Yeni Aldığım 2.el Bisiklet Nasıl Arkadaşlar ?

İ.Deniz

Daimi Üye
Tepki
47
Bisiklet
Sedona
Süleyman aynı yasdaysız sen oyle param var ikna edince alcam diyince soyle 1000 liralık bişey bekledim bu kulusturu degil :( ben mesela bir sonraki aya sedona 920 alacağım 1400 liraya yine de güle güle kullan gerçi bunun üstünde gulunmez ama olsun....

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Deniz İLİKÇİ
Bu nebicim bir tavirdir ya. O cocuk burada derdini anlatti ve bütcesi bu yeterken bu bisikleti sevine sevine almis ve su an bisikletim var diye bizimle sevincini paylasiyor, sen de gelmissin güzel kardesimizin sevincini kursaginda birakiyorsun.
Senin bu yaptigin hic güzel degil ve sen simdi 1400 liraya bisiklet alacagim diye hava atiyorsun ama inan senin alacagin bisiklet bu bisikletin yaninda hava gazi kalir ve illeri de 1400TL'lik degil de insallah 14000TL'lik bir bisiklet nasip olur süleymana.

Süleyman sen böyle kisilere aldirma ve beni simdi iyi dinle.
Burada erasmus nedeniyle bulunan ve 8.ayin ortasina dogru tekrar türkiyeye gelecek olan hakan abin buradan beraberin de bir bisiklet gerirecek ve o bisiklet kartonunun icine birtane kadro koyuyorum ve sana gönderiyorum. Gönderecegim kadro senin su anki bisikletinin üzerindeki parcalara uyumlu olacak ve kadro gelince tüm parcalarini o kadroya gecireceksin. Gönderecegim kadroya boya falan gerekmiyecek, bire bir kadroyu degistireceksin. Böylece temiz ve saglam bir bisikletin olacak.
Simidi sana illaki bu forumdaki arkadaslardan birisi de elin de fazla olan bir sele yardiminda bulunur ve bisikletine gönderecegim kadro gelene kadar baska masaraf yapma. 2-3 ay böyle idare et. Bana güven...;)

Abdullah Cimis

Forum Demirbaşı
Tepki
208
Bisiklet
Scott
Süleyman adresini özelden yaz kullanmadığım bir elciği hediye etmek istiyorum sana.

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
@Murat Cömez

Belki yanlış bir hareket ama genede takdire şayan bir hareket:alkis:

@Abdullah Cimis

ooo süleyman imrendim sana

Tepki
14
@Ahmet F.ELBİR
Yanlış olan bir hareket yok abi, insanlık var.. Gerçekten tebrik ediyorum yardımsever arkadaşımı..

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
@Hakan ÇELİK

Kişisel görüşüm, burda iyi niyetli arkadaşların sayısı çok (benimde hediye edebilecek bir şeylerim olsa hediye etmek isterdim ama bisiklet olayına yeni girdim o yüzden kullanmadığım ürün yok ) ama yapmayı düşündüğünüz her yardım iyi olur diye düşünmeyin o arkadaşı tanıyanınız varmı? kişilik ve karakterini bilemiyorsunuz , belki çok para harcamamış olmak onu daha mutlu ediyor, belki kendi emeği geçtiği için daha da mutlu olacak , belki biz hediye verirek mutluluğunu çalıyoruz vs.. uztmıyayım karşı değilim ama yanlış olan tarafıda var en azından hediye göndermek isteyenler arkadaşla özelden konuşsa daha iyi olur önce bi rencide etmeden sorsalar kabul edermisin diye daha doğru olmazmı?

Daha sonra Süleyman kardeşim burdan açıklamak isterse açıklar

• Beğen
Tepkiler: Uğur S.

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Ahmet Bey'e katılıyorum. Düşünceli bir davranış sergilemiş.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet F.ELBİR

Salih Eroğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
290
Bisiklet
b'Twin
Sülocan hayırlı olsun karşim.. Bak komşuma ucuz yol bisikleti düştü boyası seninkinden beterdi ama O boyamadan önce kalın zımpara aldı nalburdan boyayı demirden komple söktü sonra ilk başta bir astar olarak ilk katı attı iyice kuruyunca da ikinci katı attı beyaz renk almıştı şimdi yepyeni görünüyor valla.. Unutma boyadan önce çok iyi bir şekilde zımpara..

S.Araz

Üye
Tepki
39
Bisiklet
b'Twin
Hayirli olsun kardesim,Allah gule gule binmeyi nasip etsin.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Süleyman.

İ.Deniz

Daimi Üye
Tepki
47
Bisiklet
Sedona
Hadi Sülo sayemde kaptın kadroyu boşa çıkanı da sat para eder Iyi pedallar

@Murat Cömez
Kadro hangi marka acaba?

@Murat Cömez
Kadro hangi marka acaba?

@Süleyman Yılmaz

Kardeşim yaptığım davranıştan dolayı xok özür dilerim. Benim de annem izin vermiyor zaten verse de param yok ama o modeli istiyorum sanırım hedefi biraz yüksek tutuyorum kiskandigimdan biraz da öyle dedim kusuruma bakma hayırlı olsun iyi surusler

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
Şebeke falan değilsiniz dimi ;)

Şaka bi yana şimdi aferim sana Denizcim , inş. sende ikna edebilirsin anneni

• Beğen
Tepkiler: Uğur S.