Yol bisiklet kullanıcıları yeni rakibiniz var :)

Scudo

m.klcts

Forum Bağımlısı
Tepki
428
İsim
Muhammed
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Baki KAYAN hocam siz prof olarak mı doğdunuz öğrenecek oda

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@Baki KAYAN Baki dostum KASK konusunda TAMAMEN görüşünüze ve diğer arkadaşların görünüe katılıyorum. Ben de aynı fikirdeyim kask takmalıydı kesinlikle
Mesele diğer eleştirilerdi... benim anlatımımda eksiklikler olmuş.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bana yukarıda denmiş olan bir şey var.Cevap vereyim: Şu an bu forumda hatta tam da bu konuda bahsettiğiniz şekilde yetişmiş çok da profesyonel(En azından ben öyle düşünüyorum) sporcu yani bisikletçiler var.Kenan sofuoğluna falan gerek yok.Sırf ben bisiklet sürüyorum ve o adam da sürdü diye(Hele de bu halde) saygı duyacak halim yok.Bu forumda olan o profesyonel abilerimizin imkanları eminim ki bu adamınkinden daha da kısıtlı.Her şeyi geçtim para mı yok adamda? Belki saçma olacak ama, illa da pist istiyorsa bassın gitsin pisti olan ülkeye.Yapsın antrenmanını.Gelsin geri.Bu saçma olduysa ne bileyim parası var sonuçta bulur bir yolunu.Bu forumdaki o insanlar çocukluktan beri pistlerde yetişmediler.

Ha bu arada araya gireyim şurada olan saçma yoruma.Baki abiyi bilmiyorum ama ben prof doğmadım.Ancak şunu biliyorum; Bisiklet denilen şeye başladığımdan beri kask takıyorum.Kadans meselesini yeni öğrendim daha.Hala prof değilim.Ben bu kıt Türkçe dilim ile anlatmaya çalıştığımı anlatabildiğimi düşünüyorum gayet.Anlaşılmıyorsa, Apologies...

• Beğen
Tepkiler: metin küçük

Snorlax

Daimi Üye
Tepki
210
İsim
Sinan
Bisiklet
Carraro
Adam motorda o kadar yüksek hızları gördükten sonra bisikleti bebek oyuncağı sanıyor herhalde sıfır ekipman sıfır güvenlik:D

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Kuzenim futbolcuydu, nasıl yetiştiğini Almanyada nasıl eğitim aldığını ve daha çocukken nelerle beslendiğini, maçların nasıl ortamlarda oynandığını vs..biliyorum. Bundan hareketle söyledim bunları.
Ülkemiz şartlarına göre düşününce gerçekten MUCİZE sporcular yetiştiriyoruz. Bu ülkede yolda yürüyüp eve sağ dönmek bile dua etmek için bir neden bence.

m.klcts

Forum Bağımlısı
Tepki
428
İsim
Muhammed
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Uptown Cyclist kask konusunda demedim zaten kaskın profesyonel likle alakası yok acemisi de profesyonel i de takacak kadans vb olaylara demiştim

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Malik altuntaş
Adım Uğur.Sen kimsin?

@m.klcts Kadans kısmı için de cevap verdim.

Malik altuntaş

Daimi Üye
Tepki
129
Bisiklet
b'Twin
@Uptown Cyclist
Biraz ekrana dikkatli bak yazıyor bir yerlerde hadi bakalım bulabilcenmi.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Malik altuntaş

Daimi Üye
Tepki
129
Bisiklet
b'Twin
@Uptown Cyclist
Dalgamı geciyon be sen benle burdan yeniyomu o allah allah.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Malik altuntaş Arkadaş ne tür bir troll bu anlamadım ki :(:(:(:( sen haklısın diyerek sözümü geri alıyorum.Hadi affettim de "büyüklük" sen'de kalsın.İnsanlar yeterince gereksiz mesaj kalabalığı gördü.Bunun için de herkesden özür dilerim.

Malik altuntaş

Daimi Üye
Tepki
129
Bisiklet
b'Twin
@Uptown Cyclist
Rok şokdan geldim,başta ciddiydim ama içimden trollük yapasım geldi ama tatlıya bağlandıysa ne mutlu bana.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Malik altuntaş Arkadaşım bak şaka yapıyorum özür falan dilediğim yok lafımın arkasındayım durum REZİLLİK ancak! Kirletme burayı.Rahatsız etme.Bu mesaja da cevap verme.Veletsin uğraştırma beni.İnsanlar bu forumda kafa dağıtıyor.Ben de öyle.Mercimek kadar beynin bile yoktur daha fazla cevap vermek için olmayan beynini yorma.Tatlıya bağlandı.Hadi işine.Derdin varsa özelden yaz, insanlar seninle benim diyaloğumu görmek zorunda değil.

• Beğen
Tepkiler: metin küçük

V3DAT

Forum Demirbaşı
Tepki
710
İsim
Vedat
Bisiklet
Corratec
Sanırım bazıları beni yanlış anladı arkadaşlar konumuz kötü kullanması değil O bi dünya şampiyonu ve bisiklet kullanıyor sırf kondisyonunu sağlamak ve veya artırmak için lütfen emeğe saygı sahip çıkalım karalamak çok basit karalamayalım sonra neden ülkemizde bir adam gibi sporcu çıkmıyor deniliyor daha yakınlarda SİNAN ŞAMİLSAM'ı (mekanı cennet olsun) boğazın boğasını kaybettik kimsenin ruhu duymadı verdilerse iki dakika haberini yaptılar oldu bitti..bize yakışmıyor bize yakışan sevelim sayalım sahip çıkalım..

• Beğen
Tepkiler: Baki KAYAN