Yeni bisikletim Sedona 640-D

mehmetali_

Üye
Tepki
10
İsim
mehmet ali tat
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar yeni bisikletimin kurulumunu tamamlayıp sizlerle ilk fotograflarını paylaşmak istedim.
Bu benim drop bar bisikletle ilk tanışmam. Specialized sirrus merida speeder derken son kararımı Sedona 640-D den yana kullandım. Umarım yanılmadım.

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

Scudo

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Hayırlı olsun. Güzel bisiklet...

nejnej

Üye
Tepki
81
İsim
nejdet
Bisiklet
b'Twin
Hayirli olsun. Neden Disk freni tercih ettiginizi merak ettim dogrusu.

mehmetali_

Üye
Tepki
10
İsim
mehmet ali tat
Bisiklet
Sedona
İyi dilekleriniz için tesekkurler.

@Mustafa555
Basit bir digital el tartım var onunla pedalsız tarttım 10.40 kg çıktı, bisikletimin bedeni 56.

@nejnej
Disk fren değildi aslında tercihim, fakat bu bisikletin maşa aralıkları 38c lastik takmaya müsait olduğu için biraz bu şekilde 25c lastikle binip daha sonra istediğim zaman cyclocross'a çevirip çok amaçlı kullanabilmek bu kararımda etkin oldu, disk frende yanında bonus.
Disk frenler hidrolik fakat mekanizma enteresan standart mekanik teller hidrolik merkeze bağlanıyor ve gerçekten çok etkili bir frenleme gerçekleştiriyor.

Tepki
112
Bisiklet
Scott
Tecrübe etmek istediğim bi bisiklet çeşidi bunlar ilgimi çeken aslında disk frenli olması bu tarz bi bisikletin.hassasiyeti nasıl sizin yorumunuzla yani iyi bi frenleme yaptığı aşikar fakat dengesi nasıl frenlemede bi mtb ye kıyasla :) Hayırlı olsun güle güle kullanın :)

mehmetali_

Üye
Tepki
10
İsim
mehmet ali tat
Bisiklet
Sedona
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.
@Asım Hulusi Leblebicioğlu bisikletim daha çok yeni, tecrübe ettikçe görüşlerimi yazmaya çalışacağım. çok çeşitli bisikletler kullanmadım çok fazla karşılaştırma şansım olamayacak fakat elimden geldiğince yazarım.

Ege K bey

Üye
Tepki
12
İsim
Ege K.
Bisiklet
Sedona
Güzel bir tercih, sedona ürün gamını genişletiyor. Ama ben bu sene bi de fatbike bekliyordum..... Bu sene onlar da moda
Bu arada tekrar hayırlı olsun....

• Beğen
Tepkiler: mehmetali_