kudret abi sayfalarca aynı şeyleri yazdığından bir boşluk olduğu gerçek ama yakinen tanıyanlara sormak lazım forum a dönmeye niyeti yok mu? Forumun rengiydi valla süper oluyordu fırçalarını yemek.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hamlet2006 Kudret abi sayfalarca aynı şeyleri yazdığından bir boşluk olduğu gerçek ama yakinen tanıyanlara sormak lazım forum a dönmeye niyeti yok mu? Forumun rengiydi valla süper oluyordu fırçalarını yemek.
Beni severdi ama beni de fırçalamadı değil.
Ben severdim Kudret Ağabeyi

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Fondolara katılım uzaktan gördüğümüz kadarıyla gayet güzel ve forumdan da katılım geçen yıllara göre daha yoğun sanki. Edirne yarışında mesela geçen yıla göre daha fazla katılım var forumdan sanırım, keza Fethiye’deki yarışta da aynıydı. Çeşme başlığı bir durgun ama o da mesela tarih yaklaştıkça daha da hareketlenecek bir başlık. Sürekli kendini tekrar edip duran ve 3-5 kişi arasında dönen bir muhabbet yok sadece başlıklarda, farklı kişilerin katılımıyla renkleniyor başlıklar, aynı kişilerin bitmek bilmeyen hırslarıyla değil!

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
Fondolara katılım uzaktan gördüğümüz kadarıyla gayet güzel ve forumdan da katılım geçen yıllara göre daha yoğun sanki. Edirne yarışında mesela geçen yıla göre daha fazla katılım var forumdan sanırım, keza Fethiye’deki yarışta da aynıydı. Çeşme başlığı bir durgun ama o da mesela tarih yaklaştıkça daha da hareketlenecek bir başlık. Sürekli kendini tekrar edip duran ve 3-5 kişi arasında dönen bir muhabbet yok sadece başlıklarda, farklı kişilerin katılımıyla renkleniyor başlıklar, aynı kişilerin bitmek bilmeyen hırslarıyla değil!
Büyük ihtimalle üye olmaksızın mesajları okuyordur ve Ömer'in bu mesajını beğenenleri kara listesine alıyordur kulakları çınlasın :)