yeni skin hayırlı olsun..

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
3.029
kimi üyelerimizden mavi stil rengimizin gözlerini rahatsız ettiği şikayetini almamız üzerine forum stilimizi soft bir skin olan bu skin ile değiştirdik..umarım beğenirsiniz.

hayırlı olsun..

saygılarıma..

Scudo
P

piskotilki

Misafir
Hayırlı olsun diyelim artık.. gozum bir yerden ısırıyor bu skını ama newse :D :D

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
200
Yalnız su oncekı konu sonrakı konu kısmında fransızca sujet preset falan yazıyor o turkce olabılırse super olucak :)

Cybernia

Üye
Tepki
14
bence haksızlık edıosunuz skın super olmus msn 6,2 ve icq da kullanılan temanın aynısı cok hos gorunuyoo yuvarlak hatlar ve renk goze cok hoss gelıo..
tebrıkler murat abiii...böyle dewam...

P

piskotilki

Misafir
çok banel bi skin heryerde var...

kendın nedn kullanıyorsun CRUEL o zmn

P

piskotilki

Misafir
hem aynı skını kullanıyorsun kı buda benım sayemdedır.ayrıca benım butonlarımı da kullanıyorsun.

ARTIK KENDINCE BİSİLER YAP DERİM SANA CRUEL BURAYA LAF ATMA

hade kolay gelsın

CRUEL

Üye
Tepki
0
ne alakası var senin sayende nie olsun senmi kurdunki herşeyini ben yaptım sadece butonları worm bana yaptı sandım adam senden almış ne yapabilirim
+ben kullanırken o kadar banel değildi zaten herkes kullandığı için değiştirdim ...

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
200
psikotilki ve cruel neden bahsediyorsunuz kuzum siz ya? ne baneli baska forum skınlerını orda tartısın ya.

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
3.029

tşk ler

bu arada beyler..piskotilki ve cruel....kendi aranızdaki tartışmalarınızı kendi forumunuzda ya da özelinizde yapın...

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Yukarı Alt