Yatlarda ÖTV oranı sıfırlandı

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Ahmet Bag

Daimi Üye
Tepki
489
İsim
ahmet
Bisiklet
Scott
yüzde oranları aklıyor mu? sayılarla mı avunacağız, o mu - bu mu deyip birbirimizi mi kıracağız, hepimizin parası değil mi onlar sonuçta, seninki benimki mi deyip harcadılar sandınız yoksa??? atı alan üsküdarı geçti sizin neyin hesabındasınız...

Scudo

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
@ahmetbag akp %20 diye diye savundum mu şimdi? hepsinden hesabı sorulsun.

bu konuda sesiniz çıkmıyor da bi nabız yoklayayım dedim

Ahmet Bag

Daimi Üye
Tepki
489
İsim
ahmet
Bisiklet
Scott
@hakan64
beyefendi yazdıklarınızı okuyan herkes anlatmak istediklerinizi gayet iyi anlar sıkıntı yok, siz yazdıklarınızı tekrar okuyun sonra tahlil edin, öte yandan burada siyaset yapmayı bıraktık biz, herkes herkesi iyi tanır. çok nabız yoklamayın bence bizim bu nabızla nasıl yaşadığımızı sorun isterseniz;)

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
@ahmetbag bu halk sokağa çıkıp eylem yapacaksa böyle şeyler için yapmalı. 1 yattan alınan ötv belkide 1000 asgari ücretli vatandaştan alınan vergiye denk geliyor. ağaç için değil de gerçekten yanlış olan birşey için örgütlense bu halk işte o zaman avrupa medeniyeti seviyesinde oluruz. doğruya doğru yanlışa yanlış

Ahmet Bag

Daimi Üye
Tepki
489
İsim
ahmet
Bisiklet
Scott
dayanamadım yine hopladım kusuruma bakmayın, İŞİN ÖZÜ; HAKKIMI YİYENDE , HAKKIMI YEDİRENDE, BUNA GÖZ YUMANDA, BENİ KANDIRANDA, HER TÜRLÜ CANLIYA KÖTÜLÜK YAPANDA, YARADANA RAĞMEN YARADILMIŞI SEVMEYEN SEVEMEYEN DE YARADANINDAN BULSUN EMİİİİİ.:)

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
:ckskc: Hakan64 forumdan sevdiklerinizle vedalasin efendim

Yat firsat reyonu isimli konuda uygun fiyatli yatlari paylasalim bundan boyle :snzdglsn:

Konu hassas farkindayim ama biraz daha hassas olmaya calisalim. Olay buyunce hakarete ve asagilamaya variyor, silmek zorunda kaliyoruz sevgiler :krnz:

• Beğen
Tepkiler: SerkanEriş

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
havaları bahane edip bisiklete binmiyor evde oturuyorsunuz sonra da gelip burada bisiklet dışı konularda geyik yapıp siyasete bulaşıyorsunuz. büyüklerimiz size kolaylık sağlıyor, siz her şeyden şikâyet ediyorsunuz. işiniz gücünüz ortalık karıştırmak, muhalefet yapmak.

ibret olsun diye paylaşıyorum. şuradaki 5 yaşındaki kız çocuğu ülkesinin başbakanını acımasızca eleştiriyor. beş yaşındaki çocuğun böyle konuşması doğru mu, bu yaşta çocuk oyuncak bebeğinin saçını tarar, ne işi var bu çocuğun siyasetle, bu nasıl anne baba böyle?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@hakan64
Agaç için degil de gercekten yanlis bir sey icin ne demek yahu?
Ormanlarin, parklarin tahrip edilmesi dogru.
Kazdaginin agzina sicilmasi dogru.
Rant icin ormanlarin yakilmasi dogru.

Haklisiniz siz de kendi capinizda.

Ayrica sadece olay agac degildir orada;
Polisin orantisiz gücü, birtakim ayaktakiminin topcu kislasi isimli manidar mekanin yapilmasini diretmesi, Atatürk cumhuriyetini yikmak isteyen karaktersiz, ne idugu belirsiz zaatlara bir tepkidir.
Agac diyip gecistirmek akil yoksunlarina göredir.

Onun disinda ne bir parti tutarim ne bir parti savunurum haklidan yanayim, Atatürkçüyüm sadece.
Bu pişkin kadindan da bu hesabin fitil fitil sorulmasini isterim.
Kendi sarayini halkin parasiyla diken yüzsüz insandan da hesap sorulmasini isterim.
Benim ülkemin mallarini satanlardan, cari acigi bu kadar yapanlardan, milleti evet-HAYIR diye ötekilestirip ayristiranlardan... DAHA DA UZAR GIDER HEPSINDEN HESAP SORMAK ISTERIM.

DOLAR OLMUS 4 TL , 2 LIRA OLUNCA FAIZ LOBISI DIYE AGLAYANLARDAN HESAP SORULMASINI ISTERIM.
ATATURKE CUMHURIYETE DIL UZATMA CURETINI GOSTEREN, REJIMI DEGISTIRMEYE CALISAN, HALKI KOYUN GIBI GOREN TUM SIYASETCILERDEN HESAP SORULMASINI ISTERIM.

@hakan64
ALIN SIZE OBJEKTIFLIK. BUYRUNUZ.

@cahitakin
Hapse atariz gider hocam, yas maş farketmez. Biz 17 yasindaki cocugu 18 gosterip asmiş, daha kucucuk cocuk iken kafasina polisin biber gazini vurup öldurmus insanlariz. 5 yasinda mi cok bile.

Ahmet Bag

Daimi Üye
Tepki
489
İsim
ahmet
Bisiklet
Scott
@Ahmet Bilge Kaan AKIN
kardeş dur gözünü sevem şimdi beni azarlayacaklar, mahallenin günah keçisi olduk zaten

• Beğen
Tepkiler: Road_Runner

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ahmetbag
Hocam valla dayanamiyorum. Birkac sey yazip partizan kimseler gelmis buraya objekktiflikten bahsediyor. Hicbir halti gormuyor gelip rakip partinin seyini gormekle objektiflik diyor. Degisik yemin ederim insanlar

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
@Ahmet Bilge Kaan AKIN ağaç derken gezi olaylarını kastettiğimi anlarsınız diye düşündüm, hemen orman düşmanı ilan ettiniz beni

atatürk e gelince gerçekler er ya da geç gün yüzüne çıkacak, o zaman anlarız eyin ne olduğunu

@Ahmet Bilge Kaan AKIN
bu üslupla konuşmaya devam ettiğiniz sürece sahip olduğun zihniyet çökmeye mahkumdur

• Beğen
Tepkiler: Love The Wind

Ahmet Bag

Daimi Üye
Tepki
489
İsim
ahmet
Bisiklet
Scott
@Ahmet Bilge Kaan AKIN
boş verin... her şeye,herkese rağmen sarılalım, saralım içimizdeki insanı öfke ile kirletmeyelim, sevgi ve dürüstlük doğuştan üstündür gerisi geçici körlük.

• Beğen
Tepkiler: Atasoy

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ahmetbag son mesajinda belli etti arkadaş ne oldugunu.
Hocam sevelim sevilelim tamam da
Her zaman sevgi, barış olmasi icin insanlarin eşit olmasi ve saygili olmasi lazim
Ötekilestirilerek, milli degerlere din kisvesi altinda saldirilarak olmuyor malesef.
Simdi arkadasa uzun uzun Atatürkü anlatirdim ancak:
Eşşege iki kelam ögretirim, anırarak ezberler.

Ahmet Bag

Daimi Üye
Tepki
489
İsim
ahmet
Bisiklet
Scott
@hakan64
ABBBOOOWWWW. çüşşşşşşşşşşşş o kadar da değil ama. rica ederim dışarı çık ayakkabıları neyim çıkart toprağa bas elektriğini at canımsın... ortalıkta canlı bomba gibi gezinme , ayarlarımızla oynuyorsun usta

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
@Ahmet Bilge Kaan AKIN vatanseverlik atatütürkçü olmaksa ben vatansever değilim. seviyesiz artistik cümleler yazmakla olmaz bu işler

pkk lılardan atatürkü sevenler de var, ama bu ülkenin bütünlüğünü bölmek için çabalıyorlar.

vatansever, görüşü ne olursa olsun bu ülke için savaşabilen insandır

• Beğen
Tepkiler: Love The Wind
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.