Yenibosna

BF Okuru

Üye
Tepki
1
Merhabalar.
Bisiklete yeni başladım ve tek başıma kısa sürüşler yapıyorum.Artık bir grupla pedallamak istiyorum.Yenibosna-Güneşli-Bahçelievler civarında ikamet edenler varsa bir araya gelip kısa turlar yapabiliriz.

Scudo

Lütfü Ekşioğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
286
Bisiklet
Salcano
Merhaba.Bende Yenibosnada oturuyorumŞu sbs sınavından sonra bisiklet alıp turlara başlamayı düşünüyorum.

Sorunun yer burası değil ama sizde salcano nun hangi modeli var?

Hasan Zora

Üye
Tepki
7
@ErdiBuyuran
selammünaleyküm.... bende güneşlideyim haftanın 3 4 günü sabahları erken saatler de bisiklet kullanıyorum 80 90 km kadar giderim yaşıma aldanma iyi pedallarım

• Beğen
Tepkiler: hsntkr
Tepki
3
dostum ben safa hastanesine yakınım bende yeni sayılırım istersen ben bakırköy sahil turlarına cıkacağım buyur gel..

Lütfü Ekşioğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
286
Bisiklet
Salcano
Tesadüfe bak bende safa hastahanesinin bir üst sokağında oturuyorum.Hürriyet caddesinde...Sana tur vavsiyesi olarak şirinevler - ataköy üst geçitten geçip bakırköy , sahilde yol nereye giderse artık:D 1 günlük tur için güzel güzergah olabilir.

• Beğen
Tepkiler: baysemih

BF Okuru

Üye
Tepki
1
Henüz bir buluşma gerçekleşmedi.Kondisyonumu arttırmaya çalışıyorum.Şuan 2 günde bir 40 km yol alıyorum.Dahada yükseklere çıkmayı hedefliyorum.Tek kişi sürüş olduğu zaman bazı tacizlere mahruz kalmak sinir bozucu oluyor.

Lütfü Ekşioğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
286
Bisiklet
Salcano
Bende yarın ki sbsyi atlatim kondisyona başlayacağım...

coskunk

Üye
Tepki
54
arkadaslar bende güneslidenim. bisikletim servisten dönsun beraber minik turlar yapabiliriz.

• Beğen
Tepkiler: Hasan Zora

Hasan TÜRKER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.805
merhabalar,
bende kocasınan mahallesınde oturuyorum. su anda genelde haftasonları pedallıyorum. Ama techızatı tamamladıgım zaman gece turlarınada cıkıcam. toplanıp hep beraber ufak turlar yapabılırız.
bu arada pazar gunu yapılacak olan bogaz gecısıne katılacak olan varmı?

Tepki
27
Sabah duruma göre ben katılabilirim.
Bakırköy sahil yolu - Sirkeci -Taksim gidebilirim.

Tepki
4
@ErdiBuyuran

s.a ben de yenibosna çakmak durağında oturuyorum .. bulusma oluca haber verirseniz sevinirim cogunlukla internete giremiyorum telefon numaran bu 5385484615 bulusma olunca bilgi verirseniz ii olur arkadaslar..:in:

kıvanç özkarayel

Daimi Üye
Tepki
150
Bisiklet
b'Twin
bende yenibosna beşyolda oturuyorum tek başıma ataköy-bakırköy yapıyorum çok sıkıcı oluyo beraber olunca daha iyi olur

Tepki
3
aynen dotlar tek fazla zevkli olmuyor ekip olursak keyif alırız ben yenibosna safa hastenesine yakınım akşamları müsayit oluyorum..

coskunk

Üye
Tepki
54
Gördüğüm kadarıyla yeterli çoğunluk sağlanmış. ozaman bir organizasyon planlayalım. Bu akşam sizlerede uygunsa y.bosna kiler önünde toplanıp şirinevler-ataköy-bakırkoy hattını turlayabiliriz.

Tepki
27
Bakırköy - Yenikapı - Florya arası turlara eşlik edebilirim.

Raif Korkmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.080
Arkadaşlar AYPG(Avrupa Yakası Pedal Grubu) olarak her çarşamba ve cuma saat 20:00'da merter Tekzen, 20:30'da B.koy sahıl gelıkten hareketle turlarımız oluyor hepınızı beklerız...

coskunk

Üye
Tepki
54
@Raif Korkmaz

sizlerle pedallamayı cok isterim ama performans konusunda size ayak uydurabilirmiyim bilemiyorum. bakırkoyden nerelere turluyorsunuz ?