Yedigöller-Abant-Mudurnu-Göynük-Taraklı Gezisi

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Çok güzel bir gezi olmuş paylaşım için saol.Bisikletin bu yönünü çok seviyorum işte o kadar şey görüyorsunuz ki anlatmaya kelimeler yetmiyor.Aynı geziyi arabayla yaptım hatta aynı bölgede daha fazla gezdim ama bu kadar dikkatimi çekmemişti doğa güzellikleri...
Allah pedalına zeval vermesin...

Scudo
Tepki
264
@k.tecimen

Yedigöllere yol bisikletiyle gitmenizi önermem. Yol toprak ve taşlık, bozuk bir yol. Otobüsler bisikleti sorun ediyor malesef, gitmeden önce mutlaka firmaları arayıp sorun. Boluya direk giden bir tek Özbolu var onlar bagaj dolu olursa bisiklet almayız dediler.Ben Özen turizm ile gittim, bileti kesen sorun değil götürürüz dedi ama muavin biraz naz yaptı sonra yükledi bisikleti.

• Beğen
Tepkiler: Kemal Tecimen
Tepki
264
@matrixod

Gerçekten çok doğru, araba ile kesinlikle bu kadar keyifli olmuyor. Bazı arkadaşlar "bari motorla gitseydin, yorulmasaydın o kadar" dedi ama eminim o da bisiklet keyfini vermeyecektir. Ayrıca pedal çemirmenin verdiği o tatlı yorgunluk olmasa geziden bu kadar keyif almazdım heralde.

fakiyeteyran

Aktif Üye
Tepki
187
Yavuzum, bu yolda yalnız bırakmak zorunda kaldıgım arkadasım....filtreleme nedeniyle fotolara bakamadım henuz ama butun yorumları okuyarak hayal ettim. Düşünce olarak bitirmissin zaten ve imrendim sana sen bu gezideyken hep....Darısı basıma diyorum ve Bu gezine yine bir geziyle karsılık vermek en buyuk arzum.Saglıkla kal...gonlune saglık

Emir Yüksel

Aktif Üye
Tepki
146
yavuz hocam,
gezi çok keyifli oluyor..
sağlam rampa katetmişsiniz, tebrikler.

beyzade1978

Aktif Üye
Tepki
107
hocam naaptın yaw, kalıp kalıp yağlarım eridi hatta karnım şişti imrenmekten, harika bir gezi tek kelimeyle, eline ayağına pedalına sağlık, umarım bizede nasip olur böyle bi ekşın..... sevgiyle kal

Selay Yaman

Forum Bağımlısı
Tepki
846
ßu eşşsiz karelerin paylaşımı için sonsuz teşekkürler ayaklarınıza sağlık cok keyif aldım fotoları izlerken.Gezilerinizn devamını diliyorum hoşçakalın.

seyyah_26

Üye
Tepki
40
İsim
Halit A.
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
fazla bi şi söylemeye gerek yok tek kelimeyle harika bi gezi bence en güzel yerlerden birine gitmişsiniz tebrik ederim ayağınıza sağlık

ADEMOĞLU

Üye
Tepki
13
Cok Harİka Yerlerİ Gezerek FotolamiŞŞin Sankİ GezİdemİŞİz Gİbİ YaŞadik
Bİr Ara DÜzce Ve Cevresİne De Gelmenİ Beklİyorum GÜzel Parkurlar Burada Var Denİz Yolu İle İstanbula DÖnebİlİrsİn

• Beğen
Tepkiler: Yavuz SARIGÜL

astyanaks

Üye
Tepki
1
Çok güzel bir tur olmuş. Parkuru tanımak açısından da yararlı. Açıklayıcı, teşvik edici sunumdan ötürü teşekkürler. Gelecek gezilerden haberdar edersen katılmak isterim.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Fotoğraflarında bisikletçiliğin kadar güzel,ayaklarına ve yüreğine sağlık...

ademdogan

Daimi Üye
Tepki
135
tebriker ahrika bir tur ve anlatım.ben fotolara takıldım sanki biraz profesyonellik kokuyorlar.açılar kompozisyonlar harikaydı.Eğer amatörce uğraşıyorsanız bu konuda kendinizi gelirtirebilirsiniz bence inanılmaz bir yetenek var sanki.

bir de hep merak etmişimdir.Niye böyle bir tura çıktın ve turun bittiğinde hislerin ve sendeki psikolojik etkileri ne oldu bir de onları paylaşırsan tam bir tur anlatımı olacak sanki.
şimdiden tebrikler ve teşekürler.

• Beğen

ademdogan

Daimi Üye
Tepki
135
ne kadar çok cümle düşüklüğü ve sanki kullanmışım kusura bakmayın

bende türkçe kullanımında kendimi geliştirmeliyim heralde.

Tarık DUMAN

Daimi Üye
Tepki
251
gidip gördüğümüz yerleri tekrar gidip görmek gibi buradan okuyup takip etmek güzel.. :)

pedalına sağlık...

• Beğen

Mhmt_EMR

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
Tern
O ilçeler aslında tam kafa dinlenecek yaşanası yerler ...
Paylaştığın için teşekkürler..

• Beğen