Yeni Üye Eski Bisiklet Arıyor

selim

Üye
Tepki
0
Merhaba Arkadaşlar,
Formunuza bugün kayıt oldum.
Yıllar önce küllendirdiğim bisiklet aşkı oğlumun hadi baba sende kendine bisiklet al demesiyle tekrardan alevlendi:boese157:
Anadolu yakasında oturuyorum ve kendime klasik tarzda 2.el bir bisiklet arıyorum
Aradığım bisiklet Bianchi 'nin Esprit modeline benzyen aynı özelliklerde sağlam bir bisiklet. Yardımlarınızı bekler size merhaba derim
(link)

Sevgiyle Kalın
Selim

Scudo

goxelkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
111
öncelikle hoşgeldiniz aramıza...düşündüğünüz bütçeyide yazarsanız daha net cevaplar alıcağınızı düşünüyorum. sevgiyle kalın

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Öncelikle hoşlgeldiniz. Bütçenize birde kask eklemeyi unutmayın :) güvenli sürüşler..

Tepki
0
arkadaşın biri bisiklet satıyo ama markası ne bilmiyorum 150 ytl istiyo markayı ögrenir dönerim

selcuktnt

Forum Bağımlısı
Tepki
302
bisim forumumuza hoşgelmişsin aradığın bisiklet aşkı damarlarındaki asil kanında mevcutmuş zati birde bu foruma üye olman gereken şartları tamamlamış artıkın pislete binebilin yalnız tabi birde bisiklet bulmak lazım sana sen iyi takip et bu forumda ne canavarlar satıldı sanada denk gelir zannımca :) tekrardan hoşgeldin gel kucaklaşalım :D

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aramıza hoşgeldiniz tnt' kardeşimizin dediğine katılıyorum. Burada ne canavarlar satıldı. Fakat bisiklet için ayırdığınız rakamı biraz daha zorlarsanız çok daha güzel bisikletler bulacağınıza eminim. Bence bianchi'den vazgeçin, bianchi 10 sene önceki kalitesinde değil. Sizde kron, sedona, trek, amoeba, scott markalarından bir tanesinin sahibi olun. Aceleniz yoksa burada bu markaların 2. el olanlarını bekleyin. Yok ben acele istiyorum derseniz. Sedona'nın Borla, scud, vitra modellerini tavsiye edebilirim. Sizin bütçenize en yakın bunlar var. Kron xc500'de var ama onun maşası zoom marka, sedonaninkiler daha iyi. Yinede araştırın.

hulyaars

Forum Demirbaşı
Tepki
222
Gelen arkadaş 3 ay önce gelmiş farkettiyseniz birde son aktivitesi 11 haziran :)dikkatinizi çekeyim dedim.(bu yorumuda mesaj sayımı artırmak için yapmadım yanlış anlaşılma olmasın ammmannn)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
forumumuza hoş geldiniz.
yeni alacağınız bisiklet için bir kaç öneri vereyim:
*asla bianchi almayın,bunu yerine daha çok tercihedilen Al kadrolu ameoba,kron,sedona gibi markalara yönelin.
*bütçenizi arttırıp bir kron xc 1000 alabilirsiniz bunu alabilmek içinde 150 lira daha eklemeniz lazım bütcenize
*iş bisikleti almakla bitmiyor aldıktan sonra bir kask ,bir çift bisiklet eldiveni ve birde gözlük almanızı tavsiye ederim ...

selim

Üye
Tepki
0
@hu_handan

Merhaba Burdayım
Yazılanları okuyorum
Cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkür ederim
Değişik bir şey yapıp yazlıkta duran paslı bisikletimi tekrardan adam etmeye çalışıyordum bitince resimleriyle birlikte yazarım diye düşündüm. Bana oldukça pahalıya geldiğini o fiyata sıfır bisiklet almanın mümkün olduğununun farkındayım ama bir işe başlamıştım ve nede olsa ilk bisikletimdi
Çok kısa zamanda resimlerini siteye koyacağım umarım beğenirsiniz
Hoşçakalın
Selim

hulyaars

Forum Demirbaşı
Tepki
222
hazirandan beri aktivite olmayıp benim yorumumla aynı anda forumu açmış olmanız güzel bir tesadüf.Neyse hoşgeldiniz dielim iyi forumlar...

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
foruma hoşgeldiniz kask ve eldiven takmayı unutmayın tabi çocuğunuza da taktırın

selim

Üye
Tepki
0
@çağatay_çankaya

Teşekkürler Hoş bulduk
Çok doğru söylemişsiniz Kask ve eldivenin önemi çok büyük
Aynı zamanda motorsiklet kullanan biri olarak kask ve eldivenin olmazsa olmaz olduğunu biliyorum
Bir sorum olacaktı :confused: Trafiktede kullanıldığını düşündüğümüz zaman koruyuculu kıyafet giyilmesi gerekmiyormu belkide sizler giyiyorsunuzdur

görüşmek üzere hpşçakalın