yeni resimler için içeri_yer:Kayseri

Scudo

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@Lostman

yasinde bırakırsa kimse kalmayacak malesef o zamanda siz devam ettirirsiniz :rolleyes:

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@trial_tuna

varsınız ama malesef bizim grup kadar sağlam değilsiniz başarılarınızın devamını bekliyoruz

trial_tuna

Daimi Üye
Tepki
160
ee arada bir çıkıp sürmekle ve tahanın bisikletine binerek ancak bu kadar oluyor

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@OzzYMKL

cvalla kardeş işin açığı kadro geldiğinde kimsenin haberi olmayacak yeni sezon ve yeni bisiklet ve yeni bir sağ bacak bakacaz inşallah sorun olmaz

• Beğen
Tepkiler: OzzYMKL

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Galip biliyorsun sizi kask konusunda en çok eleştiren benim. Bunun nedeni de sizleri beğenmemek veya çekememek değil sizler düşünmem.. Ama bunu hala anlamak istemiyorsunuz gibi görünüyor ve çok üzülüyorum.. Kask hem sizi korur hemde etraftakilere ve forumdakilere karşı çok daha profesyonel ve bilinçi olduğunuzu gösterir.. Yoksa başkası olsa inan umrumda olmaz banane derim ama sizler çok iyi şeyler başarabileceğinizi iyi bildiğim için kafalarınıza bişey olmasını istemem... Bak bir bacak kırığı kaç ayına maloldu, peki kafanın kırılması sence kaç aya malolur? Beni anlayın lütfen. Sizin kötülüğünüz için kimse bişey yazmıyor buraya.. Çok çalışın en iyisi olun.. Ama gösterinizide iyi pazarlayın ;) Mesela, aynı renk formalar veya t-shirtler giyin aynı renk kasklar takın bakın o zaman millet ne kadar daha çok ciddiye alıyor sizleri, bu şekilde kendinize sponsorlar bulup daha da ileri gidebilirsiniz..

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@robovsky

o kadar zor bir hareket değil bence sadece istediğin yüksekiliğe arka tekerini koy zaten ister istemez geriye gidersin al sana abubaca

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@d.berkay

ewet kask konusunda gelişmeler oluyor kask takıcak ekiptekiler kılık kıyafet konusunda ise tüm grubun aynı giyinmesi taraftarıydım ama organize olamıyoruz olamayacağızda böyle giderse artık ben yokum bu işte zaten benim için bitti trial hayatı ilgin için teşekkür ederim

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
haklı valla ama bu video harbi harbi süper olucak inş.

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@boxtubing

hadi yasin gösterin şu hünerlerinizi ya keşke benim kırık bacakla yaptıklarımıda çekseydik azimli bir trialci nasıl olurmuş herkes görseydi bu haftasonu çekelim yaptıklarımı ve bacağıın son durumunu bakalım o zaman yorumlar nasıl olacak :eek:

• Beğen
Tepkiler: OzzYMKL

OzzYMKL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
@cheyenne

İlla tekrar kıracaksın şu bacağı değil mi?Bekle abi biraz daha bu kadar bekledin.

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@OzzYMKL

bu saatten sonra tekre kırarsam nişanlımda kızar en güzeli rahat durmak :Skull-175

OzzYMKL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
@cheyenne

Eee artık bencede yenge haklı:D