Yarış gündemi

celilcetiner

Forum Demirbaşı
Tepki
1.106
İsim
Celil ÇETİNER
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
son beş saat milano sanremo. sizce çizgiyi ilk kim geçer ?

(link)

Scudo

makaram

Forum Bağımlısı
Tepki
4.398
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
süprizi yaptı birinci olamadı :D

• Beğen
Tepkiler: a.valverde

Triban

Forum Bağımlısı
Tepki
4.348
Katalunya turunun ikinci etabı,şu anda eurosport 1'de canlı yayınlanıyor..
Dünkü ilk etabı Lotto Soudal'dan Thomas De Gendt tek başına kaçarak kazandı..

• Beğen
Tepkiler: hamlet2006

Triban

Forum Bağımlısı
Tepki
4.348
Katalunya turunu takip eden yok muo_O
Çok iyi bir yarış olacak gibi..Çünkü yarışta yok yok..Yarınki etapta kraliçe etapmış,yarın favoriler meydana çıkacak..
Bugünkü etabı ,Valverde'nin önünde Sunweb'ten Michael Matthews kazandı..
Kimler var yarışta?
Valverde,Simon Yates,Thibaut Pinout,Egan Bernal,Chris Froome(bugün kazaya karıştı,geride kaldı),Romain Bardet,Enric Mas(yarın bakalım nasıl tırmanacak?),Steven Kruijswijk,Ilnur Zakarin,Naoira Quintana,Esteban Chaves,Miguel Ángel Lopez,Tony Gallopin,..

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.015
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ahlaksız
İş saatlerine denk geldiği için takip edemedim ancak özetlerde anlatıldığına göre ilk etapta Thomas de gendt etaba hayatının imzasını atmış. Young hariç bütün mayoları toplamış :) ikinci tur özetinin başlığını okudum Froome kaza yaptı falan yazıyordu.

Triban

Forum Bağımlısı
Tepki
4.348
Belçika'da yapılan tek günlük yarışı(de panne),formda sprinter Dylan Groenewegen kazandı..Aslında son anlarda geride kalır gibi gözüktü ama müthiş bir zamanlama ile Gaviria'nın yanından adeta türkü çağırarak geçti ve kazandı..

Katalunya'da bugün 3.kraliçe etabı yapıldı..Etap sonu harikaydı..Spiker Can'ın anlatımı da çok iyiydi..:harika:

Dağların zirvelerinde sporcuların kapışmasını izlemek çok keyifli..Bence bu sporun izlemesi en keyifli yerleri,buralar..
Önce Quintana ve Bernal kaçtı,sonra Yates bu ikiliyi yakaladı,arkadan M.angel Lopez ve Daniel Martin'de geldi..5 kişi arasında kıyasıya bir mücadele oldu..Bernal kazanır dedim ama Yates çok iyiydi gerçekten ve etabı kazandı..Bernal ikinci,Daniel Martin üçüncü oldu..
Favorilerin nerdeyse tamamı geride kaldı..Pinout,Valverde,Mas,Bardet gibi..

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.015
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ahlaksız
Dylan Groenewegen son 50 metrede gerçekten çok iyi. Birçok sprinterın son 50 metrede temposu düşer ancak Dylan Groenewegen arap atları gibi son 50 metre açılıyor iyice :koptum:
Sky Bernal üzerinden gidiyormuş Katalunyada bu nedenle dün Froome düştüğü zaman beklememişler ve yardım etmemişler. Bernal bu şekilde gelişmeye devam ederse gelecek senelerdeki Grand Turlarda adından çok söz ettirir.

Triban

Forum Bağımlısı
Tepki
4.348
@Bigpatron
Bu sene Dylan Groenewegen'in yıldızı parladı bence..Viviani ve Gaviria'ya bir de bakış filan atarak kazanıyor,çok acayip:hhhhhh:
Viviani ve Gaviria'nın da ne kadar üst düzey sprinter olduklarını biliyoruz..Geçen sene ikisi de çok iyiydi..

Froome form tutamazsa,Bernal bu sene sky'ın 1 numaralı ismi olabilir..Geraint Thomas'da var ama Bernal bugün çok iyi sinyaller verdi..

Triban

Forum Bağımlısı
Tepki
4.348
Katalunya yarışı çok iyi devam ediyor..İzlemesi çok keyifli bir tur oluyor..Dünkü zevkli tırmanış etabının bir benzeri bugün yapıldı..Etabı Miguel Ángel Lopez kazandı..Dün de güçlüydü ama sprintte kaybetmişti..Bugün tüm pelotona,bu seneki büyük yarışlardaki genel klasmancılara bir öpücük gönderdi adeta..Ben atak yapmayı denediği/sevdiği için Miguel Ángel López'i beğeniyorum..Böyle yarışçıları izlemek bir keyif..Bugün de kabaca son 10 km'yi izlemek çok keyifliydi..

Yarışta Froome ortadan kayboldu..Karıştığı kazadan çok etkilendi galiba..Ekrana hiç gelmiyor..En geriden etapları bitiriyor galiba..
Thibaut Pinot'a formsuz gözüktü..
Daha 3 etap var,yarın biraz daha netleşir ön taraf..

celilcetiner

Forum Demirbaşı
Tepki
1.106
İsim
Celil ÇETİNER
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Loading......

193687

• Beğen
Tepkiler: Veto8

Triban

Forum Bağımlısı
Tepki
4.348
Katalunya'da bugün kazanan Maximilian Schachmann oldu..Genel klasman değişmedi..

Triban

Forum Bağımlısı
Tepki
4.348
Katalunya'da bugün sprinter Michael Matthews yine kazandı..Genel klasmanda Miguel Ángel Lopez zirvedeki yerini korudu..Yarın çok hareketli bir etap olacak gibi..Miguel Ángel López'in avantajı var ama hiç belli olmaz..
Yarın bir başka Belçika yarışı Gent-Wevelgem yapılacak..GVA kazansın artık..
Geçen seneki yarışı Sagan kazanmıştı..

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gent Wevelgem sprinterlerin yarışı olarak bilinir.Çoğu zaman toplu sprint finişi görülüyor.

• Beğen
Tepkiler: Özcan

Veto8

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
@hamlet2006

Camur cocuklar Van Der Poel ve Van Aert birlikte kacistaymis.
Kadinlarda da Kristen Wild cok guclu bir sprint atip aldi.

• Beğen
Tepkiler: hamlet2006

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@vetohan
İzleyemiyorum yarışı.
Çamur çocuklar yalnız mı kaçıyor?Yalnız değillerse yanlarında topraktan rouleur veya su gibi sprinter var mı?

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Bu Gent dediğiniz Belçika/Gent mi? Öyleyse komşum sayılır ?.
Dipçe: Gerçi 20 km.'leri kalmış.

Veto8

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
@hamlet2006

Tam simdi yakalandilar. Sagan ve Luke Rowe birkac kisi daha var.

Ben de surusumu yarida biraktim geldim, yeni acabildim tv’yi. Echelonlar falan olmus anlasilan. Bolunmus gruplar ama simdi sprinte gidiyor gibi.

Terpstra gitti, 15km kala!!!
Yaris su ana kadar mukemmel gecmis anlasilan. Hep kacirdigim yarislarda aksiyon oluyor.