Yol Bisiklet Önerisi

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şu 2-3 hafta içinde yol bisikleti alacağım. Bütçe: 1.500 (max: 1.700 ü zorlarım.) Boy : 170 Kilo : 60 . Artık kafayı yiyeceğim herkes farklı bir kafada bu konuda. Lütfen deneyimli bilgili üyelerin mesajlarını bekliyorum. bu konuda ciddi performans ve kondisyon yapacağım yani çok kullanacağım. Lütfen Önerilerinizi link olarakta atarsanız sevinirim. :):):)

Scudo

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)
(link)

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
btwin 3 kullanıyorum cok sık olmasada bisikletten memnunum . ileri dönük ufak tefek parcalar degişebilir. Vites sistemi iyi ama uzun kullanımda jant setini degiştirebilirsin. Hem bisikleti hem jant setini 2. el temiz bulma sansın var uzun vadede senii hazırlar diye düşünüyorum . Bu bisikletle kondisyon yapıp ileride daha hafif bisiklete gectigindede cok daha avantajın olur. Ayrıca btwin 5 ede bakabilirsin bütcene göre farkı rengi vites seti ve maşanın karbon olusudur fakat triban 3 ün vites gecişleri gayet iyi bence . Boyuna uygun kadro boyuda 51-54 tür daha sportif kullanım için daha ufak olanı , daha yormasın tur olsun dersen büyük olanı secebilirsin ama amacına yönelik 51 olacaktır . Daha farklı model bisikletlerde var elbet ama ' o mu bu mu ' diyerek sürekli bakmaya devam edersen karar vermen zor olucak ve fiyat hep artıcak .

• Beğen
Tepkiler: Sabih Bağcı

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Triban 3 olabilir hem daha gitar alacağım onada bütçe kalsın diye düşünüyorum

lombardo

Aktif Üye
Tepki
188
İsim
Deniz
Bisiklet
Lapierre
formana uygun bişey (LP) zorlar biliyorum, ama bence zorla ;)

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@lombardo

LaPierre :)vay be:)

Orhan Akarkut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.092
Bisiklet
Cannondale
@Sabih Bağcı İkinci el düşünürseniz forumda uygun fiyatlı bisikletler var. Örneğin:(link)

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@lombardo
LaPierre almak isterim tabiki ama bu sefer bütçemi dengesiz kullanır yeni alacağım gitara kalmaz üstat :) 5 senedir çalıyorum ve 2 milyara yakın bir gitar alacağım ondan bisikletim daha ilk yol bisikletim olacak daha ucuz olmalı gitara göre :)

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
kardeşlerim, lütfen bir sakin olalım, bu konuda amaç, konuyu açan arkadaşa yardımcı olmak, değil mi? :) şimdi, Berke kardeşimin de 2. msj ında belirtiği gibi, Btwin bisikletlerine (Decahtlon mağazasında) ya da sora donanımlı carraro, salcano modellerine bakabilirsin. 1500 TLye güzel ve temiz kullanılmış başlangıç modelleride bulabilirsin (bu sitenin 2. el bölümünde ya da sahibinden.. vb.) polemiğe girmeden, doğru yönlendirmeler yaparak; hepimiz, birbirimize yardımcı olabiliriz, olmalıyız da...

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti