Yeni mermim scott solace 30

öylebirbaktıydım

Aktif Üye
Tepki
122
İsim
Şahin Can
Bisiklet
Merida
4000 liraya satılan bisikleti 4800 küsür yapmıslar bende sandım ki orada yazan fiyatlar üzerinden yüzde 25 indirim yapılıyor ama öyle degilmis zaten tüm ürünlerde yüzde 20 indirim gözüküyor ekstra yüzde 5 indirim yapıyorlar o kadar.O da nakit ödeme icin gecerli.

Scudo

Hayrettin

Forum Demirbaşı
Tepki
662
İsim
Hayrettin
Bisiklet
Salcano
Kardeş hayırlı olsun kazasız belasız sür

• Beğen
Tepkiler: rebellious

rebellious

Üye
Tepki
58
İsim
Onur Kalafat
Bisiklet
Scott
@mutlu07 henüz çok test etme fırsatım olmadı, bu sorunun cevabını ileriki zamanlarda verebilirim:)

rebellious

Üye
Tepki
58
İsim
Onur Kalafat
Bisiklet
Scott
@sahinatabey01 4000 lira mı? o fiyata bulursan sakın kaçırma derim. Ama yurtdışı fiyatları ile kıyaslıyorsan bu doğru bi karşılaştırma olmaz şahin kardeşim. Çünkü vergisi, gümrüğü, aracısı derken bu fiyatlara çıkması çok doğal. Onu da geçtim, bisikletinde çıkabilecek bir sorunda muhatap bulman zor olur. Ama şu bi gerçek, TR'de bisiklet fiyatları gerçekten pahalı. Rekabetin daha çok artması lazım fiyatların düşmesi için..

öylebirbaktıydım

Aktif Üye
Tepki
122
İsim
Şahin Can
Bisiklet
Merida
@rebellious abi benim dedigim bisiklet giant tcrnin bir modeliydi 2014 model bisiklet 4000 tl ye satıyorlardı zaten hatta forumda sordum fiyatına göre özellikleri kötü dediler bende haklı buldum gercekten simdi o bisikletin fiyatını 4880 tl yapmıslar bu fiyat üzerinden yüzde 10 daha indirim yapıyorlar sadece ,bu fiyatın neresinde indirim olmus ben onu belirtmek icin kaçkarları eleştirmek için mesaj attım bir önceki mesajımda cümleyi eksik kurmusum konudaki scott bisikletle alakası yoktur yanlış anlaşılma olmasın.

• Beğen
Tepkiler: rebellious