Yeni Bisikletime Park Ayağı

QEXEC

Aktif Üye
Tepki
47
İsim
Nurettin
Bisiklet
Mosso
Konuyu hortlattım galiba arkadaşlar, yeni Mosso 770TB SMD ACERA setli bisiklet aldım park ayağı yok arkadaki üçgen kısma taktırdım bir tane bilmediğimdden araya birşey koyun felan demedim onlarda birşey koymamış ve park ayağı kadroyu çizmiş bayağı çıkardım başka yere takayım felan derken birazda ben çizdim vida denk gelmiş yivli kısmı 2 çizik atmış boyanın altına kadar sonra araya kadro koruyucu koyup tekrar taktım bu çiziklerin kadroya yada park ayağının kadroya bir zararı olur mu üçgen kısma alttan üstten bağlantısı var.

http://s18.postimg.org/mn1i11wjd/IMG_20150329_220358.jpg

Benim sonradan öne alma çabam sırasında vidanın yaptığı iz.

http://s22.postimg.org/u3zefzm8x/IMG_20150330_132839.jpg

birde 7005 TRIPLE BUTTED ALLOY nedir arkadaşlar ?

Arkadaşlar bu konuda fikri olan varmı belki 3-5 ay sonra önemsemeyeceğim bile ama şuan bu iki sorun içime dert oldu cidden sakınılan göze çöp batarmış sakındıkça bişeyler çıkıyor. Bu vidanın yiv çiziği ve bu park ayağı kadroya zarar verebilir mi ?

Scudo

QEXEC

Aktif Üye
Tepki
47
İsim
Nurettin
Bisiklet
Mosso
Yok arkadaş bende bir sıkıntı var yazdığım hiç bir soruya cevap alamıyorum.

Ömer Ertuğ

Aktif Üye
Tepki
105
Bisiklet
KTM
merhaba, forumda sağ üstteki arama bölümünü kullanarak bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. misal (link)
O kadarcık bir hasarın can sıkıntısı haricinde kadroya komple zarar vereceğini sanmıyorum.

QEXEC

Aktif Üye
Tepki
47
İsim
Nurettin
Bisiklet
Mosso
Eywallah üstat bahsettiğim yer kibrit ucu kadar bir yer ama bisiklet yeni ve hakkındada çok fazla bilgi sahibi olmayınca can sıkıntısı oluyor. oje felan sürdüm biraz kapattı ama renk farkı oluyor aynısını bulamadım orayı nasıl kapatabilirim fikrin varmı acaba ?

Erdierdi

Üye
Tepki
4
İsim
Erdi
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba,

Trek DS3 hybrit bisikletim için park ayağı arıyorum. Orjinalini bulamadım. 2 adet arası 18mm vida ile monte olan ve arka çataldan kadroya bağlanan bir model olmasını tercih ederim.
Trek kullanıcıları yardımcı olabilir belki. Teşekkürler.