yeni kadro

İsaAlp

Forum Bağımlısı
Tepki
242
Bisiklet
Bulldog
Videodaki bisiklet gerçekten de voltage ltd, dikkatli bakarsanız scott yazısını okuyabilirsiniz ama bu çok önemli değil, oradaki sürücünün altında brass olsaydı bile aynı hareketleri yapabilirdi.

Brass ın geometrisi ile üst model olan STP nin geometrisi birebir aynıdır, aralarındaki tek fark kullanılan boruların formu ve malzemesi.

Ayrıca genel olarak konuda bir bisikleti "haketmek" veya "hakkını vermek" üzerine konuşmalar geçiyor. Açıkçası bence böyle birşeyden bahsetmek manasız çünkü herkes elindeki imkanlar dahilinde en iyi ekipmanı kullanmaya çalışır ve mantıklı olan da budur zaten. İyi bir bisikleti ancak iyi bir sürücü kullanır diye birşeyden bahsedemeyiz. Bunun hakkını vermekle değil sadece maddiyatla alakası var. Paranız varsa alırsınız, bu kadar basit.

• Beğen
Tepkiler: atakibrahim
Scudo

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
kadro 3 ayda kirildi diye biliyorum. ilk basta 120 lik vardi daha sonra icine biseyler soktular masanin 100mm ye dusurduler. 1 ay sonrada kirildi. yeni kadro geldi bu seferde masa 2 hafta icinde kirildi. tamam sert kullaniyoduda cokda degildi hani. koraya sormak lazim o kadronun basina neler geldi diye.
bide 2009 voltage yaz googlede arat sonrada bisikletin resmine bak ondan sonrada videoyu izle o bisiklet voltage. gri brass yok. arka bacaklarin kalinligindan felan cok rahat anliyabilirsiniz farkli bi marka oldugunu. gerci isaalp demis yapicak adam her bisikletle yapar diye maddiyat onemli ama benim sinirimi bozanlardan biride 3-5km yol gitmenin dunyanin en buyuk problemi olmasi! bmx liler ne yapsin o zaman. chasede stpde p3de xc acilari var sanki millet bilip bilmeden nelerde bahsediyo. al trafigi kaldir seleyi git 5km yolunu sonrada geri gel. ben p2 ile gunde 15km yol yapiyodum xc bisikleti olarak kullaniyodum. her uzun oldan sonra (bana gore 2km bile uzun) yurume seklim degisiyodu 15dk sonra duzeliyodu. traffic tam street icin onu alirsak sadece street yapmamiz gerek diye dusunmeyin.

• Beğen
Tepkiler: erşah hançer

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
isa abi haklısın yanılmışım yakından incelemk için video yu indirdim dikkatli baktım gerçekten bisiklet scoot ltd saygılar