Yeni Başlangıç İçin MTB marka ve Modet tavsitesi

Smhcetinkaya

Aktif Üye
Tepki
57
@suat akman

Peki bu ilk vermis oldugunuz mosso bisikletlere yol lastigi takip kullanabilirmiyim ve kolay bulunurmu herhangi bi dezavantaji olurmu

Scudo

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Bora Arıcanlı

Bora bey, mtblere yol lastiği takılır şuan kendimde var. Dezavantajı tabiki var, uzun yollarda özellikle asfaltta giderken dişli lastik yola yapışır, daha çok pedal çevirmeniz gerekir ve sizi yorar. Yol lastikleri ise yolda kayarcasına gider ve sizi yormaz. Ancak, ıslak zeminde ani gidon kırarsanız kayar ve takla atarsınız.

Tepki
6
Bisiklet
Salcano
Salcano Astro 10 29" aldım. Memnunum, özelliklerine bi bak istersen :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bora bey ,boyunuz 175-180 arası olursa net cevap olmaz 5 cm fark sorun yaratabilir ,kesin olarak boyunuzu ölçer iseniz hangi kadro alacağınızı söyleyebilirim kadro önemlidir ,,yalnış kadro alanlar bu forumda sakatlanma yaşadılar,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Bora Arıcanlı

bora bey,
şimdi 1.74 benim boyum,3 cm fazlasınız benden benim kadro 18.76 inç bacak uzunluğum 83 cm 5 yılı geçtim sorun yok ne bel ağrısı ne de bilek ,siz 18 den başlayın deneme yapın ve sürün baktınız ufak geldi 19 inç sürün deneme ile anlayacaksınız ,
ayrıca sele ayarı yapın seleye oturun ,sağ pedal aşağıda olsun ,ayağınızı koyun ve sağ ayak dizden kırık olmasın ,,

Emre Sertkaya

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Kron
@Berksan

markası nedır acaba sızın kullandıgınız yol lastıgının ?

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
Karar verebildiniz mi acaba hangi bisikleti alacağınıza