Yarı Prof Dağ Bisikleti seçimi Yardım

Sinan_48

Üye
Tepki
3
İsim
Sinan
Bisiklet
Carraro
Öncelikle herkese Merhaba,Biraz uzun oldu ama k.b :D
İlk olarak küçüklük hariç tabi :) sadece okula gidip gelmek için çelik ve çift amortisörlü şase almıştım 13 tl ye :D daha sonra 300 tl yi geçik kadar harcayarak elimden geldiğince adam etmeye çalıştım ve bu bisikletleyken kendi kendime internetten vs bakarak ön arka kaldırma 40 50 cm hatta 1.5 metre yerden uçarak atladığımı biliyorum ve bu heves gün geçtikçe deneyim kazanmaya başladı kendim motor alıcam diye fazla harcamak istemedim ama birşey bana para yatırmamı söylüyordu kışın mtb çamurlu parkur yarışı vardı kendi bisikletimle katılamazdım ve arkadaşımın scoot marka bisikletini alarak 42 kişi arasında çok ciddi bir derece kazandım ve yarı profa geçmiş oldum ve kendi bisikletime gelince gün geçtikçe açık vermeye başladı :acpsnr: direksiyon kırılması,arka attırıcının jant telinin arasına girip kırılması vs. babamlada konuşarak yeni bir bisiklet almaya karar verdik eldiven giyim vs 150 tl harcamıştım ve babam sadece 500-600 tl veririm dedi ve decathlon'dan baktım ve rockrıder 5.1 i uygun gördüm bu limite göre yarı prof sıfır veya ikinci el değerlendirmelerinizi bekliyorum

Scudo

jeffreyzz17

Aktif Üye
Tepki
109
İsim
Jeff
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Bianchi
5.1 temeli olan bir bisiklet.Geliştirmek sana kalmış. Ben de önümüzdeki günlerde alacağım.

(link)

Sinan_48

Üye
Tepki
3
İsim
Sinan
Bisiklet
Carraro
vites kolu sram mı bide kaç model bu

jeffreyzz17

Aktif Üye
Tepki
109
İsim
Jeff
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Bianchi
Evet,sram çevirmeli vites kolu.
2014 veya 2015 olması lazım zaten yeni model çıkarmadı decathlon, bu sene aynı devam ediyor Rockrider 5.1 .