Yarış gündemi

Scudo

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@drsalihsert
Continental seviye geçerek de 2 HC kategorisine kadar (World Tour hariç) tüm yarışlarda yarışabilecek.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
21.10.2018
Zamana karşı üstadı Tony Martin,Team Jumbo ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.
1052230168_670.jpg

Fotoda Tony Martin'in arkasından gelen yine iyi bir rouleur olan Alex Dowsett.Tony Martin kendini Katusha'dan kurtardı darısı Dowset'in başına.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
23.10.218
Alejandro Valverde'nin ismi, memleketi Murcia'daki bir caddeye verildi.:harika:
DqIKc8SXQAAYTAM.jpg

bettiniphoto_0363141_1_originali_670.jpg

drsalihsert

Aktif Üye
Tepki
243
İsim
Salih Sert
Salcano Sakarya BB transfer atağını yaptı Torku'dan M.Atalay F.Samlı A.Akdilek ve O.Balkan ile 2019 için sözleşme imzaladı. Takimin instagram hesabindan duyuruldu.

--- Torku ne yapacak bakalım takımın 4 bisikletcisi gitti. Güçlü bir transfer yapabilecek mi acaba

• Beğen
Tepkiler: hamlet2006

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hamlet2006

Bu oğlanda şovmen kumaşı var. saganshow.

• Beğen

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mehmetsunu
Kesinlikle öyle. Aynı zamanda yarışçı kumaşı da çok iyidir.

Triban

Forum Bağımlısı
Tepki
4.348
Çin'de HAİNAN isminde bir tur yapılıyor..İkinci etap sonu görüntüleri;
(link)
Bu arada salon/veledrom yarışları da başladı..Kaslı erkekleri görmek isteyenler bakabilir:D

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@drsalihsert
Salcano-Sakarya Büyükşehir Belediye, bildiğin ''Türk Milli Takımı'' olmuş.Bu kadro bu seneki Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turunda yarışan Türkiye Milli Takımı kadrosuydu.

DqRkrYrXcAAadvt.jpg

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.012
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bigpatron
Vee, Gaviria UAE'de. Ouick Steps patronu Patrick Lefevere bu ayrılığı doğrulamış. Tam olarak miktar belirtmiyor ancak UAE Gaviria'ya Ouick Stepsten aldığı ücretin 500 bin euro daha fazlasını vermiş. Patrick Lefevere bu rakamın Gaviria için büyük bir meblağ olduğunu bu nedenle sözleşmesi bitmeden ayrıldığını belirtmiş. Ayrıca Gavirianın gitmesine karşın elinde halen Hodeg, Viviani ve Jacobsen'in olduğunu ve onlara güvendiğini belirtmiş.

Öte yandan Kristoffun UAE'de ilk sprinter olacağı görünmüyor, zira bunu kendiside söylüyor. Gaviria daha hızlı diyor. Kendi açısından eksi yönlerinin yanında Gavirianın gelmesi ile takımın sadece tırmanışa ağırlık vermesini bırakarak sprint ve klasik yarışlara ağırlık vereceğini belirtilmiş.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bigpatron Fabio Aru ve Dan Martin ,Gaviria Efendi'yi ezsin de öyle görelim.Quick Step'in Lead out trenine arkasından el sallasın biraz.

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.012
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hamlet2006
Aynen öyle olacak gibi zira Kristoffta yazdığım gibi takımın sprinte ilgi göstermediğinden şikâyetçiydi sezon içinde. Tam doğruluk payı nedir bilmiyorum ancak kulis konuşmalarına göre Gaviria kendi sprint trenini UAE'ye getiriyormuş.

• Beğen

asibol

Daimi Üye
Tepki
496
İsim
war_ALL
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
TDF 2019 tanıtılıyor. Eurosport1

• Beğen

ak.if

Aktif Üye
Tepki
261
İsim
akif genç
Tdf 2019 da Mont Ventoux tırmanışı olacak mı ?

asibol

Daimi Üye
Tepki
496
İsim
war_ALL
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@akifovsky

Evet. 17.etap Pont du gard - Gap 24 temmuz Çarşamba

Gün ile ilgili düzeltme yaptım

• Beğen
Tepkiler: ak.if

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
2018 Yol Bisikleti Dünya Şampiyonu Majesteleri XII.Alejandro Valverde, Velo d'Or ödülünü almış pozunu da vermiş.(Krallar gibi)Saygılar
DqiHHxQWkAE0FS-.jpg

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
29.10.2018
Bir dönem Bardiani-CSF adına yarışan 26 yaşındaki İtalyan bisikletçi Andrea Manfredi, Endonezya'da düşen boeing 737'de hayatını kaybetti.
DqrYQTLXcAAg0Xk.jpg

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
30.10.2018
Ehlen ve sehlen* ya Gaviria:D
Gaviria, yeni takım arkadaşları Kristoff,Dan Martin ve Fabio Aru ile çöllerde.
DqsXJfTW4AAgDng.jpg
*Arapça'da ''Hoşgeldiniz,sefalar getirdiniz.''

Triban

Forum Bağımlısı
Tepki
4.348
Bugün Japonya'da Saitama Criterium diye bir yarış yapıldı..Tour de France ile ne alakası var,anlamadım ama..İngilizce bilenler,belki açıklayabilir konuyu;
(link)

Sabah bir açtım eurosportu,canlı yayında Valverde,Thomas,Nibali filan:eek:
Ne oluyoruz dedim..Meğer böyle bir yarış varmış..Ben de sezon bitti sanıyordum,meğer daha yarışıyorlarmış..
1 saat 20 dakika sürdü yarış..Veledrom gibi bir yerde dönüp durdular..Etrafta seyirciler..Hem de ne seyirci..Hatta Nibali yarıştan sonra ''Giro'da bile böyle seyirci yok'' dedi:D
Bisiklet yarışı düzenleyenlere duyrulur..!
Yarışı Valverde kazandı..Dünya şampiyonu mayosuyla şovunu yaptı..Thomas sarı mayosuyla ikinci oldu..Çok güzel bir yarış oldu..:harika:

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bigpatron Alejandro Valverde,Alberto Contador'a dönmüş ve soruyor:''Sen mi büyüksün ben mi Contador Usta.Ben büyüğüm çünkü ben ''Yol Bisikleti Dünya Şampiyonuyum'' diyor.(Valverde her zaman kuşağının en iyi İspanyol bisikletçisinin kendisi olduğunu savunur.Mütevazi adam:rolleyes:)
Fotolardan anlaşılan;
Valverde Red Sox, Contador ise Yankees gibi:D:D

Şaka bir yana ''Red Sox şampiyon olmuş.''