Yarın iPhone 6S alıyorum

Scudo

Enes Dökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
770
İsim
enes dökmen
Bisiklet
Mosso
malesef iphone 6s tartı olarak kullanılmasını engellemiş. iyiydi aslında

• Beğen
Tepkiler: Burak_Cakir

Emre Akkanat

Forum Demirbaşı
Tepki
478
Bisiklet
Merida
@Burak_Cakir

Hepsini kullanıcak mı bilemem fakat ios/android karşılaştırması böyle.. Ayrıca özelliklerle dolu bir telefona 2.300tl vermekmi daha mantıklı yoksa boş bir telefona 3000tl vermek mi?

• Beğen
Tepkiler: Burak_Cakir

V3DAT

Forum Demirbaşı
Tepki
710
İsim
Vedat
Bisiklet
Corratec
@Exciting
daha dün köftecide çalışıyordun alma bencede :D

@Murat Cömez
Dün o kdarda üzüldüm yazık old die :(

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

Sipioreeee

Daimi Üye
Tepki
103
Bisiklet
Sedona
arkadaşlar sizin dediğiniz de doğru da. bi telefona 4.200 lira verilmez.. ama düşük modelini almaktansa neden iyisini almayayım ?

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Apple'ye para veren varmış hala :D A7 kullanıyorum dediğiniz telefondan daha üst sayılır sadece 4k yok ki ben böyle zavallı zavallı rakamlarla falan kendimi avutmuyorum.720 bile yetiyor.İnsana ne versen yetmez der zaten.Size hayırlı olsun demek düşer bize ancak böyle konuların yeri bu forum mu tartışılır.Özellikle bu konu çoluk çocuk kaynıyor.Banlayın gitsin hepsini :D hele şu s6 Edge, Iphone 6'dan kötü diyeni :D :D

4200 TL'ye alınan telefona o paraya değse içim acımaz da işte :( Iphone 6S yani.Paraya yazık paraya.Yine de hayırlı olsun.
Bu arada yabancı kelimeler kendi dillerine yazılır ya da fonetik alfabe ile.Iphone Türkçe bir kelime olmadığı için AYFON diye bir kelime de yok doğal olarak.

Enes Dökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
770
İsim
enes dökmen
Bisiklet
Mosso
kapatın şu konuyu android çilerle ios çuların kapışması bitmezz

bagikazi

Üye
Tepki
49
İsim
Bağış B.
Bisiklet
Mosso
Meizu Mx4 kullanıyorum daha öte bir f/p varsa biri söylesin. 1000liraya almıştım dolar yükselmeden önce. Samsung da o parayı hak etmiyor Iphone da. Merak edenler inceleyebilir Mx4ün ne kadar dolu bir telefon olduğunu.

• Beğen
Tepkiler: Malik altuntaş

Sipioreeee

Daimi Üye
Tepki
103
Bisiklet
Sedona
@V3DAT abilerim dahaa parayı vermedim..Sakin olun.Bende çok üzüldüm.Ailem beni haksız çıkardı o konuda

kingoffuh

Üye
Tepki
105
İsim
Oğuz
Bisiklet
Merida
@StevenDiaz07
samsung çamaşır makinaları çok güzel calgon da kullanırsan 10 numura uzun ömürlü oluyo,sen bizimle güzel bir haber paylaşmak istedin ama şunu da bilmelisin ki burası bir egomania yani hayırlı olsun güzel kardeşim..
@Emre Akkanat
boş telefona 3000tl vermek,sonuçta ben doldurucam

• Beğen

serdargecu

Aktif Üye
Tepki
36
Bisiklet
Ghost
Arkadaşlar, telefon artık lüks tüketim, lüksün de mantığı izahı olmaz, parası olan zevkine göre istediğini alır. Pahalı telefon yani lüks kullanmak biraz da itibar ve prestij içindir buna da saygı duymak lazım. Adam ister bir özelliğini kullanır isterse onu da kullanmaz ama maalesef bizim toplumda iyi giyinmek, iyi arabaya binmek, iyi bisiklete binmek(!), iyi telefon kullanmak birçok alan ve işte iyi olmanın ön şartıdır... Dolayısıyla bu konuyla ilgili herkes kafasına göre takılsın, herkes de saygı göstersin derim...

• Beğen

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
@Emre Akkanat rami napıyım telefonda cod mu oynicam iş kameraysa giderim kamera alırım ki öyle üst düzey telefonların kamera farkını bizim gibi sevdiği beğendiği şeylerim fotosunu çeken insanlar farkedemez daha basit daha akıcı olanı herzaman daha güZeldir bence

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@enes dökmen insanların yapacak daha önemli işleri var arkadaşım.Gerçekten kaldı mı hala böyle tartışmalar? Ben görüş belirttim.Atom parçalamıyorum tamam ancak böyle şeylere ayıracak vaktim de yok.Sen Ios seviyorsan kullanırsın.Daha akıcı olabilir ben kullanmadım bilmiyorum ancak 4200 TL'nin yarısına daha iyi ve bence daha iyi bir marka olan Samsung varken niye Apple?

Sipioreeee

Daimi Üye
Tepki
103
Bisiklet
Sedona
@Uptown Cyclist merak etme ingilizcem senin ingilizceni 4 e katlar 3 e böler.Samimiyet olsun birazda iphone ile dalga geçeyim diye yazdım öyle

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@StevenDiaz07 parası senden çıkmıcak diye rahatsın belki ama ailenden çıkıcak.
bilgisayar alırkende öyle yapıyor musun.
mesela en üst seviye bilgisayar 15 binlira. belki daha fazla. evindeki bilgisayar böyle bişeyse lafım yok
ama bin iki binliralık bilgisayar ise bak şimdi ne dicem.
15 binliralık bilgisayarı işi olan alır. yani ya ağır grafik işleriyle uğraşanlar yada buna benzer başka bişey.
senin aypon 6s almanı gerektirecek geçerli sebebin mantıklı bi açıklaman yok ise gerek varmı almaya.
egonu tatmin etmek için alacaksan boşa zaiyad

• Beğen
Tepkiler: Ulaş Çavuşoğlu