### Yeni Bisikletim... ###

Scudo

MertSayın

Daimi Üye
Tepki
198
@sPinErGy_26

Hangi açıdan uymamış öğrenebilir miyim? Renk uyumundan mı bahsediyorsunuz? Teşekkürler..

Can Sonbay

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklet
Giant
Scott Scale kendini kanıtlamış bir kadrodur..Memnun kalıcağınızdan eminim..Sanmıyorum ama umarım yanılmam..
Güle güle iyi günlerde pedallamanız dileğiyle..
Can Sonbay

• Beğen
Tepkiler: MertSayın

MertSayın

Daimi Üye
Tepki
198
Yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum, daha iyileri sizin olsun :)

MertSayın

Daimi Üye
Tepki
198
@opel

Merhaba, teşekkür ediyorum.. Öncelikle giysi almayı düşünüyorum, sonra bütçeye göre pedallardan başlıycam sanırım..

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
ya insan hani gider bir bmw 520 aldığında modifiye için kılını kıpırdatmaz ya, ne bileyim bende bu bisiklet olsa aynen ben de o düşünceyle kullanırdım.

Zaten modifiye edenlerin çoğu bisikletlerini bunun seviyesine tam çıkartamasa da yakın seviyede tutmaya çalıştığından yapıyo yapacağını.

Tabi arkadaşımızın bileceği iş ama, şahsen ben almış olsam bu bisikletin her yeri sıfırken kıyamazdım dokunmaya..

• Beğen

MertSayın

Daimi Üye
Tepki
198
@celil.mayaoglu

Tabi ki öyle büyük bi değişiklik düşünmüyorum şimdilik :) (zaten maddi durum da elvermez bu ara xD) Sadece pedallar ağır geldi bana (490gr.) onları hafifleriyle değiştirirsem tamamdır :)

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
490gr pedal mı olur ya!? haklısınız o zaman, zaten bu seviyeye getirilmiş bir bisikletin zaten bu dakikadan sonra gram gram hesabı yapılır da,

pedal çok ağır, yarım kilo bariz.

olsun gene dokunmazdım, elime ilk geldiği gibi o ilk haliyle kullanmayı tercih ederdim şahsen tabi, bisiklet sizin, tekrar hayırlı olsun, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle..

• Beğen

MKTN

Üye
Tepki
25
hiç sorun çıkarmadan ömür boyu kullanabileceğin bir makina güle güle iyi günlerde kullan .

• Beğen

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
cok guzel bı bısıklet
bence boyle bı bısıklete spd pedal yakısır ve gerekır :)
kazasız surusler

• Beğen