Yeni aldığım Specialized Rockhopper MTB bisikletim çalındı

Scudo

Bianchi tdl 1300

Forum Demirbaşı
Tepki
256
İsim
Kartal kaan
Geçmiş olsun en kısa surede bulursunuz inşallah

emre_s

Daimi Üye
Tepki
102
Sahibinden deki ilanlara bak derim bu arada facebook link atarmısın? Arkadaşlara sorayım belki tanıdık vardır. Bende haftasonu gidip decathlondan bir şeyler almayı planlıyordum bisikleti oraya bırakacaktım fakat vazgeçtim senin olayından sonra bu arada geçmiş olsun...

TolgaU

Aktif Üye
Tepki
103
İsim
Tolga
Selam, Geçmiş olsun dileklerimle bisikletiniz inşallah en kısa sürede bulunur:(
ve Bisikletinizi çalanlara gerektiği ceza verilir umarım.

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.289
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
Bundan 10 sene evvel bisikletimi çalan bir veledi yolda gördüm ve yakaladım. Önce güzelce ağzını burnunu kırdım, kaşını gözünü açtım (1,90 boy 95 kg ağırlığım var ilkokul 2den beri de dövüş - savunma sanatlarıyla ilgilenirim, elimden geleni yaptım) Sonra polise götürdüm bir de orada dövdüler ama insan dövmesi değil bebe yerden kalkamadı. Şikayetçi olduğumu belirttim. Bisikletimle kaçarken görüp peşinden koştuğumu kaçarken şahsın düştüğünü o esnada yaraladığını da "özellikle belirtmemi" istedi polis arkadaşlar. Savcı ne yaptı? Çocuk amca şeytana uydum hiç bisikletim olmadı (alenen yalan söylüyor) babamdan istedim almadı ben de abinin bisikletini görünce dayanamadım dedi, savcı da serbest bıraktı. Yan komşuya hırsız girdi, adam kaçarken arkasından ateş ettim ve isabet almış kaçarken kan damlaları bırakmış ardında. Yakalandı. Aynı hikaye savcıya açtım, hastaydım param yoktu , camı açık görünce girdim vs. savcı gene serbest bıraktı. Ben sivillerin de silahlanmasından yanayım arkadaşlar. Nefsi müdaafa dahilinde acımayın, dövün, vurun, sövün bu emek hırsızlarına. Benim depomun kapısında 3-5 kuruş için mermi yemek istiyorsan sen bilirsin yazan not var. Sitede belki 20 bisiklet var, ateş ettiğimden beri de ne gelen var ne de giden. Gene gelsinler gene sıkarım bacaklarına. Biz yemeyip, içmeyip, giymeyip para biriktirip, gözümüz gibi bakıp, temizleyeceğiz bisikletlerimizi, şerefsizin birisi gelip çalacak? Yasalar izin verse değil bacağına kafasına sıkarım yeminle.

Tepki
21
İsim
Mert Alican AKÇAY
Bisiklet
Specialized
avukat arkadaşıma danışarak dava açtım ve arkadaşımla beni haklı buldu bir avukat olarak @z usta

Tepki
21
İsim
Mert Alican AKÇAY
Bisiklet
Specialized
Herkese tekrardan merhabalar. ilk sayfadaki kırmızı montlu olan kişi Caddebostan sahilde bulunan Migros un aralarda da çok dolaşıyormuş. Geçen cumartesi günü elimden kaçırdım o mevkide. Kırmızı montlu kişiyi o civarlarda görenler polisi arayıp haber vermeleri ve bisikletlerinizi o civarda kilitleyip başından ayrılmamanız önemle rica olunur..

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Tepki
21
İsim
Mert Alican AKÇAY
Bisiklet
Specialized
dava açtım @master06. Sonucu bekliyoruz bakalım ne olacak. Ama etrafımdan kime sorarsam sorayım kapalı otoparktan kilitli olduğu halde çalınmasından dolayı davayı her türlü kazanırsın diyorlar. Hayırlısı olsun diyip dava takip sürecinde şuanlık.

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.289
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@mertalicanakcay Yüzüne vurmayın :) bacak arasına vurun, karaciğerine ve böbreğine :D ayak bileğine yandan basabilir, dizini dıştan içe doğru dizinizle ittirebilirsiniz :D, çokça ve uzun süreli acı çekmesini sağlarsınız. mümkünse eldiven bere kopüşon gibi şeyler takın, boyunuz aynı olsada eşgal olmayınca birşey yapılamaz. o gün giydiğiniz kıyafetleri özellikle ayakkabıyı sizinle ilgisi olmayan bir yerde muhafaza edin ki, lavuk şikayetçi dahi olsa sizinle bağlantısı zorlaşsın :)

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
malesef "medeni hukuk " maduru değil suçluyu koruyor. En adi suçlar arasında yer alan "hırsızlık" hukuk önünde önemsenmeyip suçlular salınıyor. Eğer bi kaç intikam vakası yayılırsa hırsızlar arasında belki cesaretleri kırılır . Bi kaçını yakalayıp ortaya alıp güzelce bi ıslatmak lazım .Orman canlısına orman kanunu işlensin

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@master06
Çok sertsiniz ipram bey size bol bol melisa çayı ve papatya çayı öneriyorum dstsf4wtw4t4sfs :D :D :D

tbag45

Daimi Üye
Tepki
155
İsim
kaan yıldırım
Bisiklet
Giant
Gecmis olsun uzucu bir durum,bisikleti aramak yerine o kisiyi alisveris merkezinde arayin birkac hafta sonu ayni mekana takilin mutlaka bulursunuz

ozgurgokalp

Daimi Üye
Tepki
663
Bisiklet
Cannondale
Benim anlamadığım Facebook profilini nasıl buldunuz?